Yürüyüş ne zaman yapılmalı?

bal kxoxpxuxxgxxux

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2008
37
0
40
Arkadaşlar beni sorum yürüyüşü yemekten önce mi yoksa mı yapılması? Açken yapılması durumunda kaslardan kaybediyomuşuz die duymuştum bu konuda bilgisi olan var mı? ama bazı yerlerde de sabah kahvaltıdan önce yapılan yürüyüşün yağ yaktığını okumuştum. Karar veremiyom :sm_confused: Eğer yardımcı olursanız seviniriz. son bi sorum daha olcak yürüyüş bantı kullanıyorum, Hızım 3 ile başlıyo 5,2 ye kadar cıkıyorum. siz ne kadara kadar cıkıyorsunuz? Şimdiden teşekkürler... a.s.

Ben sabahları kahvaltıdan önce yürümeyi tercih ediyorum. Evimizin çevresi müsait olduğu için temiz dağ havası alarak sitenin etrafında yürüyüş yapıyorum. Güne daha enerjik başlamamı sağlıyor.Yürüyüş bandında da yavaştan başlayıp yükseltmek mantıklı tabi. Ama gene de fazla zorlamamak lazım.:dance:

Arkadaşlar beni sorum yürüyüşü yemekten önce mi yoksa mı yapılması? Açken yapılması durumunda kaslardan kaybediyomuşuz die duymuştum bu konuda bilgisi olan var mı? ama bazı yerlerde de sabah kahvaltıdan önce yapılan yürüyüşün yağ yaktığını okumuştum. Karar veremiyom :sm_confused: Eğer yardımcı olursanız seviniriz. son bi sorum daha olcak yürüyüş bantı kullanıyorum, Hızım 3 ile başlıyo 5,2 ye kadar cıkıyorum. siz ne kadara kadar cıkıyorsunuz? Şimdiden teşekkürler... a.s.

Bende yurume bandinda yuruyus yapiyorum, hafta ici aksamlari, hafta sonu ise sabah kahvaltidan önce yapiyorum, en güzeli sabah yapmak imkanin varsa.. ben 4,5den basliyorum 8,0 kadar cikiyorumyani arada hizlandirip kosuyorum sonra tekrar indirip tekrar hizlandiriyorum falan.

Sabah yag yakmak daha kolaymis sporla ayrica bütün günün cok enerjik geciyorkaydirigubbakcemile2

aç karna yapılan spor var oln yağları yaktığını düşünüyorum...

ben ancak akşamları yemekten 2 saat sonra falan yürüyebiliyorum. bir gün yürüyorum bir gün yürümüyorum .yarım saat süreyle 3 le başlıyorum 5 le bitiriyorum ama 10 dk.dan sonra eğimli yürüyorum, ki bence eğim popo ve üst bacak sıkılığı için çok işe yarıyor.

bencede aç karınla daha iyidir.yürüyüş her derde devadır..sağlık için bire birdir..kan dolaşımını hızlandırır.kalp atışlarını düzene koyar.vücudu her zaman dinç tutar..bende yapmıştım çok ..tavsiye ederim..tok karınla olmaz çünkü kalbi zorlaştırır...onun için en güzeli aç iken yürüyüş yapmaktır..sabah ve ya akşam farketmez..hergün bir saat yürüyüş insanı zinde tutar...sevgilerimle.....

peki ac iken yuruyus tavsiye ediliyo..tamamda eve gelindiginde ne kadar zaman sonra kahvalti edilmesi gerekir bilen varmi?? ben acikmis oluyorumda

benim bildigim yarim saat kadar beklemen gerektigini..sonra yenilebilecegi

yardimci olursaniz sevinirim

Bunun belli bir bekle süresi yok.
Yürüyüşten sonra ılık suyla bir duş alıp,rahatça yemeğinizi yiyebilirsiniz.

X