dondurulmuşlarla pozitif sonuç alan varmı...

E

EU3

Ziyaretçi
arkadaşlar dondurulmuş embriyolarla başarılı sonuç alan varmı.bana böyle olunca şans düşüyormuş gibi geliyor...

Dondurulmuşlarını hafife alma bence ben 2 defa taze embriyolarla denedim malesef 5. gün tramsferi olmasına rağmen tutmadı.Ama dondurulmuşlarımla denediğimde tuttu gerçi 5 haftalıkken düştü ama en azından hamile kalabildiğimi öğrendim. Benim doktorumun söylediğine göre bazen rahim verilen ilaçlara fazla tepki verip embriyoyu kabul etmiyormuş.Bu durumda donmuşlarla denemekte fayda var diyordu.Sizdeki sorun nedir bilmiyorum ama dondurulmuşları tutan birçok arkadaş var bu sitede onlardan umudunu kesme Rabbim inşallah hakkımızda hayırlı olanları verir

benimde dondurulmuşla tuttu ve 8 haftalıken kaybettim şimdi çok umutsuz ve mutsuzum düşünmemeye çalışıyorum eskiden her hafta aglama krizine girerdim şimdi ayda bir kere giriyorum insan her derde alışsada rüyamda bilinç hep uyanık kaç kere rüyamda başkalrının bebegini kaçırdım

bende 2 kez 3 gün transferi denedim tutmadi sonra donmuslarla denedim tuttu ve maalesefki 9 . haftamda düsük yaptim benim dr umda donmuslarin direncli oldugunu söylüyor hep....

yalniz kizlar kafama birsey takildi simdi hic mi donmuslarla hamis kalan doguramadi acaba ya hepsimi düsüyor ki..
bak simdi korktum cünkü ocakta donmuslarimla tekrar deniyecegim kismetse...tekrar düsürürmüyüm ki ya.............

benim de ilk transferim negatif, donmuşlarımla pozitif sonuç aldık.iki meleğimin keselerini gördük cuma günü.fakat iki gündür gelen koyu leke korkuttu bizi.bugün dr.gittik biri çok iyi ama diğeri gelişimi zayıf dedi ...çok korkuyorum üzülüyorum meleğim beni bırakmasın istiyorum.kızlar bu acı daha derinmiş...tam bulmuşken kaybetmek .....inşaallah rabbim meleklerimizi bize verrir....

bende 2 kez 3 gün transferi denedim tutmadi sonra donmuslarla denedim tuttu ve maalesefki 9 . haftamda düsük yaptim benim dr umda donmuslarin direncli oldugunu söylüyor hep....

yalniz kizlar kafama birsey takildi simdi hic mi donmuslarla hamis kalan doguramadi acaba ya hepsimi düsüyor ki..
bak simdi korktum cünkü ocakta donmuslarimla tekrar deniyecegim kismetse...tekrar düsürürmüyüm ki ya.............

şu anda kuzi var 33 ya da 34. haftasında dondurulmuş transferi idi....gülserende dondurulmuş embriyo ile mutluluğa kavuştu...benim de var 6 tane bekliyolar bizi...herşeyi hesaplamakla olmuyor....oluruna yani Rabbimize bırakmak lazım....bizim bebeklerimizde superfresh olur neden olmasın...

Selmacım , Amerikada yaşayan bir arkadaşım yanılmıyorsam Türkiyedeki ilk denemesinden olumsuz sonuç aldı ama bissürü embryosu donduruldu . 3-4 ay sonra dondurulmuşlardan bir kısmını çözdürüp kullandılar ve bir kızı dünyaya geldi .. sadece risk şu dondurma işlemi için en az 5 embriyoya ihtiyaç var , çözüldüklerinde kaliteleri iyi değillerse elde 2-3 tane sağlam embryo kalsın diye .. yoksa embryo aynı embryo ..

selamlar,
bende de 1 dondurulmuş embriyo bir taze var..kan testi olumlu çıktı ama cuma yada pzt.keseleri görmek lazım dedi.Dr.umuz..korkuyorum baya..bekleyelim ve dua edelim.inş.herkesin dileği bu yeni yılda olur.
sevgiler

kızlar benim arkadaşımda dondurulmuşla hamile kaldı.gerçi onunki 11 günlük daha inşallah sağ salim doğar...birazcıkta kaderci olmak gerekiyor.rabbim isteyen herkese çocuk verir inşallah...

benimde transferim negatif sonuçlandı ama dondurulmuşları ocakta deneyeceğim onlar birazdaha gelişmiş oldukları için tutma ihtimalleri daha fazla dedi dr. inşallah hepimizinki donmuş olsun taze olsun tutar 2009 hayırlı gelir hepimize bol bebişler

X