kızlar genital bölgede yanma yardım edermisini.......

zeytin26

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2008
118
2
merhaba kızlar kaydirigubbakcemile5
genital bölgemde acayip bir yanma hissi var adetime 5 gün kaldı 2 hafta öncesinden yanma başladı sizce nedir? kızlar
hamile veya hmiş olmaya uğraşanlar böyle bir sıkıntınız varsa paylaşalım a.s.

canım her kişinin vücudu farklı tepkilerle gösteriyor. bende şuan 5hafta 3günlük hamileyim. Benimde adet olmama bir hafta varken karnım ağrıdı hep. Ve dediğin gibi yanma oldu ara ara. Adet olacakmışım gibi. Bian üzüldüm yine olmadı adet olucam galiba diye. Adetimden 10gün geçti evde test yaptık eşimle pozitif çıktı, sonra poliklinikte test falan hamileyim.... İnşallah sende hamilesindir, değilsende çok üzülme. Herzaman pozitif olmaya çalış. Herşey gönlünce olsun..

o söylediğin büyük ihtimalle sistit canım iltihap yani hamile deilsin galiba adetim geldi dediğne göre

büyük ihtimalle iltihaplanma var canım birde aferdersin ama tuvaletin geliyomuş gibi olur gidersin wc yw bi iki damla anca gelir yanma devam eder eğer böleyse idrar yolu iltihabı bence doktora görün canım

arkadaslar bende sadece yanma var kasinti yok mantar deildir heralde cunku kasinti yok sadece yanma var sizce neden

arkadaslar bende sadece yanma var kasinti yok mantar deildir heralde cunku kasinti yok sadece yanma var sizce neden

geçmiş olsun , eğer sık sık idrara çıkıyorsan ve sonrasında yanma oluyorsa idrar yolu enfeksiyonu ama vajinada cinsel ilişkiden sonra artan bi yanmaysa mantardır büyük ihtimal ayrıca canım her mantar türü kaşıntı yapmaz ..

geçmiş olsun , eğer sık sık idrara çıkıyorsan ve sonrasında yanma oluyorsa idrar yolu enfeksiyonu ama vajinada cinsel ilişkiden sonra artan bi yanmaysa mantardır büyük ihtimal ayrıca canım her mantar türü kaşıntı yapmaz ..

canim ilgin icin cok tsk ederim evli deilim cinsel iliskim yok idrardan sonra yanma artio bazende durup dururken yanioo yanmadan baska sikayetim yok idrar tahlilinde biraz lokosit cikti nevotek antibiyotik kullandim purinol kullandim ama hala gecmedi sanirim genital bolgeden kaynaklanio dimi yanma bu durumda jinekolagami gitmem lazim daha once hic gitmedim korkuyorum muayeneden bide tuylerimi tam temizleyemiorum malum jiletle aliorum biraz kalio o yuzden doktora acmaya utanirim agdada yapamam napcam bilmiommmm off offffffffffffff

canim ilgin icin cok tsk ederim evli deilim cinsel iliskim yok idrardan sonra yanma artio bazende durup dururken yanioo yanmadan baska sikayetim yok idrar tahlilinde biraz lokosit cikti nevotek antibiyotik kullandim purinol kullandim ama hala gecmedi sanirim genital bolgeden kaynaklanio dimi yanma bu durumda jinekolagami gitmem lazim daha once hic gitmedim korkuyorum muayeneden bide tuylerimi tam temizleyemiorum malum jiletle aliorum biraz kalio o yuzden doktora acmaya utanirim agdada yapamam napcam bilmiommmm off offffffffffffff

canım anlattıklarından idrar yolu enfeksiyonu gibi ama belki vajinadada bi enfeksiyon olabilir ikisininide aynı anda yaşıyo olabilirsin jinekolog bekar olduğun için seni dikkatle muayne edecektir korkmana hiç gerekyok sadece bakacak sen elinden geldiğince temiz olmaya çalış ufak tefek şeyler önemli değil..

merhaba kızlar kaydirigubbakcemile5
genital bölgemde acayip bir yanma hissi var adetime 5 gün kaldı 2 hafta öncesinden yanma başladı sizce nedir? kızlar
hamile veya hmiş olmaya uğraşanlar böyle bir sıkıntınız varsa paylaşalım a.s.

canım idrar yolları iltihabı olabilir , enfeksiyon olabilir
bence bi doktora görün...a.s.

arkadaslar adetime3 gun kaldi genital bolgemde yanma var kasinti ve idrara ciktigimda yanma yok neden :KK43:

X