derdimi dinledim derdimden iğrendim......

Karxixnca Kxixz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2007
552
26
41
derdimi dinledim
derdimden iğrendim
onun derdini gördüm
derdime imrendim
ne zaman şu siteye girsem hem çok üzülüyor hem halime şükrediyorum. bakıyorum tanıdık ark hamile seviniyorum allahım diyorum darısı benim gibi isteyenlere olsun diyorum
bilmediğim bitkilerin faydası denemiş kürleri okuyup uygulamaya çalışıyorum teselli buluyorum sizlerden
sonra bir bakıyorum ilerlemiş hamileleikte bebeklerini kaybedenleri okuyorum yagmur butterflys neslihan allah yardımcıları olsun hepimiz bebek istiyoruz ama hepimizin farklı problemi var evlat acısını kimi 34. kimi 21 .haftada kimi 5. haftada kimide benim gibi 8. haftada yasamış rabbim sürekli imtihan ediyor bizi
bebegimi düşürdüğümün ertesi günü eşimin kuzeninin hanımı doguma gitti yanımdan ikimizinde sancısı var ama ben kaybettim yavrumu o dünyaya getiriyor içim yandı aradan 4 ay geçti şimdi tekrar hamile ve kürtaj düşünüyor allahım sana versin ben istemiyorum diyor aglıyor hıçkırıklarla bende içimden aglıyorum kürtajla gidecek yavruya
kıymetini bilmez bizim yasadıklarımızı yasamayan övünür gibi ceketi atsa hamile kalıyorum 4 kürtaj oldum diye vesselam derdimiz büyük ama sabrınıda veriyor rabbim

ne güzel anlatmışsın gerçekten böyle hisediyoruz hepimiz bende 6 haftalık düşük yaptık tüp bebek tedavisiyle sahip olduğum meleğimi benim düşük yaptığım gün eltimin hamile olduğunu öğrendik bizde ne olursa olsun arayıp hiç biey olmamış gibi tebrik etmek zorunda kaldım içim acıya acıya ama yapacak bişeyimiz yok allahtan gelenin başımızın üstünde yeri var artık böyle düşünüyorum önceden neden ben diyordum ama artık başına gelenlerinden benden farklı olmadığını farkettim halimize şükür demekten başka bişey gelmiyor elimizden

kızlar evet gerçekten tamamen sizlere katılıyorum. bende 2 defa bebeğimi kaybettim. biri kürtajla alındı. 2,5 aylıkken diğeride iki ay önce düştü 6,5 haftalıktı. hayırlısı elbetteki diyorum bunlar bizim için bir sınav. ve öbür dünyada belkide bizim günahlarımızın affolmasını sağlayacaklar kim bilir:KK43:( belkide günahlarımızın kefareti bunlar tabi allah bilir ama yaşamamız gerekiyomuş ve yaşadık tüh keşke diyecek durumumuz yok artık önümüze bakmamız lazım diye düşünüyorum herşeyin hayırlısı allah bizede nasip eder inşallah.

derdimi dinledim
derdimden iğrendim
onun derdini gördüm
derdime imrendim

Ne güzel söz...İnsan kendi derdine de imreniyor zaman gelince...

çoküzüldüm canım ...
Allah sabır versin .. düşüğün arkası doğum der eskiler , inanır mısın bilmem .. inşallah benzer bir mucize de seni bulur en yakın zamanda ...

bir kez hamile kaldıysan yine kalırsın neden bu kadar ümitsizsin demişti bana doktorum 4aylık üçüz bebeklerimi kaybettiğimde.sanki birdaha olmayacak gibi geliyordu.şimdi 53 günlük bi oğlum var.Allah tüm olmayanlara versin.ümitsiz olmayın arkadaşlar hiç olmayacak gibi geliyor biliyorum ama olacak inşallah vakti geldiğinde.

şu ceket atınca hamile kalanlar. onlardan ben de tanıdım. o lafın arkasından attıkları kahkahaları, "aman ben öyle bir kadınım ki aman kocam öyle bir erkek ki" tavırları... hiç çekilmiyor. sanki tercih edilebilirmiş sanki bir başarıymış gibi doğurganlık.

canım,üzülme demek çok istiyorum sana ama eminim,üzülmemek mümkün değil... herşeye rağmen ümidini sakın kaybetme tatlım heşey bizim için...inşallah sende yakında meleğine kavuşursun da yaşadığın acıları unutursun....

tek bişey diyorum bu durumda allahım böle insanlara çocuk verip kürtaja yollatacaksan olmayan kullarına ver onlar günahdan kurtulsuun bizde mutlukdan hergün şükredelim..bende tüp bebek anne adayıyım......her dk bişey olur diye korkuyorumm......heleki kanamam olduğunda öldüm bitti dedim herşey o zaman bırakmadı benim kuzularım ama doğana kadar yüreğim ağzımda elimde değil..

öğle güzel anlatmışsınız ki hepiniz gözyaşlarım süzüldü gitti yanağımdan bende 2 dafa kaybettim mucizemi biri 7 haftalık biri 8 haftalıktı onlara ne mücadelelerle elde edip sonra bizibırakıp gitmeleri çok acı ama rabbimin takdirir eldem ne gelir rabbim tez zamanda sağlıkla ve hayırlısı ile kucağımıza alacağımız evlat hamileliği nasip etsin inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

derdimi dinledim
derdimden iğrendim
onun derdini gördüm
derdime imrendim
ne zaman şu siteye girsem hem çok üzülüyor hem halime şükrediyorum. bakıyorum tanıdık ark hamile seviniyorum allahım diyorum darısı benim gibi isteyenlere olsun diyorum
bilmediğim bitkilerin faydası denemiş kürleri okuyup uygulamaya çalışıyorum teselli buluyorum sizlerden
sonra bir bakıyorum ilerlemiş hamileleikte bebeklerini kaybedenleri okuyorum yagmur butterflys neslihan allah yardımcıları olsun hepimiz bebek istiyoruz ama hepimizin farklı problemi var evlat acısını kimi 34. kimi 21 .haftada kimi 5. haftada kimide benim gibi 8. haftada yasamış rabbim sürekli imtihan ediyor bizi
bebegimi düşürdüğümün ertesi günü eşimin kuzeninin hanımı doguma gitti yanımdan ikimizinde sancısı var ama ben kaybettim yavrumu o dünyaya getiriyor içim yandı aradan 4 ay geçti şimdi tekrar hamile ve kürtaj düşünüyor allahım sana versin ben istemiyorum diyor aglıyor hıçkırıklarla bende içimden aglıyorum kürtajla gidecek yavruya
kıymetini bilmez bizim yasadıklarımızı yasamayan övünür gibi ceketi atsa hamile kalıyorum 4 kürtaj oldum diye vesselam derdimiz büyük ama sabrınıda veriyor rabbim

cok haklisin canim yasadiklarimizi yasamayan anlayamaz..

tek bişey diyorum bu durumda allahım böle insanlara çocuk verip kürtaja yollatacaksan olmayan kullarına ver onlar günahdan kurtulsuun bizde mutlukdan hergün şükredelim..bende tüp bebek anne adayıyım......her dk bişey olur diye korkuyorumm......heleki kanamam olduğunda öldüm bitti dedim herşey o zaman bırakmadı benim kuzularım ama doğana kadar yüreğim ağzımda elimde değil..

cenneti kazanmak hiç kolay degil dırım kızı onlara veriyor kürtajla öldürüyorlar günah işliyor bizimde olmuyor hşa allaha isyan ediyoruz bizde günaha giriyoruz bizde sabretmek onlarda karar vermekle sınav oluyor

derdimi dinledim
derdimden iğrendim
onun derdini gördüm
derdime imrendim

sabrı veren allah selametide verir arkadaşım kürtajın günahını bilmeyen yoktur bol bol dua et rabbim sanada versin inşallah sana ve tüm isteyenlere ben çok sabrettim kazandım sonuna kadarda kazanırım inşallah

derdimi dinledim
derdimden iğrendim
onun derdini gördüm
derdime imrendim

ne güzel yazmışsın....
Allah sabır versin hem de çok....
herkes iyi gördüm seni diyor.İyi miyim ben mi????
gözlerimi sımsıkı kapatıyorum Allahım nolur diyorum bu kötü bir rüya olsun.bir uyanayım herşey bitsin,yine karnımda olsun bebeğim...
günlerdir yaşıyor muyum bilmiyorum...
ben de anlamıyorum nasıl kürtaj yaptırıyorlar...bebeklerine nasıl kıyorlar.
herkes için ne kolay hamile olmak benim içinse küçük bir mucize...
Allahım sabır ver ...
veren de sensin alan da...Ama kabul et dualarımızı bizlerin de kucağını doldur,evlerimizi şenlendir. yalnız senden istiyoruz....

derdimi dinledim
derdimden iğrendim
onun derdini gördüm
derdime imrendim

canım çok güzel anlatmışsın....
rabbim büyük...inanıyorum birgün bizlerde anne olacagız allahın izniyle...:Saruboceq:
yeterki pes etmeyelim içimizdeki ümidi kaybetmeyelim...a.s.

merhaba arkadaşlar

ben de tüp bebek ile hamile kaldım sizi en iyi anlayanlardan biri olarak...
yeni yılın size sağlık mutluluk vee bebiş getirmesi dileklerimle sevgiyle kalın...

slm arkadasim derdi veren rabbim sabrinida veriyor, insallah dermanini da verir. bende görunce duyunca cok uzuluyorum hamile olupda ,,bebegi aldiracagim aman allah sana versin ben isdemem diyenler öyle cok ki, ne bilsinler kiymedini pesindenmi kosdular bizim gibi gitmedikleri dr.mu kalmadi bizler gibi duymadiklari sözler, nasahatlermi kalmadi...elindekinin kiymedini bilecek özlemleri yokdu ki... rabbim hepimizi sevindirsin zaman gec olmadan insallah...

arkadaşlar çok güzel yazmışsınız içimizden geçenleri birbirimizi bizden başka anlayan olmaz kürtaj olanlar hamile kalmanın zorluğunu yaşamadıkları için kolay geliyor onlara ama bizim için hamile kalmanın önemi çok büyük bunu yaşamayan anlamaz allah herşeyin hayırlısını versin

sevgiler hepinize ne kadar doğru yazmışsınız hepiniz haklısınız bizim yaşadıklarımızı yaşamadıkları için ama unutmayın
Allah bir kulunu severse o kulun yalvarmasını işitmek için kendisini belaya uğratırmış hangi kulunun yalvarmasını işitmek istemezsede dilediğini hemen verirmiş
kısacası bizler inşallah allahın sevdiği kullarındanız senelerce evlat hasreti çekip tedaviler görüp umutsuzluğa kapılıp yinede bıkmadan allahın izni ile yavrularımız olsun istiyoruz anne olmak istiyoruz kendi yaşamlarımızı tehlikeye atıyoruz Allahım inşallah çabalarımız dualarımızı kabul edecek bize sadece SABRETMEK düşüyor cennet anaların ayağının altındadır helede bizim gibiler için
ben şahsım adına konuşursam 12 sene önce anne olsaydım daha farklı bir anne olurdum ama şimdi daha bilinçli daha inançlı daha özverili daha bebeği için yaşayan (ve bu dahalar bitmez)bir anne aday adayıyım sizler öyle değilmisiniz
ben kürtaj meselesine girmek istemiyorum Allah onların hakkında vermiş vereceği kararı bunu tartışmak bize düşmez ama onlar hakkında konuşupda günahlarına ortak olmak istemem benim etrafımdada var böyleleri gözümün içine baka baka bir marifetmiş gibi anlatanlar ama duymuyorum
yine çok samimi arkadaşlarım var gözüme baka baka 2.ci veya 3.cü çocugunu doğuracağı zaman " sen doğurmadan ben birdaha doğurayım" diyen sanki ben bakacağım bu yüzden arkadaşlarım yaşamayan anlamaz
bu sitede hepimiz aynı sıkıntıları üzüntüleri endişeleri yaşıyoruz arkadaşlarımızın hamiş haberleri ile seviniyoruz sanki bizimmiş gibi ben bu siteye 10 gün oldu katılalı ama şimdiden sakinleştim yanlız olmadığımı gördüm her ne kadar bire bir tanışmasakta
iyiki varsınız
iyiki varsınız
hepinize sevgiler:Saruboceq:
dualarımız hepimize:Saruboceq:

X