Tüp Bebek Merkezleri Medical Park Göztepe Op.Dr.Serdar KOÇ

wavy

Guru
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2007
4.715
8
Arkadaşlar Medicalpark Göztepe Tüp bebk Sorumlusu Serdar Beyin hastası olan veya bu hastanede Tüp bebek yaptırmış olan arkadaşlar varmı? Varsa bildiklerini paylaşırlarsa sevinirim.
Teşekkürler

hımm sanırım kimsenin bi fikri yok bu konuda. kararımı tekrar gözden geçirsem iyi olacak..

bu başlık kimsenin dikkatini çekmediğine göre Serdar beye giden yok sanırım:KK43:((

ben bugün serdar beye gittim canım ama beni pek tatmin etmedi sanki bu işi biraz para için yapar gibi bir hali var ama tabi bilmiyorum inşallah senin için hayırlı olur

canım ben serdar beyde bi aşılama yaptırdım başarısız oldu. ilk görüşmemizden beri bizi tüp bebeğe yönlendiriyor. ama onlara 4000 tl vereceğime acıbademde 5000 tlye yaptırırım diye düşünüyorum. çünkü hastane ile ilgili çok aksaklık var. bi tek sen ve ben gitmişiz galiba koca sitede:KK43:
hakkımızda hayırlısı olsun.

Son düzenleme:
hımm sanırım kimsenin bi fikri yok bu konuda. kararımı tekrar gözden geçirsem iyi olacak..
merhaba ben serdar beyin hastasıyım serdar beyin sayesinde tüp bebek tedavisinde ilk denemede 1 kızım oldu. ALLAHIN izniyle şimdi ikinci bebeğimin olması için tekrar tedavi görüyorum.serdar bey benim için çok mükemmel bir doktor işinide çok iyi ve severek yapıyor.ben kesinlikle işini para için yaptığına inanmıyorum.Serdar bey harika bir kişi ben kendisini çok seviyorum.

merhaba ben serdar beyin hastasıyım serdar beyin sayesinde tüp bebek tedavisinde ilk denemede 1 kızım oldu. ALLAHIN izniyle şimdi ikinci bebeğimin olması için tekrar tedavi görüyorum.serdar bey benim için çok mükemmel bir doktor işinide çok iyi ve severek yapıyor.ben kesinlikle işini para için yaptığına inanmıyorum.Serdar bey harika bir kişi ben kendisini çok seviyorum.

canım öncelikle adına çok sevindiiğmi söylemek istiyorum. allah kızını analı babalı sağlıklı büyütmenizi nasip etsin. inşallah bu denemenizde tutar.Serdar beyin ilgisine yada doktorluğuna kesinlikle sözüm yok benim. çünkü çok ilgili ve rahatlatıcı bi doktor. ama sanki o değilde hastanenin kendinde bi ticaret havası var.aşılamada bunu yaşadık biz. eşim kredi kartım arabada testi verip ondan sonra getireyim diyor. o gün transfer olacak düşün. onlar hayır önce kart diyolar. ve bizi strese soktular. ve tabii başarısız bi deneme oldu. hakkımızda hayırlısı canım..

teşekkür ederim .hastane konusunda yorum yapamam.çünkü ben 2 sene önce tüp bebek denedim serdar bey o zaman başka hastanede idi. ben serdar beyin 4 senelik hastasıyım ama serdar bey işini severek ve isteyerek yaptığına inanıyorum. kesinlikle para için yaptığına inanmıyorum. bu kadarını söyleyebilirim. Harika bir kişi

Ben Serdar Beyin hastalarında biriyim.Serdar Bey bahsedilenin ve düşünülenin aksine,çok ilgili,sakin,anlayışlı,nif bir doktor gerçekten.Serdar Beyin hastalarını bulun,onun hastaları kendisine fan derecesinde bağlıdırlar.Çünkü kendisi dışarıdan reklam kokup işin içine girdiğinizde ilgisiz bir doktor değildir asla.Biz de şu anda tüp bebek denemesi ile yaklaşık 5 haftalık bir hamilelik içindeyiz.Ayrıca Serdar Beyin ısrarla sizi tüp bebeğe yönlendirdiğini söylemişsiniz.Serdar Bey bu konuda çok gerçekçidir.Eğer başarı tüple gelecek durumdaysa sizi buraya yönlendirir.Mesela bize de önce aşılama deneyelim demişti ama biz beklemek istemediğimiz için kendisine tüp açısından biz ısrar ettik bilakis.Yani sizi bu işe yönlendiriyorsa bir bildiği vardır,eminim.Sonra Serdar Beyde 4000 lira tüp bebek ücretinin içinde yaklaşık 1000 lirayı geçen ilaç tedavisi ve tüm muayene süreçleriniz dahil.Bu parayı verdikten sonra (BHcg tahlili hariç) cebinizden 5 kuruş çıkmıyor.Fakat Gidin Acıbademe orda doktorlar bu işlem için sadece bahsettiğiniz parayı istiyorlar.Muayene için ayrı,ilaçlar için ayrı ücreti bu işlemler için hesaba katın.Biz muradımıza önce Allah sonra kendi sayesinde ulaştık.İsteyen herkese en kısa zamanda iyi doktorlar vesilesiyle yavrularına kavuşmasını diliyorum..

Ben Serdar Beyin hastalarında biriyim.Serdar Bey bahsedilenin ve düşünülenin aksine,çok ilgili,sakin,anlayışlı,nif bir doktor gerçekten.Serdar Beyin hastalarını bulun,onun hastaları kendisine fan derecesinde bağlıdırlar.Çünkü kendisi dışarıdan reklam kokup işin içine girdiğinizde ilgisiz bir doktor değildir asla.Biz de şu anda tüp bebek denemesi ile yaklaşık 5 haftalık bir hamilelik içindeyiz.Ayrıca Serdar Beyin ısrarla sizi tüp bebeğe yönlendirdiğini söylemişsiniz.Serdar Bey bu konuda çok gerçekçidir.Eğer başarı tüple gelecek durumdaysa sizi buraya yönlendirir.Mesela bize de önce aşılama deneyelim demişti ama biz beklemek istemediğimiz için kendisine tüp açısından biz ısrar ettik bilakis.Yani sizi bu işe yönlendiriyorsa bir bildiği vardır,eminim.Sonra Serdar Beyde 4000 lira tüp bebek ücretinin içinde yaklaşık 1000 lirayı geçen ilaç tedavisi ve tüm muayene süreçleriniz dahil.Bu parayı verdikten sonra (BHcg tahlili hariç) cebinizden 5 kuruş çıkmıyor.Fakat Gidin Acıbademe orda doktorlar bu işlem için sadece bahsettiğiniz parayı istiyorlar.Muayene için ayrı,ilaçlar için ayrı ücreti bu işlemler için hesaba katın.Biz muradımıza önce Allah sonra kendi sayesinde ulaştık.İsteyen herkese en kısa zamanda iyi doktorlar vesilesiyle yavrularına kavuşmasını diliyorum..

canım allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin:nazar:
sanırım kendimi iyi yansıtamadım. yanlış anlattım serdar bey ile ilgili hiç bi sorunum yok. çok ilgili ve sevecen bi doktor. hsg mi de o çekmişti elide çok hafif. gel gelelim hastane ile ilgili sıkıntılar yaşadık. bu nedenle soğuduk biraz. sonuçta önemli bir süreç ve bizde ilgi isteyten bebekler gibi oluyoruz. ama malesef personeli yeni bi hastane olmasından dolayı olabilir tam yetişmemiş.. tabi bu benim düşüncem. herkesin farklı olabilri.
bugün acıbadem Cem beyle görüşmeye gittik. ilaçlar muayene dahil. uzun protokol uygulanıyor.4200 e anlaştık. inşallah hakkımızda hayırlısı olur.
düşüncelriniz ve paylaşımınız için hepinize teşekkür ediyorum.:1hug:a.s.

Canım adına çok sevindim bu işler sterssiz ve sıkıntısız olmalı ve memnun kaldığın bir yerde ve kişiyle olmalı tabi ki.Tekrar hayırlar diliyorum.Gelişmelerden bizi haberdar et.

Canım adına çok sevindim bu işler sterssiz ve sıkıntısız olmalı ve memnun kaldığın bir yerde ve kişiyle olmalı tabi ki.Tekrar hayırlar diliyorum.Gelişmelerden bizi haberdar et.

teşekkürler canım. 4 martta uzun protokolle başlanıyor. başlayınca gelişmelri canlı canlı aktaracağım:))):jeyyar:

Ben Serdar Beyin hastalarında biriyim.Serdar Bey bahsedilenin ve düşünülenin aksine,çok ilgili,sakin,anlayışlı,nif bir doktor gerçekten.Serdar Beyin hastalarını bulun,onun hastaları kendisine fan derecesinde bağlıdırlar.Çünkü kendisi dışarıdan reklam kokup işin içine girdiğinizde ilgisiz bir doktor değildir asla.Biz de şu anda tüp bebek denemesi ile yaklaşık 5 haftalık bir hamilelik içindeyiz.Ayrıca Serdar Beyin ısrarla sizi tüp bebeğe yönlendirdiğini söylemişsiniz.Serdar Bey bu konuda çok gerçekçidir.Eğer başarı tüple gelecek durumdaysa sizi buraya yönlendirir.Mesela bize de önce aşılama deneyelim demişti ama biz beklemek istemediğimiz için kendisine tüp açısından biz ısrar ettik bilakis.Yani sizi bu işe yönlendiriyorsa bir bildiği vardır,eminim.Sonra Serdar Beyde 4000 lira tüp bebek ücretinin içinde yaklaşık 1000 lirayı geçen ilaç tedavisi ve tüm muayene süreçleriniz dahil.Bu parayı verdikten sonra (BHcg tahlili hariç) cebinizden 5 kuruş çıkmıyor.Fakat Gidin Acıbademe orda doktorlar bu işlem için sadece bahsettiğiniz parayı istiyorlar.Muayene için ayrı,ilaçlar için ayrı ücreti bu işlemler için hesaba katın.Biz muradımıza önce Allah sonra kendi sayesinde ulaştık.İsteyen herkese en kısa zamanda iyi doktorlar vesilesiyle yavrularına kavuşmasını diliyorum..[/QU

HYMARRY merhaba biraz önce yazını okudum kısmetse bende yarın serdar bey le randevum var bakalım inşallah aradığımı bulabilirim çünkü bende eski doktorumu bugün itibariyle bıraktım biraz bahsedermisin hastane ve serdar bey hakkında?

merhabalar banada bugün serdar beyi önerdiler ve onun sayesinde ikiz bebek sahibi olan arkadaşar önerdei.benim bilmek istediğim tüp bebek tedavisinin tam olarak ücreti ve bu ücretin ödenme şekli hani kredi kartına taksit falan yapıyolarmı bilgisi olan varsa lütfen cevaplasınlar teşekkürler..

selam kızlar ben bu serdar beyin sitesine iki kere soru sormuştum geçen gün msnme bi ileti gönderdi ben sildikçe bu yazdı sa nasılsınız falan diye..
merek ettim artık konuştum ve serdar bey olduğunu dedi, ilk önce inanmadım ve ne yalan diyeyim tersledim :KK43:( buna rağman az önce bana nasılsınız vs gibi şeyler yazdı..
konu ile alkalı değil ama acaba sizlede böyle konuşuyormu yanii ben onun hastası değilim sadece soru sordum siesine, acaba biri benimi ekiyo dicem ama neden onun adını kullansınki, siz hiç böyle bişeyle karşılaştınızmı???

selam kızlar ben bu serdar beyin sitesine iki kere soru sormuştum geçen gün msnme bi ileti gönderdi ben sildikçe bu yazdı sa nasılsınız falan diye..
merek ettim artık konuştum ve serdar bey olduğunu dedi, ilk önce inanmadım ve ne yalan diyeyim tersledim :KK43:( buna rağman az önce bana nasılsınız vs gibi şeyler yazdı..
konu ile alkalı değil ama acaba sizlede böyle konuşuyormu yanii ben onun hastası değilim sadece soru sordum siesine, acaba biri benimi ekiyo dicem ama neden onun adını kullansınki, siz hiç böyle bişeyle karşılaştınızmı???

canım şaşırdım açıkçası. ben serdar beyin hastasıydım. hamilelik sürecimi takip etmişti. çok sıcak ve güler yüzlü biridir. ama msnden yazması şaşırttı beni. genelde hastası olmama rağmen siteye yazdığım soruları siteden cevaplardı. şu an hatırlayamıyorum ama sitede mail adresin görünüyor mu ? belki ordan biri alıp onun adını kullanıyor olabilir mi. eğer görünüyorsa uyarı yapmakta fayda var.

canım şaşırdım açıkçası. ben serdar beyin hastasıydım. hamilelik sürecimi takip etmişti. çok sıcak ve güler yüzlü biridir. ama msnden yazması şaşırttı beni. genelde hastası olmama rağmen siteye yazdığım soruları siteden cevaplardı. şu an hatırlayamıyorum ama sitede mail adresin görünüyor mu ? belki ordan biri alıp onun adını kullanıyor olabilir mi. eğer görünüyorsa uyarı yapmakta fayda var.

evet gözüküyor anlamadığım şu ben oraya kızırlık hakkında soru sordum ne diye başkası alıp beni eklemiş olsunki değilmi?? bilmiyorum zaten konuşmuyorumda sempatiksalakcinni

ben serdar beyin hastasıyım ilk tüp bebek denemem ve ona yaptırttım şimdi transferimin 6.günü bekliyorum 1 temmuzda test yaptıracagım sonucumu ögrenmek için ii bir dr ama kafamda çok soru işareti var benimde okadar gittim ben sgk ile yaptırmadım ücretli hasta olarak gittim daha farklı bekliyodum aslında ama istedigim gibi çıkmadı he şöylede diyebilirm az konuşsun ama işinde başarılı olsunda diyebilir inşallah öyle olur ama sonucum ii yada kötü olursa gidip görüşecegim içimde ne varsa söylemek istiyorum 4.500 tl para ödedim az para deil bide biz şuanda çok daha farklı oluyoruz ya biz fazla ilgi bekliyoruz duygusal bi dönem yaşadıgımız için yada ilgi karşılanmıyo ne bilim aslında benimde kafam karışık ama olsun işlemim bittikten sonra kafamdaki karışıklık oldu en başta yada işlem zamanı olsa daha kötü olurdu benim için bakalım hayırlısı ben başarı oranını çok yüksek oldugunu duydugum için gittim için öyle olur başarı için gitmek istiyosanız gidin başarısı yüksek dr diyolar

serdar bey değildir kesinlikle,
wavyciğimin de söyledği gibi çok sıcaktır fakat bu tarz ısrarlı münasebetleri olmaz,
fakat siz siteye soru sorarken oraya mail adresinizi de yazdığınız için sizinle ben serdar bey im diye konuşan herkes olabilir..

evet gözüküyor anlamadığım şu ben oraya kızırlık hakkında soru sordum ne diye başkası alıp beni eklemiş olsunki değilmi?? bilmiyorum zaten konuşmuyorumda sempatiksalakcinni

sitesinde mail adresinin bulunmadığını çok iyi bliyorum,
gözümden kaçmışsa da,mümkünse linkini atabilirmisiniz?

Son düzenleme:
X