Acil ...pendik şifa hastanesi buçak tok hakkında bilgisi olan var mı?

Merhabalar ben Öskan hastanesinde Pınar Hanıma gidiyorum memnunum ama Burçak hanımı met edince merak ettim özelden teli varsa yazarmısınız?

canım randevu için vereyim çok yoğun olduğu için gitmeden 5 gün önce almanı tavsiye ederim

op.dr Burçak tok

Son düzenleyen: Moderatör:
bende özkan hastanesinin ortam olarak daha güzle olduğunu duydum ama doktorumu seviyorum ve ona devam etmeyi düşünüyorum.özakn hastanesine prof.bir uzman geliyormuş.
belli saatlerde ve ctesi.
isterseniz onu da araştırın .

ben iki doğumumu pendik şifa hastanesinde yaptım ve gerçekten memnun kaldım üçüncü bebeğimi bekliyorum ancak şu an orda olan doktorlar hakkında bir fikrim yok dr lar değişmiş soner beye gitmeyi düşünüyorum

ben iki doğumumu pendik şifa hastanesinde yaptım ve gerçekten memnun kaldım üçüncü bebeğimi bekliyorum ancak şu an orda olan doktorlar hakkında bir fikrim yok dr lar değişmiş soner beye gitmeyi düşünüyorum

soner beyin de iyi olduğunu duyudm.güler yüzlü sempatik geldi bana.
ama ben bayan doktorala daha rahat ederim d
ye düşündüğüm için tavsiye edilne Burçak hanımı tercih ettim.
hayırlı doğumlar dilerim.

slm arkadaşlar
ben de şuan kartal umuta gidiyorum yeni doğan ünitesi iyi dediler ama orda şeyma hn başladım
birsen hn çok kalabalık ama işinde uzman.yanlız genelde sezaryana yönlendiriyormuş
arkadaşım pendik şifa burçak hn gidiyor
kısmetse 15 gün sonra doğumu var şuana kadarda hep normal demiş.
dr çok memnun hatta ordan ayrılsaydı onun bulunduğu hst giderim diyordu allahtan böle sorunları olmadı
bende soğanlıkta oturuyorum yakın diye umuta gidiyorum ama şifaya gitmeği çok isterdim

swethome şuanda sen tam kaç aylık oldun
burçak hn devam ediyorsun sanırım
nasıl pişmanlık duymadın umarım
normal doğummu düşünüyorsun canım

Ben Şu an 6 ayı bıtırıdm .
Çok ŞÜkÜr.
BurÇak hanım ıle devam edıyorum ,Çok da memnunum,
allah ŞÜkÜr bır sorunumuz yok.ılgılı ve gÜler yÜzlÜ.
Anlatıyor sorun olduĞund a.ÖrenĞın benım 3.lÜ testıdme de sorun Çıktı.anlattı konuŞtu, benım kararıma Çok olumlu yaklaŞtı ve bana da ızahını yaptı.
Sonra kum geÇırıdm bÖbrekerlımde bÜyÜme felan oldu.
Onalrıda gÜzelce sorun nedır dıye dÜŞÜnmeden aÇıkladı.
SaĞolsun.
Şu ana kadar normal doĞum dıye dÜŞÜnÜyoruz.
O da bana en kolay normal doĞum ,zaten ama sezaryen olacak olursa korkma ,uyur uyanırısn herŞey bıtmıŞ olur.normal gıderken normal normal doĞum Şartlarını muhakkak deneyeceĞız dıyor.
ıŞte bÖyle.
ınŞallah herkes kolay ve gÜzel bır hmaılelık yaŞar.
Hayırlı doĞumalr dılerım herkeese

swethome inşallah sağlıcakla kucağına alırsın bebişini
ben de şuan tam 2 aylık oldum ama doktorumdan tam emin değilim
şu ikili testleri olduktan sonra tam karar verecem olmazsa burcak hanıma devam ederim
bir de şifanın ücretleri ne durumda
umutta ssk 22 ytl muayene ücreti ödüyorum ama tahlilleriçok pahalı tutuyor o yüzden devlet hastanesinde yaptırıyorum tahlillerimi ölede çok zor oluyor
normal doğum düşünüyorum aksi bir durum çıkmazsa oranın ücretleri nasıl artı tahlil ücretleri ne durumda canım

Muayene 20+10 da eczane ıÇın kesılen Ücret varya o.
Toplam 30.
TahlılŞler pek pahalı gelemdı bana.
3 lÜ dobler 80 ytl.dı.
Ama umuttan pahalı deĞıl, sanırım aŞaĞı yukarı.
Ama ılk tahlılıerı bende ssk da yaptırıdm .bır tanıdık vardı.o yazdı uĞraŞmadım.
Ama geÇen bÖbrek ıÇın doblere gırıdm 33 ytl.ıdrar tahlılı. 10 lıra felan dı galıab.
Ama umutta fıyatını bıldıĞın bır tahlıl varsa .Şıfayı ara sana telefonda sÖylÜyorlar.tÜm Ücretlerı.ssklı olunca tabı faydası oluyor.
DoĞum normal 250 sezaryen 650 ımıŞ canım

X