Acil ...pendik şifa hastanesi buçak tok hakkında bilgisi olan var mı?

swethome

mis kokulum,DEFNEM
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2008
3.142
2
Arkadaşlar.
Pendik şifa hastanesine gtmeyi düşünüyorum .burçak tok.
Bazı sorunalrım oldu ,ve doktor değiştrimek yada geçiçi bir süre iyi bir doktorlar görüşmek istiyorum.
Giden ve tanıyan arkadaşlar var mı?
Lüten biliyorsanız yardımcı olur musunuz?
çünkü şu an kafam karışık ,ve acilen iyi bir doktorun görüşüne ihtiyacım var

Ben de Şifa'ya gidiyorum ama Soner Bey'e.(Ama doğumu nerde yapacağıma hâlâ karar vermiş değilim.)
Fakat gördüğüm kadarıyla 3 doktor içinde en çok Burçak Hanım'ın hastası var.(Nerdeyse günlük hastaların 3/2'si ona geliyor.)
Ve beklerken konuştuğum Burçak Hanım'ın hastaları, kendisinden çok memnun olduklarını söylüyorlar..
Zaten bana da ya Burçak hanıma, ya da Soner Bey'e git diye tavsiye etmişlerdi...

Ben de Şifa'ya gidiyorum ama Soner Bey'e.(Ama doğumu nerde yapacağıma hâlâ karar vermiş değilim.)
Fakat gördüğüm kadarıyla 3 doktor içinde en çok Burçak Hanım'ın hastası var.(Nerdeyse günlük hastaların 3/2'si ona geliyor.)
Ve beklerken konuştuğum Burçak Hanım'ın hastaları, kendisinden çok memnun olduklarını söylüyorlar..
Zaten bana da ya Burçak hanıma, ya da Soner Bey'e git diye tavsiye etmişlerdi...

hastane ortamı ve hasta alış şekilleri nasıl acaba?
yani çok kalabalık olunca bazen doktorlar aceleden seni görmüyorlar.
diğer hastaneden o şikayetle zaten ayrılmak sitiyorum.
yani doktora gidieyorum ama biraz da ilgi istiyorum tabi ki.hiç bilmeidğim bir konu ve çok öenmli bir konu bebek bu başka şeye baznemez .aceleye getirip de iki laf arasında geçiştirilecek bir şey değil.
o yzüden bende çok duydum ismini .
bir gideceğim eğer memnun kalrısam oradan devam edeceğim yoksa da arayoş devam edecek
kısmet
sen gerçekten memnunsa moral oldu banada.
neden doğumu başka yerde düşünüyorusn onu merak ettim bende

hastane ortamı ve hasta alış şekilleri nasıl acaba?
yani çok kalabalık olunca bazen doktorlar aceleden seni görmüyorlar.
diğer hastaneden o şikayetle zaten ayrılmak sitiyorum.
yani doktora gidieyorum ama biraz da ilgi istiyorum tabi ki.hiç bilmeidğim bir konu ve çok öenmli bir konu bebek bu başka şeye baznemez .aceleye getirip de iki laf arasında geçiştirilecek bir şey değil.
o yzüden bende çok duydum ismini .
bir gideceğim eğer memnun kalrısam oradan devam edeceğim yoksa da arayoş devam edecek
kısmet
sen gerçekten memnunsa moral oldu banada.
neden doğumu başka yerde düşünüyorusn onu merak ettim bende

Ben de senin gibi en iyi,en doğru yeri bulmaya çalışıyorum.O yüzden arayıştayım.
Mesela Şifa'yla ilgili buraya ben de konu açtım ama oraya giden nerdeyse hiç yok.
Zaten çevremde de Şifa'da doğum yapmış tanıdığım yok.
O yüzden kafam karışık..
Pendik Hospital ve Nene Hatun'a da gidip görmek istiyorum.Çünkü bu iki hastanede doğum yapan çok tanıdığım var ki burda da çoğu kişi Nene Hatun'u övüyor..
Bu arada sen hangi hastaneye gidiyorsun şu an?

Şifa'nın bana göre en artı yönü SSK'lı da olsan,telefonla randevu alıp gitme şansın olması.1 gün önceden arayıp randevumu alıyorum,ertesi gün tam dedikleri saatte muayene oluyorum.
Bir de gerçekten ilgililer,ortam da temiz ve konforlu.
Mesela bu çevredeki diğer özel hastanelerde ultrason odası diye birşey göremedim.Bi banko koymuşlar,kapının tam karşısında muayene oluyorsun.
Şifa'da ise ultrason odası ayrı ve loş bir ortam.Sen hazır olmadan yanına da kimse gelmiyor..
Yani kısaxcası muayene açısından çok memnunum Soner Bey'den.Ama doğumu düşününce kafam karışıyor işte.:)

canım nene hatuna bende gitmeyi düşünüm .tam bugün randevu almaya çalışıacaktım.
ama ok fazla vukuatı olmaya başladı oranın dediler.
bende başka doktora bakmaya kara veridm bir tanıdığım iki doğumunu da şifa da burçak hanımda yapmış 3.ye hamile imiş.yine yanı diyromuş
ordan cesaret aldım burçka hanıma yönlendim.
fena bir hastane değilmiş.
yarın giidp bir bakacaüım inşallhç
umuta gidiyordum.ama kafam da bazı sorualr belirdi.
çok yoğun her zaman ve içeriye 2-3 hasta birlikte giriyor.
biri ultrasonda biri muayane odasında biride bekliyor oluyor.
nednese gerilmeye başladım orda ben ç
birde ikili testim için olumsuz çıkınca ve bana açıklama yapılmaycınca iyice bir tuhaf oldum.
çok üsten bir açıklma yaptı doktor hanım sağıolsun

canım nene hatuna bende gitmeyi düşünüm .tam bugün randevu almaya çalışıacaktım.
ama ok fazla vukuatı olmaya başladı oranın dediler.
bende başka doktora bakmaya kara veridm bir tanıdığım iki doğumunu da şifa da burçak hanımda yapmış 3.ye hamile imiş.yine yanı diyromuş
ordan cesaret aldım burçka hanıma yönlendim.
fena bir hastane değilmiş.
yarın giidp bir bakacaüım inşallhç
umuta gidiyordum.ama kafam da bazı sorualr belirdi.
çok yoğun her zaman ve içeriye 2-3 hasta birlikte giriyor.
biri ultrasonda biri muayane odasında biride bekliyor oluyor.
nednese gerilmeye başladım orda ben ç
birde ikili testim için olumsuz çıkınca ve bana açıklama yapılmaycınca iyice bir tuhaf oldum.
çok üsten bir açıklma yaptı doktor hanım sağıolsun

Daha 13.haftandasın canım,doğumuna daha var.O yüzden mutlaka Şifa'ya da git derim ben.
Ben şimdi 30.haftamdayım ve 4 aydır Şifa'ya gidiyorum.Çünkü muayene konusunda çok memnunum.
Ee,bak senin çevrende Burçak Hanım'da doğum yapmış yakının da varmış zaten.Mutlaka dene bence.

Aslında senin Umut için söylediklerin Nene Hatun için de geçerli.Yani orası da aşırı yoğun.
Düşün ben oraya 2 kez gittim Nene Hatun'a ve ikisinde de 8'de gittiğim halde,saat 15:00'de hâlâ sıra gelmediği için geri döndüm.:bbo:
Şifa'ya geçme sebebim de buydu zaten.En azından insan gibi belli bir saatte gidip,saatinde muayenemi oluyorum.

Arkadaşlar.
Pendik şifa hastanesine gtmeyi düşünüyorum .burçak tok.
Bazı sorunalrım oldu ,ve doktor değiştrimek yada geçiçi bir süre iyi bir doktorlar görüşmek istiyorum.
Giden ve tanıyan arkadaşlar var mı?
Lüten biliyorsanız yardımcı olur musunuz?
çünkü şu an kafam karışık ,ve acilen iyi bir doktorun görüşüne ihtiyacım var

arkadaşım ben burçak hanımın hastasıyım şimdiye kadar bir sorun yaşamadım memnununm dr dann. sormak istedikleirn varsa cvp veririm seve seve 8 aydır ona gidiyorum

arkadaşım ben burçak hanımın hastasıyım şimdiye kadar bir sorun yaşamadım memnununm dr dann. sormak istedikleirn varsa cvp veririm seve seve 8 aydır ona gidiyorum

AY ÇOK SEVİNDİM SENİN YAZDIKALRINA.
şimdi ben bugün gitmeyi düşünüyorum.
muayanede ilgiis nasıl ,nasıl anlatıyor,
yumuşak ve sevecen mi isteidğim sahte gülümsemeler değil.
bana samimi ama açıkca söylesin vaktim yok gibi bir hale getirmesin acele acele komuşmasın yani.
bir de ne bilim tek hasta mı alıyor odaya çift hastamı bekliyor odada onalr çok öenmli benim için ne yapıyor canım,bilgiis nasıl

işyerinden izin alıp gidiyoruz.
burda işerl var belli bir yerde sorun olabiliyor.
o yzğden randevuya tam vaktinde mi gitsem acaba ,erken mi gitsem ay ben de ne çok soru sordum.:))))
gerginim biraz da .
ben burçka hanıma uzuvlarını tek tek örmek sityorum ,onu söylesem tepki verir mi bana acaba?
ya bençok takıldım bu konuya.
inşallah ahyrılsı haberlr dönerim

evet dün gittim.burçak hanımla görüştüm.
çok memnunum şimdilik.
samimi ve ahat bir havası var.
çekinmiyorsun.
umutla kıyaslayınca muayene odası çok geniş ve temiz.
birde hastalar randevulu alındığı için ortada kuru kalablık yok.
ssk hastanesi gibi seslenme beklem yok.
umut biraz ssk hastanesi gibi idi.
ve sağolsun içimi rahatlatan çok güzle şeyler söyledi huzursuz olmadım
bu arada kızımız oalcakmış büyük ihtimal.
ama ultrasonda bayağı baktı ,gösterdi.
umarım bundan sonrası için deçok güzel geçer herşey.
hsstanede güzel bence .
sordum he türlü tahlil ve ultrsaon muayenesi var.renkli dobler felan işte.
inşallah pişman olmam.doktorumu bulduğumu söylüyor içimden bir ses.

canım bende umuta gidiyorum.zannediyorum sen birsen hanıma gittin.O da genelde çok tavsiye edilen bi doktor.Ama ben gülsün hanıma gidiyorum.O tek tek alıyo içeriye.Sorduğun sorulara da cevap veriyo,Ben memnunum yani.Sen gittin mi Şifa ya.Aslında Şifa bize daha yakın.Ama doktoru değiştirmekten çekiniyorum açıkçası.

Ben değiştirdim.o akdar kalablıkta bazen soracağım soruyu unutyorum.birde ben işyerinden belirsiz saatte gidip d kaç kişi var önümüde diye beklemekten sıkıldım umutta.
şimdilik şifanın sistemi çok gzğel.arayıp bir gün önceden randevu alıyorsun.sonra da o saatte orada oluyorusn.ancak elzem bir durum olursa mecburen beklenir acil hasta yada doğum gibi.
Bir de baktım randevusuzlar içinde bekleyin hastamız var hemen alcağız siz diyorlar.
O hoşuma gitti.
Yani özel hastane olduğunu hissetiriyor bu hali ile.
Umutta biraz kalbalık biraz da karmaşa var
inşallah memnun kalırım ve güzel ve sağlıklı bir doğum yaparım.çünkü bir daha doktor değiştirmek istemiyorum.büyüyoruz artık.en çok hoşuma giden uştrason ile baklılırken benim için tam karşıma ayrı bir usg ekranı koymuşlardı orda dikkatim dağılamadan seyrettim.
çok hoştu yaramazı syeretmek

Ben değiştirdim.o akdar kalablıkta bazen soracağım soruyu unutyorum.birde ben işyerinden belirsiz saatte gidip d kaç kişi var önümüde diye beklemekten sıkıldım umutta.
şimdilik şifanın sistemi çok gzğel.arayıp bir gün önceden randevu alıyorsun.sonra da o saatte orada oluyorusn.ancak elzem bir durum olursa mecburen beklenir acil hasta yada doğum gibi.
Bir de baktım randevusuzlar içinde bekleyin hastamız var hemen alcağız siz diyorlar.
O hoşuma gitti.
Yani özel hastane olduğunu hissetiriyor bu hali ile.
Umutta biraz kalbalık biraz da karmaşa var
inşallah memnun kalırım ve güzel ve sağlıklı bir doğum yaparım.çünkü bir daha doktor değiştirmek istemiyorum.büyüyoruz artık.en çok hoşuma giden uştrason ile baklılırken benim için tam karşıma ayrı bir usg ekranı koymuşlardı orda dikkatim dağılamadan seyrettim.
çok hoştu yaramazı syeretmek

canım çok sevindim memnun olduğuna burçak hanıma herşeyi rahat anlatabilirsinn güleryüzlü ve sevecendir . randevunu alıyorsun gerisi düşünme zaten ama çok kalabalıktır çok hastası var onu sevennn rahat ediceğine eminim belki seninle bir gün karşılaşırız kimbilir???

Arkadaşlar nenehatun ve umut hastanelerini tavsiye etmiyorum normal olacak doğumları bile sezeryana alıyorlar şifa hastanesi güzel bi hastane ama doktorlarıda anlamak gerekiyo okadar çok hastayla uğraşıyolarki ters günlerine rastlamış olabilirsiniz. Ben derimki en iyisi devlet hastanesi çok fazla tanıdığım var kartal devlette ve yakacık kadın doğumda doğum yapan hepside çok memnunlar inş bende bir gün sizler gibi düşünmeye başlarım nerede doğum yapsam diye allah hepimize gösterir inşallah o günleri (aminnnnnnnn)

Sever tabiki doktoları da anlamak lızm.
Daha önceki randevularda gittiğimde pek öenmesemedim.
Ama bana acele ile sorun var testlerde.
Işte bebeğin sıvısından alırıaz bilemem ne feal diyerek atlatınca brde ben ya sonr ane olcak dedğim de sorun olursa bebeği alırız diyerek hiç bir açıklama yamayınca deli oldum.
Benim o an bebeğim ile ilgli çok öenmli ,hayati bir mevzudan bahsediyor ve sonrasında böyle acele ile açıklama yapmıyor yoksa birsen hanımın teşhis veye bilgisine hiç laım yok.daha önce pek çok yakınım gitti ,ve çok memnunlar biresen hanımdan.ama ne yapayım ben belki ters zamana geldim.
Ama kısmer ,fakat zaten ileri yaş hamileik sayılacak sınırdayım.birde bebeğim ile ilgli o kadar şüphe duymaya başlarken psikolojim de çok öenmli.
Evet yakacaık kadın doğumu ben de duydum ama ,gitmeye fırsatım oılmadı.
üstelik evime çok yakın fakat işyeim uzak kontrollere de gün için de çalışma saatlerinde gidiyorum o yüzden biraz zor oluyor. Ama ben yine de bir ara gitmek taraftarıyım .kısmet bakalım.
Hayrılsı sağlıklı olsunalrda.ç
umarım sen de bir an evvel hamile kalır ve doğum için hayyaler kurarsın canım

tşk ederim swethome Allahın izniyle sağ salim kurtulursunuz inş.

inşallah sever çok sağol.
hepimizi rabbim sağ salim doğrup ,kucağımaza sağlkla ,hayırla almak ile şereflendirsin.

Merhabalar ben Öskan hastanesinde Pınar Hanıma gidiyorum memnunum ama Burçak hanımı met edince merak ettim özelden teli varsa yazarmısınız?

X