Cilt Bakımı Ürünleri Dudak dolgunlaştırıcı ürünlerden hangisini tavsiye edersiniz?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

ciwciw86

busabahbirumutvariçimde
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2008
40
1
golden rose kolojenli dudak solgunlaştırıcısını kullanan warmı yada lipojen dudak dolgunlaştırıcısını... kıssslaaarrrr tecrübelerimizi paylaşalım

valla benim dudaklarım zaten dolgun,:eek:ama ben rujun rengini çok beğenmiştim ve sürekli kullanıyorum,sadece yakıyo biraz sürerken,dolgunluk falan hikaye valla ben normal ruj niyetine almıştım...

Dün internette bir kaç sitede aynı tavsiyeyi okudum.. Aynen şöyle yazıyor...
"Öncelikle birazcık balı ve Birkaç damla zeytinyağını iyice karıştırdıktan sonra , dudaklarımıza diş fırçası ile uyguluyoruz.Evet yanlış duymadınız diş fırçası ile yaptığımız doğal maske yi dudaklarımıza uyguluyoruz..

Bir hafta boyunca kürü uyguladıktan sonra dudaklarınızdaki dolgunluğun arttığını gözlerinizle görebilirsiniz , ama değişim seviye seviye olcağından , o süreç boyunca sizi görmeyen biri kesinlikle farkedicektir. "

Benim dudaklarım ince değil, dolgun sayılır ama bende deneyeceğim bunu..
Hatta tam ölçüleri şöyle canım; 1 tatlı kaşığı bal
2-3 damla zeytin yağı

Ama mutlaka diş fırçasıyla sürün diyor, sanırım amaç masajla kan dolaşımını hızlandırıp daha kolay emilim sağlamak... yerimseniben

umarım işine yarar... :1hug:

Araştırırken birşey daha buldum. Şenay Akay bir zaman dudak dolgunlaştırıcı kullandım sonuçtan çok memnunum diye söylüyordu heryerde. Kullandığı ruj değil bir bakım kremi: LANCOME PRIMORDIALE OPTIMUM LÈVRES... Ürün açıklaması da şöyle; "Gözle görülür şekilde gençleştirici dudak bakımı. Dudak kenarındaki çizgileri yok etmek ve konturları yeniden belirginleştirmek için dudakları yumuşatır,pürüzsüzleştirir ve güzelleştirir.Dudaklara hacim kazandırarak daha dolgun bir görünüm sağlar."
Bir fikrim yok nasıldır ama kendi çok memnun olduğunu söylemişti bir kaç programda duydum. 15 ml krem 80 - 90 lira civarı sanırım. cidden öyle oluyorsa dudakları ben çok beğenmiştim :1rolleyes:

too faced lip injection şiddetle yavsiye derim.şeffaf rengini almıştım,sürdükten 3 dk kadar sonra sanki dudaklarımı böcek sokmuş gibi acımaya başladı vücudumu ateş bastı acaba bozukmuydu ölüyomuyum dedim :))) ama aynaya bi baktım,şeffaf parlatıcı dudağımı hem şişirmiş hem de kırmızı yapmıştı :))) ama şimdi kullanmıyorum benimki hevesti geldi geçti evde duruyo şimdi :)) ama bu durumu kafaya takan varsa bu ürün bence iyidir.

Merhaba, ben bir ay önce hydroderm dudak dolgunlaştırıcı aldım. Kullandıktan birkaç dakika sonra dudaklarınız şişiyo baya hemde çok..:asigim: etkisi çok kalıcı diil yani yarım bir saat falan. Fakat kullanmadığım zamanlarda dudaklarım soyulmaya başladı azda olsa kalıcı bir dolgunluk veriyor.kaydirigubbakcemile5

bisürü ürün ismi var hangisi daha iyi etki eder acaba ..?ama bi dudak içinde 90- 100 küsür veremem dogrusu
ama şu peelingi denicem daha bakımlı dursun ee biraz da dolgun olsun isterim taii teşekkürler kızlarrr çok saolun waallaa

angelina jolie dudaklarını sıcak suyla ıslatılmış bir bezle yarım saat kadar ovalıyormuş ya da yumuşak bir diş fırçası ile.

bu konu ile ilgili bir yazı bulmuştum onu kopyalıyorum buraya,belki fikir oluşturabilir;

Eski güzeller zarif dudaklarıyla beğenilirlermiş ama moda artık tam tersi yönde. Arı sokmuş gibi şiş ve dolgun dudaklar daha çok tercih ediliyor. Birçok kadın dudaklarını dolgunlaştırmak için estetik cerrahların yolunu tutuyor. Oysa dudaklarınızı dolgunlaştırmanın tek yolu dolgu maddeleri değil. Dudaklara yapılan dolgu genellikle geçici oluyor ve birkaç ayda bir yenilenmesi gerekiyor. Ayrıca dudaklara yapılan estetik müdahalelerin çoğu çok abartılı bir görünüme sebep oluyor. O yüzden eğer dudaklarınızı ince buluyorsanız estetik cerrahiyi düşünmeden önce dudak dolgunlaştırıcı ürünlerden birini deneyebilirsiniz. Bu ürünler tıpkı dudak parlatıcısına benziyor. Temiz ve kuru dudaklarınıza sürüyorsunuz. Birkaç dakika boyunca dudaklarınızda karıncalanma benzeri bir duygu oluşuyor ve sonra dudaklarınız dolgunlaşıyor. Ürün kuruduktan sonra üzerine ruj sürebilirsiniz. Bu ürünlerle çok doğal bir görünüm elde edersiniz. Ürünün etki süresi değişebiliyor. Örneğin Türkiye’de eczanelerde bulunabilen Skin Doctors markasının Perfect Pout adlı ürününün etkisi tam sekiz saat boyunca sürüyor. Yine eczanelerde satılan Sally Hansen’ın Lip Inflation adlı ürününde dudaklarınızı nemlendiren vitaminlerin yanı sıra dudağı doğal yollarla dolgunlaştıran zencefil ve tarçın da var. Ünlü kozmetik markası Hydraderm’in dudak dolgunlaştırıcı ürününü ise yurtdışından temin edebilirsiniz. Ayrıca, kırışıklık ve cilt sarkmalarına karşı bulduğu somon diyetiyle ünlü olan Dr. Perricone’un dudak dolgunlaştırıcı ürününü sadece ABD’den satın olabilirsiniz.

Tarçın yağı dudakları dolgunlaştırıo kızlar ama geçici bir etkisi var ben fırcalı rujumun içine biraz damlatıp karıştırdım onu kullanıorum sırnaşık şey

Dün internette bir kaç sitede aynı tavsiyeyi okudum.. Aynen şöyle yazıyor...
"Öncelikle birazcık balı ve Birkaç damla zeytinyağını iyice karıştırdıktan sonra , dudaklarımıza diş fırçası ile uyguluyoruz.Evet yanlış duymadınız diş fırçası ile yaptığımız doğal maske yi dudaklarımıza uyguluyoruz..

Bir hafta boyunca kürü uyguladıktan sonra dudaklarınızdaki dolgunluğun arttığını gözlerinizle görebilirsiniz , ama değişim seviye seviye olcağından , o süreç boyunca sizi görmeyen biri kesinlikle farkedicektir. "

Benim dudaklarım ince değil, dolgun sayılır ama bende deneyeceğim bunu..
Hatta tam ölçüleri şöyle canım; 1 tatlı kaşığı bal
2-3 damla zeytin yağı

Ama mutlaka diş fırçasıyla sürün diyor, sanırım amaç masajla kan dolaşımını hızlandırıp daha kolay emilim sağlamak... yerimseniben

umarım işine yarar... :1hug:

eee sonra yıkıcazmı yaglımı kalcak anlamadım orasınıı yahuu:sm_confused:

cilt bakımı ile ilgili ürünler ve çok daha fazlası xxxxxxxx de çok hesaplı fiyata bulabilirsiniz kızlar..

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bir sürü rujlar kullandım,lipojen olsun,sally hansen olsun, mentollü rujlar olsun hiç birisi kalıcı bir etki yapmıyor. Ben de gidip dolgu yaptırdım. Bence dolgu en mantıklısı gibi. Rujlardan fayda göremedim ben

kesinlikle piyasadaki dolgunlaştırıcılar bir işe yaramıyor ben hemen hemen hepsini denedim sonuç olumsuz ama şu doğal yöntemleri bi deniycem

X