renkli ultrason

tugbis

Guru
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2008
704
2
39
kizlar slm. ocak 15 te renkli ultrason cektiricem ücretleri hakkında bılgısı olan varmı

geçtiğimiz cumartesi 2.düzey usg yaptırdık renkli ultrasonda bakıldı.çekilen görüntüleri dvd olarak verdiler.250 lira verdik

benim eşim memur hamileyken 3 kere felan girdim renkli ultrasona ama hiç bir ücret vermedim.sosyal güvenceniz varsa sanırım çok bişey değil.

canım şişlide oscar görüntüleme merkezine yönlendirdi doktorum.cumartesi günleri profesör doktor bakıyormuş.cidden kibar ve herşeyi detayıyla açıklayan bir doktordu.dvd süpriz oldu açıkcası renkli görüntülerini izlemeye doyamıyorum :)

canım şişlide oscar görüntüleme merkezine yönlendirdi doktorum.cumartesi günleri profesör doktor bakıyormuş.cidden kibar ve herşeyi detayıyla açıklayan bir doktordu.dvd süpriz oldu açıkcası renkli görüntülerini izlemeye doyamıyorum :)

ayyy ne guzelll sımdıden heyecanlanmaya basladım. ayın 15ı gelse bıran önce. tum goruntuleme merkezlerınde aynı yontem mı kullanılıo acaba ben anadolu yakasındayımm. umarım boyle uygulama vardır gıdecegım yerde.

X