Nişan Nisan sacinda yada Gelin sacinda Citcit kullanan oldumu?

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi

Bosnakgxuxzeli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2008
562
1
36
Nisanimda sacimin fazla uzun olmadigi icin Citcit kullanmak istiyorum.Nisaninda yada Dügününde Sacinda citcitla yaptiran varmi?Cevap verirseniz sevinirim.:1hug:

evet cnm ben kullandım,ama kendi saçını yerini tutmuyo tabiki, nişan dönüşü bukleler açılmıştı postiş te ama kendi saçım hiç bozulmadı :)

canim nisan sacmida üc tane boztis takilmisi ve tobuzun icinde yün gibi bir sey de sokmuslar böylelikle topuz daha güzel oldu, benim saclar incecik oldugu icin. Yanliz postisler gercek sacti plastik degil!! sacim güzel oldu diyebilirim hatta nisanda ve dügündede tekrar taktirmayi düsünüyorum tavsiye edebilirim

canim nisan sacmida üc tane boztis takilmisi ve tobuzun icinde yün gibi bir sey de sokmuslar böylelikle topuz daha güzel oldu, benim saclar incecik oldugu icin. Yanliz postisler gercek sacti plastik degil!! sacim güzel oldu diyebilirim hatta nisanda ve dügündede tekrar taktirmayi düsünüyorum tavsiye edebilirim

Evet Fmk benimkide saten 100% gercek sac sacrengimlede uyum sagliyor.Sacbakimindaki Citcitkulananlarin Paylasim Alanina Resmimi ekledim zaten.Ama bitek teredütte kaldim sacimda düzgün tuttarmi diye bozulmamasi acisindan.

Bende düğün için düşünüyorum.Saçım epey yüksekçe bir topuz olacak,şu anki boyunun yetersiz oduğunu tahmin ediyorum.Kullanan arkadaşlardan yardım bekliyorum

bende çıt çıt taktırmıştım.benim saçım yarı açık bukleleler halindeydi.çıt çıtlara da maşa yapıldı bozulmadıda tavsiye ederim tabi çıt çıtın kalitesine ve saç renginle uyumuda önemli uyarsa süper oluyo

Kızkardeşim hem nişanında hem de düğününde çıt çıt kullandı..:lepi:
Saçlarının boyu normal erkeklerin saçlarından çok daha kısaydı.. Bazı bölümleri elle bile zar zor tutuluyordu bana inanın..
Zaten nişan ve düğün arası 1 aydan az olduğu için düğünde de mecbur kalmıştık çıt çıta..kaydirigubbakcemile2
Nişan saç rengi,karamel.
Düğün saç rengi civciv sarısıydı..
Düğünden sonra albümleri almak için fotoğrafçıya gittiklerinde orada çalışanlar pek kızmış,"güzelim saçlarını niye kestirdin" diye..kaydirigubbakcemile3

bende sözümde ve nısanımda postiş kullandım.cok guzel oldu. normalde saclarım kulak hızamda postişlerimle upuzun oldu.sozde ırı bukleler yaptırdım.nısanda da yarı acık topuz yaptırdm. super oldu. herkes cok begendı.ama gercek sactan yapılmıs postıs olmasına dıkkat et. naylon olanlar sonradan cok kotu duruyor :)

Ben sözümde kullandım çokda güzel durdu.Nişanımdada kullanıcam bence çok hoş duruyor kullanabilirsin.

arkadaşlar peki kaça maloluyor böyle uzun bukleli gerçek saçtan yapılmış postişler

şimdiden tşkler..

Ben postişlerimi internetten 150 YTL'ye almıştım.(gerçek saç 8 parça.Normalde 250 YTL'den aşağı değil) kuafördede normal topuz parasına yaptılar saçlarımı :)

Bak resmi de ekte :)

Eklentiler

• $SAC.JPG
    $SAC.JPG
    8,8 KB · Görüntüleme: 133
saçlarım ince olduğu için çıt çıt kullandım nişanda daha gür bukleler oldu..orjinaldiler kuaförümden kiraladım ah ah içim yanayı hala delikafadulden

kuzenim kınasında kullandı postis bütün hem de ..orjinal değildi.. kuaförü öyle bir yapmış ki muhteşem görünüyordu ..resim bulursam eklerim

arkadaşlar bende sözümde postiş taktırdım postişler bana ait değil.saçlarım sarı ve aynı renkte gerçek saçtan postişi kiraladım kuaförden saçlarıma maşa yapıldı doğal ve bence gayet güzel oldu ve herkeste beğendi satın almak istemeyen arkadaşlara tavsiyem kuaförünüzden kiralamanız bana toplam makyajda dahil 100 ytl ye maloldu. sadece saçı geri bırakabilmeniz için kapora ve kimlik emanet alabiliyorlar.

ben nişanımda çıtçıt kullandım.çok ta memnun kaldım.gerçek saçtan yapılan çıtçıt olmasına özen gösterin arkadaşlar naylon postiş ya da çıtçıtlar maşayı tutmuyor.ben 35 ytl ye kiraladım.nişanımda salık lüle lüle yaptık saçlarımı hiç almadığım kadar iltifat aldım o gecekaydirigubbakcemile3kullanacaklara tavsiye ederim.

benimde cıtcıtlarım var ama boyatmam lazım cünkü saclarım sarıyken kullanıyordum. saclarım omuzlarımın biraz altında cıtcıtlarla daha dolgun göründüğü için modeller daha gösterisli duruyor

X