Saç Bakım Ürünleri Ampul (Bepantene, Bemix...)Kullananlar

kızlar ben bu ampulleri hep badem yağı ile kullanmıştım şampuana da katıldığını duyunca alıyım şampuana katıyım daha kolay dedim eczacı da şampuana katma şampuanda ki maddelerle etkileşime girebilir dedi :1shok: hatta yağa bile katma şırınga da birleştirip uygula dedi kafamçokkarıştı

ben; 2-3 hafta falan 1 bepanthen 1 bemix ve 1evigen ampülü yumurta sarısı ile karıştırıp sürüp 1 saat kadar bekletip yıkamıştım..
Yıkadıktan sonra saçlarım oldukça hacimli,parlak göründü ve belki uzamasına katkı sağladı diyebilirim..

Ancak saçlarımdaki dökülmeyi durdurmadığı gibi daha da arttırdığını farkedip devam edemedim...Kafamdaki 10 tel saçın 6sını da bu ampüller döktü sanki

(badem,hint,sarımsak,zeytin vs.karışımı yağlar da aynı etkiyi gösterdi )

acaba ilk bi kaç hafta dökülmesi normalmi ki,sizlerede de dökülmede artış oldu mu.. ona göre bi daha denicem,bi umut işte..

slm kıslar ben yag karısımının ıcıne 1 ampul kırıorum hafatda 1 kere yapıorum sampuanımın ıcıne de 1 kapak camterebentın koyuyurum yag karısımını haftada 3 kez yapıorum 1 saat bekletıorum ck memnunum tawsıye edeım kıslar:enbuyukkk:

hem bitkisel şampuanıma hem kullandığım yağ karışımlarının içine kırıyorum
yumuşacık yapıyo düzleştirici yaptım mı eskisi kadar kırılmıyo delikafadulden

bende bende bugun yaptım kafamda suan :))
barcelıno nun ıcıne kırdım yarım ampul bepanten yarım ampul evıgen..sampuanımda da varrr

kızlar eczanden recetesiz alınıo mu
ne kdr fiyatı

evet reçetesiz alınıyor
google dan aratabilirsin fiyatları
ben çok memnunum saçım eskisi kadar yıpranmıyor
uçları çatal çatal olmuyor delikafadulden

kızlaR bende bepantene ampül aldım.. sampuanın içine karıştrmayı düşünüodm fakat kimyasallarla etkileşime girmesinden korkuorm.. o yüzden bu ampülü direk kırıp saç diplerine uygulayabilir miyizz ?? bu şekil yapan wr mı

peki cnm sarımsak yağıyla karıştrsak olur mu? aslında bende badem yağı wrda 1 sene önce almııştım kulanmıştımda sonradan bıraktım.. tarihinede daha wr ama ne bilim bozulmustır die korkuorm :)

hımmm bilmem ki CADIARZU
ben badem yağına yada mecitefendi die saç bakım yağı kullanıyorum farklı yağ çeşitlerinin karışımı ona kırıyorum
sarımsak yağıda kullandım da hiç onun içine kırmak aklıma gelmedi denersem söylerim naniknanik

hıı anladım cnmm.. bende hiç denenmemiş bişeye csaret edemem de :p
olmadı biras badem yağı, 1 tane de bepantene ampül kırayım uygulayım barii ..
saç diplerine sürüoduk dimi 8)

ben fıs fıslı şişeye koyuyorum saç diplerime sıkıyorum sonra tarıyorum yediriyorum diğer tellerede bulaşmış oluyo
elinle falan diplerine yedire yedire sürcen işte yerimseniben

cok tsk ederim cnm yardımın icin..sn bi soru sıktım biliorm lülülülülülü
1 tane ampüle biras badem yağı dimi? yoksa bi şşişe badem yağına 1 ampül mü .. bitti cnmm kafamçokkarıştı

şişenin içine kırıyorum ben 1er tane
özel mesajın kapalı CADIARZU

hııı anldım cnm tsk ederim.. ben sadece 1 ampül bepantene koyucm biras badem yağı koyyım o zmn.. bi şişeye bi ampül az olur :KK66:

Son düzenleme:
kızlar ben bu ampulleri hep badem yağı ile kullanmıştım şampuana da katıldığını duyunca alıyım şampuana katıyım daha kolay dedim eczacı da şampuana katma şampuanda ki maddelerle etkileşime girebilir dedi :1shok: hatta yağa bile katma şırınga da birleştirip uygula dedi kafamçokkarıştı

peki denedin mi bu şekilde açıkçası benim kafama çok yattı.tabi badem yağı çok yararlı cilt için ama bazı bünyelerde aşırı döküo

Merhabalar ben de az Önce bepanthen bemıks evıgen ampul aldım ve bırer tane kremsız Şampuanın ıÇıne kırdım.ayrıca bırer ampul de eŞıt mıktarda zeytın yaĞı ve badem yaĞı karıŞımının ıÇıne kırdım..sprey ŞıŞesıne koydum bn ve 2-3 damla da Çam terebentın damlattım.haftada 3 kez b sprey ŞıŞesını saÇlarımın hem dıbı hem de uÇlarına sıkıp masaj yapıp plastık bone geÇırerek 2 saat bekletıcem.Şu an ılk kez yaptım beklıyorum bakalım...hem Şampuan hem bakım ıyı gelır umarım.kuru olmayan parlak canlı hem de uzun ve gÜr bakımlı saÇlar hedefım buraya yazmaya devam edıcem..

Eczanede bulamadım, bana ordaki kadın onlar saçı daha yıpratıyo hiçbi faydası olmuyo falan demişti.

kızlar nerdeyse 1 haftadır falan yapıyorum saç bakımı ve boya yaptığım için de ne t görebiliyorum...kesinlikle saçlarım çok çabuk uzuyor...hem bunca işleme rağmen saçlarımı korudu hem de uzatıyor..sevindim. ve takip edip yaıcam gelişmeleri

X