Saç Bakım Ürünleri Ampul (Bepantene, Bemix...)Kullananlar

E

ela

Ziyaretçi
Arkadaşlar doktorum bana bepantene
alcol
ve bemix ampul yazmıştı
bende eczanede yaptırdım kullandım şişemde çok az kaldı bu ampullerin saç bakımında saç dökülmesinde işe yaradığını biliyorum ama bu ampulleri farklı malzemelrle kullanıp faydasını gerçekten görenler var mı aslında saç dökülmesine iyi gelenler cevap atarsa daha memnun olurum...a.s.

ben şampuanıma sıkmıştım canım ampüllerden.şimdi kalanını badem yağına karıştırıp deneyeceğim.

Arkadaşım ben de bepanten, bemiks, badem yağı, yumurta sarısını haftada 1-2 kere banyodan sonra saçlarımın dibine karıştırıp sürüyordum. Yarım saat, bir saat kadar bekletiyordum bir süre sonra gerçekten işe yaradı.(Saçlarım bilinçsiz rejimim nediyle dökülüyordu), diplerden yani saçlarım gelmeye başladı, işe yaramıştı yani gerçekten hatta kuaförümde çok şaşırmıştı; bana aynadan göstermişti dipten gelen minik saçlarımı:))

dökülme için bende bepanten ve bioxcil ampul sampuanıma kırdım 6 aydır kullanıorum çok bi etkisini görmedm Çok üzgünüm çoook

cnm bnd kullanıorm suan bırer ampul bepanten evıgen ve bemıksı sampuanıma karstrdım bırer ampulde badem yagının ıcıne kırdm.bnm sampuanmda cam tebentınıde var bak bnm sacıma o super gelmstı cok dokuluodum ama dokulmesı drdu tamamen terebentın sayesınde.ampullere baslayalıda 1ay oldu gzl gbı cnm

bemiks bepantane evingen ampullerini bende kullanıyorum ama şampuanla değil.. nedense kimyasal bişiyle kullanınca etkisiz olur gibi gelio onun için badem yağıyla kullanıyorum..saçlarım parlıyo ve yeni saçlar çıkıo çok memnunum...

bende bu ampulleri şampuanın içine katarak değilde ayrı bi şekilde bakım yapmak amacıyla kullanıyotum..şampuanıma sadece çam terebentini koymuştum 1 kapak..o kadar iyi geldiki inan 2. 3. yıkamada saç dökülmesi filan kalmıyo..ayrıca saçları çabuk uzatıyo..ve güçlendiriyoo..kesinlikle çam terebentini öneririmm..:smiley-cool:

bende bepanthen ve evigen ampül kırıyorum şampuanım içine bemiks daha önce kullanmıştım ama kötü koktuğu için bi daha kullanmadım , ama bepanthem ve evigenden çok memnunum ...

birkaç satır aşagıda bu ampüllerin topigi ve bolca paylaşımı var

daylight sen dökülen saçlarını tekrar eski haline nasıl getirdin bilgi verirmisin , dökülme sebebini ve uyguladığın maskeleri vs...

bende bepanten,bemiks,evigen ve fındık yağını karıştırıp kullanıyorum 3 ay oldu ben çok memnunum..yeni saçlar çıkmaya başladı..sampuanımı da değiştirdim bitkisel özlü kullanıyorum onun içinede çam terabentin ve tarçın ekledim gerçekten çok faydasını gördüm.saç dökülmem azaldı ve yeni saçlar çıkmaya başladı.çocuk saçı gibi minik minik ama büyüyorlar yava yavaş hihoyyyt...yanlız çam terabentini kullanacaksan mutlaka ölçülü olarak kullan, fazlası saçını oduğundan daha sert yapabilir...

bende bepanten,bemiks,evigen ve fındık yağını karıştırıp kullanıyorum 3 ay oldu ben çok memnunum..yeni saçlar çıkmaya başladı..sampuanımı da değiştirdim bitkisel özlü kullanıyorum onun içinede çam terabentin ve tarçın ekledim gerçekten çok faydasını gördüm.saç dökülmem azaldı ve yeni saçlar çıkmaya başladı.çocuk saçı gibi minik minik ama büyüyorlar yava yavaş hihoyyyt...yanlız çam terabentini kullanacaksan mutlaka ölçülü olarak kullan, fazlası saçını oduğundan daha sert yapabilir...

peki haftada 1 mi uyguluyorsun sen ?
birde kaç saat tutuyorsun ben 4 saatten az tutmuyorum.

canım haftada bir uyguluyorum ve 1,5 saat falan tutuyorum daha fazla hiç tutmadım..ama memnun kaldımben hatta eşimle beraber yapıyoruz ona da faydası oldu....kaydirigubbakcemile5

ne mutlu canım ya , bende kullanıyorum ama şimdi 15 günde bir yapmaya başladım.faydası oluyor ufak saçlarım çıkıyor heryerden bunada şükür.

ya ben ampulleri kırıyorum derken elimi kestim çok kötü bunlar ya babama kırdırıyorum artık kapağını senağlama

bir bez yardımıyla kırıyorum ben canım dikkat et geçmiş olsun.

cnm bnd kullanıorm suan bırer ampul bepanten evıgen ve bemıksı sampuanıma karstrdım bırer ampulde badem yagının ıcıne kırdm.bnm sampuanmda cam tebentınıde var bak bnm sacıma o super gelmstı cok dokuluodum ama dokulmesı drdu tamamen terebentın sayesınde.ampullere baslayalıda 1ay oldu gzl gbı cnm

cnm badem yagına kaçtane kırıon ve kaç ml. badem yagı?

arkadaş cevap verememiş ben vereyim 20 ml badem yağına ampullerden 1 er tane kırıyorsunuz.

X