Bebek Beslenmesi Bebisler ne zaman yuzustu dondu??

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
Canım benim oğluşum 4 nisan doğumlu...15 temmuzda sırtüstü yatarken yüzüstü döndü:) 3 ay 11 günlük oluyor..

Benim oğlum ise üç ay yirmi günlük gibiydi henüz dördüncü ayına girmemişti dönmeye başladığında.

benim tembelimde daha dönemiyor kendi kendine,bedenini çeviriyor kafası ağır geliyor sanırım :) kafa dönmüyor bir türlü,sinirleniyor,hırs yapıyor başlıyor ağlamaya,elimle destek verince ceviriyor kendini o zamanda mutluluktan bayılıyor yavrum :)

benim oğluum da biraz tembel.5. ayına doğru zorla dönüyodu.o da çokk zor,çok nadir yani.5. ayından sonra tam olarak dönmeye başladı.şimdi fıldır fıldır durmuyo yerinde:)

Benim oğlumda 3- 3.5 aylıkken dönüyordu. seninkinin dönmemesi sorun değil. canı ne zaman isterse o zaman dönecektir.

Ben bunların geç yada erken olmasının bebeğin sağlığıyla ilgili bir sorundan kaynaklandığına inanmıyorum.Bebek bunu istemediği için yapmıyor diye düşünüyorum.

seninki yine 4 aylık benimki 7. ayını sürüyor daha dönmüyor, kucakta gezmekten ihtiyaç duymuyor belli ki tembel kızım benim

daha dönmüyoruz hiçte üzülmüyorum zamanı gelince döner benimki biraz dikilmeyi seviyor ayakta

X