Uzun bir "ne" ile basladi bizim hikayemiz.

elenya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2007
389
5
evet uzun bir neee ile basladi gercektende:)hersey 27 agostostan 1 gun once yani dogumgunu arifemdi arkadaslarla oturmus konusyorduk sonra benim dogumgunu programimi yapacaklarmis ve bana supriz hazirlayacaklarmis gazeteci arkadasin ofisindeydik beni diger odaya attilar onlar orada kalip plan yapmaya basladilar neyse,ben can sikintisindan bilgisayar basina gectim oyalaniyordum msn mi actim arkadaslarla muhabet etmeye falan calisiyordum ama klavye benim alisik olmadigim F klavyeydi ve harfleri bulamiyordum 1 saat ugrasiyor ancak 1 kelime yazabiliyordum kizdim ve 1 sure ara vermek icin uye oldugum sitedeki mesajlarimi okumaya basladim derken biri bana hindistanla ilgili msj yazdi (oradaki biyografimde gitmek istedigim ulke hindistan yaziyordu)hem oyalanmak hemde vakit gecirmek icin msn de konusmaya ok dedim ama diger taraftanda msn de arkadaslar surekli yaziyorlar bende klavyeden dolayi onlara cevap vermekte cok fazla gecikiyordum ve bu yeni tanistigim arkadasta surekli yaziyordu ve titresim gonderiyordu bende en sonunda sinir olup(harflari zaten bulamiyor kiziyordum) neeeeeeeeee dedim oda gulucuk gonderdi ve konusmaya basladim bana kim oldugumu falan sordu,bende kizgin oldugum icin baba parasi yiyen 1 serseriyim dedim:) oda tekrar guldu ve asabi biri oldugumu falan ima etti bende asabiysem yazma o zaman dedim ve ok siliyorum dedi oda msn de engellemekle silmenin ayni oldugunu saniyormus yarim saat kadar sonra baktim hala oradaydi ve neden silmedin dedim oda sildim dedi engelememissin dedim oda nasil oluyor bilmiyorum ama listemde yoksun dedi neyse yavas yavas konusmaya basladim ama arkadaslarinda isi bitmis disari cikacaktik ona by deyip ciktim,ertesi gun dogumgunum vardi gunduz hazirlik falan yaptik aksamada disaridaydim biz bununla hem benim isin hemde aksamlari kursum nedeniyle 3 gun kadar hic gorusmedim 3 gun sonra evde nete girdim msn mi actim bana selam dedi bende bu kim ya falan oldum ama msn mde zaten 10 kisi falan oldugu icin tanidigim biri mutlaka ama kimsin falan diye sormayayim ayip olmasin dedim kendi kendime ve taniyormus gibi konusmaya devam ettim 1 taraftanda adini hatirlamaya calisiyor onu animsatacak sorular soruyordum kendisine neyse aklima gelmedi 1 turlu ama iyi biriydi ve hos sohbetti ertesi gunu is vardi ve benim cikmam gerekiyordu iyi geceler dileyip cikarken 1 daha ne zaman girersin dedi bende kursum 1o da bitiyordu 11 den once giremem dedim ve artik her gun 11 e kadar beni bekliyor konusuyorduk 1 hafta kadar konustuk i hafta sonra pakistanda calistigini ve insaat muhendisti oldugunu ogrendim(daha once sormamistim cunku bir beklentim yoktu amacim sohbetti ve havadan sudan konusup sohbet etmek bana yeterliydi cok sasirmistim ve aradaki saat farkindan dolayi Turkiyede saat 11 ken orada 1 mis ve o saate kadar beni bekliyormus neyse artik kim oldugunu merak etmeye baslamistim soruyordum ve cevapliyordu telefondada konusmaya basladik.yaklasik 2-3 hafta konustuktan sonra Turkiyeye geldi ve banada ugradi onun benim yasadigim yerde unversiteden arkadaslari varmis hep beraber canli muzikli 1 yere eglenmeye gittik orada 1-2 saat kadar konustuktan sonra mikrofonu eline aldi biz sarki soyleyecek sandik ve bana benimle evlenirmisin dedi masadaki herkez ve ben sok olmustuk ve cevrede b bir alkis koptu kabul et kabul et diye bagiriyordu herkez ben hayir dedim ama cok guzel anlasiyorduk ve cokta yakisikliydi:)(yildirim aski bu olsa gerek) ertesi gunu ben ise gittim oda arkadasina takildi aksam yine beraberdik ve butun gun onunla evlenip evlenmeyecegimi dusundum daha ailemin bile haberi yoktu ve is giderek ciddilesiyordu bende ona karsi bos degildim ama kafamdada bir suru soru vardi ve o gun ona evet dedim en gec isi geregi 1 hafta icinde pakistana geri donmesi gerekiyordu ve eger evlenmeden donerse benim vazgececegimi dusunuyordu ki bu konudada cok hakliydi ertesi gunu evlilik uzerine konustuk ve o gun anneme ve kardesime konuyu actim annem sen bilirsin kizim sen ayaklari uzerinde duran birisin ama uzulmeni istemem falan dedi kardesim karsi cikti daha cok erken diye ve o gece saat 3 e kadar annemle konustum gece 3 te onu cagirdim annemle tanistirmak icin ve 1 saat kadar konustular annemin evlenmeden once gormesi gerekiyordu ve gerek yasi gerek hisleri gereksede hayat tecrubesiyle birde onun degerlendirmesini istedim ve o gittikten sonra bence iyi biri dedi ama hala temkinli yaklasiyordu ben tamamen duygularimla hareket ettigimin farkindaydim ama mantigimida kullanmaya calisiyordum arkadaslarimi tanistirdim hepside kizim delimisin hemen evlenme falan dediler ben vazgectim evlenmekten son 1 gunumuz kalmisti sonra o ailesinin yanina gidecekti o gun ok dedim tekrar evlenmek icin ve evlendirme dairesine gittik tam 3 kez kapidan dondum nikah memurlari falan bana kiziyorlardi hatta hic unutmam nikah memuru ben 12 yillik nikah memuruyum ve ilk kez vazgecen 1 bayan gordum hep erkekleri masaya oturtmak zor oluyordu burada dedi ve ona kizdi oglum bunun nazi evlenmeden bu kadar evlenince hic cekilmez dedi o anda hem utanmis hemde memura kizmistim ama o onume diz coktu ve nolur inan seni hic uzmeyecegim lutfen cok yiprandim dedi yasla dolmus gozleriyle, memur onun vazgececegini dusunurken hala benim uzerime titremesine guluyordu artik ve tekrar masaya oturduk hic unutamam ezan okunuyordu ve o bak hayir varmis dedi memur 2 kez sordu ben bilmiyordu dedim ikisindede ve son kez soruyorum dedi onun yuzune baktim bir insan ancak bu kadar perisan gorunebilirdi ve hic dusunmeden evet dedim (dusunursem tekrar hayir diyecegimi biliyordum)o bir anda 1 ohh cekti ve hemen imzayi attik.oradan ciktigimizda hala inanamiyordum evli biriydim artik ruya gibiydi 2-3 haftalik konusma ve Turkiyede gecen 3-4 gun ve nikah,beraber anneme geldik ve aksaminada istanbula onun ailesinin yanina gittik (ilk gecemiz ucak ta yer olmamasindan dolayi otobuste gecti) sabah istanbula indik ve ailesi ile tanistim onlar daha once telefonla ogrenmislerdi ama onlarda soktaydi 2 gun kadarda orada kaldiktan sonra o beni bizim yasadigimiz yere birakti ve pakistana tekrar geri dondu evlili olarak 2 gun yasadik, bir dahaki bulusmamiz 1 ay sonra ramazan bayraminda onun yanina gidecektim ve yaklasik 1 ay sonraydi bu sure icinde yine telefonda ve msn de konusuyorduk o cok mutluydu fakat ben kendimi mutlu ama garip hissediyordum 30 yasina kadar beklemis kendimi kariyer yapmaya adamistim ve 1 anda evlenmistim(kendime acaba kader dedikleri bumu diye soruyordum)neyse pakistana gittim beni kocaman 1 buketle karsiladi 1 hafta kadar kaldim isim geregi donmek zorundaydim ve tekrar ayrilik bu kez 1 dahaki karsilasma ise kurban bayraminaydi ve 2 bucuk ay ayri kalacaktik yine hasret vardi ve bu surede gecti bu kez o izine geldi ve artik ayri kalmak istemedigimizi ikimizde biliyorduk ben isimi birakmak ve onunla gitmek arasinda kalmistim surekli ne yapacagimi dusunup duruyor ikilemler yasiyordum 1 ay kadar burada kaldik ve onunla pakistana gittim(isimi biraktim)simdi pakistanda yasiyoruz ve cok mutluyum cok kisa zamanda tanisip evlendik ama iyiki evlenmisim ve iyiki hayatimda o var ailemde onu cok seviyor bende onun ailesiyle cok iyi anlasiyorum simdi evleneli neredeyse 7 ay olmak uzere ve beni daha 1 kez olsun kirmadi inciltmedi sukur ki Allah karsima onun gibi birini cikartti
cok garip bir tanisma ve evlilik hikayesi ama gercek ve insallah butun bayanlarda ben kadar mutlu olur.iyi erkeklerde varmis.
ona sonsuz tesekkurler ediyorum buradan.seni seviyorum kocacigim.

canım hikayen ilginç benimde hikayem var burda seniki biraz risk ve çok cesaret allah herkesş mutlu etsin allah ayırmasın canım

tesekkurler arkadaslar inanin okumus olmaniz ve cevap yazmaniza cok sevindim insallah sizlerde mutlu olursunuz ve gercektende ben ve oda cok fazla risk aldik birbirimize evet demekle ve sukurler olsun ki mutluyuz

öncelikle tebrik ederim seni...:1yes2:
ne kadar samimi ve hoş bir dille anlatmışsın kendi hikayeni...mutluluklar..

Allah mutluluğunuzu bozmasın canım.Tanışma hikayesi farklı olunca insanın en büyük ve en unutulmaz anısı oluyor.Benim tanışmam da kavga gürültüyle başlayan aynı zaman da hatırladıkça güldüren ilginç bir hikaye.Allah hepimizin hikayesinin sonunu mutlu kılsın.Sevgiyle kalasın.

okudugunuz ve guzel yorumlariniz icin cok tesekkurler arkadaslar ve insalla sizlerinde birlikteligi olene kadar surer soncta hepimiz mutlulugu fazlasiyla ak ediyoruz umarim hepimizin kiymeti olenede kadar bilinir

oncelikle sitemize hosgeldin..senin adina cok sevindim ..Allah mutlulugunuzu daim etsin..senin ki gercekten kadermis,alin yazisi dedikleri bu olsa gerek!yasadiklarini cok guzel anlatmissin bizimle paylastigin icin tesekkurler :)

böyle şeyler hep filmlerde olur zannederdim.mutluluğunuz daim olsun.film gibi bir aşk hikayesi

Elenyacığım hayatın da inşallah roman tadında geçer.Ayrıca ben de 27 ağustosta kutluyorum doğum günümü.

çok şaşırdım gerçekten masal gibi insanın inanası gelmiyor..
ama ne mutlu sana kader işte umarım ömür boyu mutlu kalırsın..

cok buyuk bır rısk almıssın ama deymıs Allah mutlulugunu daım etsın

hayret ben pek inanmam chat aşklarına zati genellikle sahte olur ama daha yolun başındasın doğru dürüst tanımadığın 1iyle hemen evlendin yine de allah mutlu etsin derim böle konularda herkes dikkatli olmaı derim insanlara güvenilmez hele chatta tanıştığın 1iyleee

X