Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç dökülmesi için OTACI-OTAL çam katranlı kükürtlü sabun

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
E

EU3

Ziyaretçi
OTACI-OTAL çam katranlı kükürtlü sabun kullanan oldumu aranızda arkadaşlar.bi yerde okudum,kişi bu sabunu kullanmış ve ilk yıkamada etkisini göstermiş.şiddetle bu sabunu tavsiye ediyor kendisi.hafif baş ağrısı yapıyormuş ama oda saç çıkıyor olduğundanmış.ordan anlayabilirmişsiniz yeni saçların çıkıp çıkmadığını.işte böyle bi yazı okudum tesadüfen.sizin düşünceleriniz nedir arkadaşlar?kullanananlarınız oldumu hiç?:uhm:

ay sabun bide katranlı falan. olan saçlarımda elime gelir gibime geliyor. ben pek inanmıyorum çünkü okadar ürün var ortada. bide o sabun cilt için değil mi daha çok:bbo::bbo:

canım valla okuduğum şey bu ve birçok kişi memnun kalmış,saç uzatmaya da etkisi varmış ayrıca onu yazmayı unuttumuşum.bi denesek mi acaba?

çok garip yaaa
hiç kullanmadım ve de hiç duymadım...
ama araştırcam bende

ya ben biikere denedim defne sabunu. allahım saçlarımı ayıramadım resmen. çok kötü oldu. :1no2: korkuyorum. zaten iki tel pırasa gibi elimde kalır falan. ama şu var bioxcin ve revivogen ciddi ciddi saç çıkartıyo gözlerimle gördüm şahit oldum. ilk başta döküyo gibi ama onlar zaten zayıf olanlarmışsüprizzzzz

ya arkadaşlar saç derisi ölmemişse zaten saç çıkmaz mı ben anlayamadım ölü deriye ne yapsan boş zaten....

Kullanmıştım birkaç ay ama faydasını göremedim.Şimdi defne sabununu kullanıyorum uzun zamandır,ondan memnunum.

Ark maydonoz suyuyla sirkeyi durulama suyunuza koyun faydasını görüceksinizzzzzzzzz.yumuşacık yapıyo ve elektiriklenmeyi alıyo ve saçlarım yıkarken taraken hiç dökülmüyo deneyin kızlar:)

bu sabunu sivilce sorunu için kullanan var mı acaba? hem kepeğe hem de sivilcelere iyi geldiği yazıyorda

saç çıkınca başımı ağrıyomuş.... saçları beyninden çıkıyo heralde... ay çok güldüm...
ben kullanıyorum yağlı ciltler için birebir çok iyi bir sabun başımda ağrımıyo

Bittim sabunu kullanmistim bi ara fecii kotu
Sabunu sacima degdirmem daha

Ark maydonoz suyuyla sirkeyi durulama suyunuza koyun faydasını görüceksinizzzzzzzzz.yumuşacık yapıyo ve elektiriklenmeyi alıyo ve saçlarım yıkarken taraken hiç dökülmüyo deneyin kızlar:)
nasıl yapıyorsun bu maydonoz suyunu ve nekadar sirke koyuyorsun ? kocamın , heryerde saçın var diye yakınmasından bıktım artık.bunu da denerim ben :KK34:

X