Saç Rengi ve Saç Boyama Koyu renkli saç mı? Sarı saç mı?

S

sitemdepresif

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi sitemdepresif
Kızlar siz hangi rengi seviyorsunuz koyu mu yoksa sarı renk mi daha iyi?????
Beyaz tenlilere sarı cildi daha soluk ve hasta gibi gösteriyor diyorlar :sm_confused:

aslında sarıyıda çok seviyorum ama çok yıpratıyor saçı o yüzden mecburen koyu renkleri tercih ediyorum :)

ben sarıyı çok ama çok seviyorum..:ecrin_bebek:
koyu,küllü sarı ile işim olmaz.ha bide mat sarılarla..:dilcikar:
saç rengi çok açık olabilir ama mattır parlamaz..
ben sarıda kaliteli duranı seviyorum..platin ve parlak sarı yani..:eek:

Yazın sarı, kışın koyu renkler ( çikolata kahve bakır kızılının kızıllığını taşıyan bir kahve tonu olabilir)bukelamun gibi :)

kesnlikle sarııı...tabii güzel bir tonunu bulmak lazım herkese ve her ten rengine gitmediği bir gerçek...sarı saç kısa olsa da güzel görünüyor ama koyu renk saç kesinlikle çoook uzun olmalı yoksa pek havalı olmuyor:1rolleyes:...tabii bu benim zevkim...şakkıdı

Kızlar siz hangi rengi seviyorsunuz koyu mu yoksa sarı renk mi daha iyi?????
Beyaz tenlilere sarı cildi daha soluk ve hasta gibi gösteriyor diyorlar :sm_confused:

ben sarıyı çok severim. ...bana en giden renk platin ve bebek sarısı.......

saçlarım neredeyse simsiyah, ben koyu renkçiyim :)

Siyahtan başlayıp kahvenin en açık tonuna kadar olan saç renkleri favorimdir !

ben sarının her tonunu begenmiyorum
çok açık sarı sevmedigim bi renk mesela çok güzel yüz dahi olsa yakıştıramıyorum ne bileyim
kahve ve karamel tonları kızıl tonları favorim
siyahı da pek sevmem açıkçası

benim saçlarım simsiyah ve herkes boya zannediyor ama saçımın ucuna dahi boya değmedi henüz..:nazar: siyah saça bayılırımmm :1closedeyes: sarı renginde öyle herkese yakıştığını düşünmüyorum.. yakışana da yakıştımı ortaya süper bir görüntü çıkıyor..

sarı sac makyaj isteyen bi renktir kahvede yada koyu tonlarda beyas tenlilerin rahat edişi bundandır ama bence acık sarılar beyas tenlilere daha cok ykısıo daha dogal durdugunu dusunuyorum ben ..aslında en oneli etken kendi sac rengin.. zaten acık renkliyse işte o zaman sarının ustune yok beyas tende..tabi bnm fikrm.

bence kişinin tenine, yüzüne tarzına yakışan benım kız arkadaşımın saçları benden koyu ten rengi deseniz epeyce esmer ama ona koyu renk saç yakışmıyor aksine küllü sarı balyajlı tonlar yüzünü açıyor ben arkadaşımdan daha açık renkli olduğum halde bana da sarı asla yakışmıyor çikolata kahveler bende doğal ve güzel duruyor...

sarı rengi çok seviyorum ama çok nadir olarak yakışıyor bazılarında çok ucuz duruyor ne yalan söyleyim bi de yaşlı gösteriyor diyolar ben de beyaz tenli ve renkli gözlü olmama rağmen cesaret edemeyenlerdenim

Ben en çok kızıl tonlarını beğeniyorum,siyah saçıda çok seviyorum aslında ama bana yakışacagını pek sanmıyorum.Sarı saç bazılarına cok yakışıyor güzel bir tonu olursa tabi ama koyu renk saçı daha çekici ve güzel buluyorum açıkcası XD

Açık tenliyim o yüzden güzel bir renk tutturulursa bana yakışıyor. Ama en çok röfleli olduğunda iltifat alıyorum. denemediğim saç rengi kalmadı. Koyu olduğunda sıkılıyorum, röfleyi seviyorum ama dip röfleyi tutturamadıkları zaman yada kötü olursa hemen koyu renge dönüyorum. Kumral'dan başlıyorum kahveye ondan siyaha yakın bir kahveye doğru. Sonra yine sıkılıp açtırtıyorum röfle yaptırtıyorum. Bu kez aynını açtırıp bakır yaptırdım fakat ilk boyadan sonrası tutmadı.
Aslında sorunun cevabı olarak ben şöyle düşünüyorum; elbet ten rengi çok önemli ama en güzel saç fönlü saçtır. Fönsüzken hangi renk olsada farketmez. Amaaa saçı sağlıklı ve fönsüzde şekle giren saçlarda var onlara lafım yok. Benim saçım fönsüz ııhhh :1no2: Fönlüyken hangi renksede güzel duruyor. Gerçi şuan renk diye bişey kalmadı. Bakır yapıcam diye kafama sürmediğim kalmadı olmuyor olmuyor. Bende kumralamı dönsem diye düşünmekteyim. Kadın olmak ne zor iş ya erkeklerin böyle bizim gibi ne masrafları ne dertleri var... -tatlicadiarzu-

siyah ve sarı benim favorim.. ara renkleri zaten sevmiyorum.. siyahtan yavas yavas dönmek için mecbur ara renklere dönecek sacım ama kesinlikle uc renkler... ya cok koyu... Siyah... yada cok acık .... platin sarı

Son düzenleme:
unwde 1_2 sınıfta saclarım sarıydı beyaz tenli oldugum için beni oldukca soluk ve oldugumdan yaslı gosteriyordu ama o yıllarda sarı sac rengini seviyordum ama simdi pek hoslanmıyorum ...
kumral ve siyah sacları daha cok begeniyorum

sarı saç bence beyaz tenlilere değilde buğday esmer arası tenlilere daha çok yakışıyor tanıdığım birçok kişi var esmer ama sarı saçlı röfleli ve koyu renklerin yakışmadığı kişiden kişiye değişir tabi ama benim fikrim bronz tende bronz tonları taşıyon sarılar balyajlar ama simsiyah saçada bayılıyorum çok doğal hele bide dalgalıysa süper oluyor

ten rengin bembeyazsa ok, ancak açık sarımtrak beyazsa sarı saç acaip makyaj istiyor, rengini ne yaparsan yap solgun gösteriyor ve yaşlı duruyor.. açık buğday tenlilerde ve beyaz-pembe tenlilerde ise süper durur, sen seç :)

ara renklerden pek hoşlanmıyorum ya simsiyah olmalı (mavi-siyah süperr) ya da platin sarı olmalı bnm tenim esmer oldugundan siyahı tercih ediyorum ten rengimi acıyor

X