Çocuk Hastalıkları buhar makinası kullananlar yardım

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
benim bebeğim de bronşit oldu.biz de alalım dedik.bizim aldığımız kişi 1 saat çalıştırın 2 saat ara verin demişti.ben pek uymuyorum aslında...ısıtıcıda yandığı için odanın havası kuruyor..ara ara çalıştırıyorum...

slm kızlar bebeğimin burnunda hırıltı var görünürde bişey yok hafif bronşiti çıktı bunun üzerine araştırarak sinbonun buhar makinasını aldım nasıl kullanılacak sabaha kadar çalışıyormu ? oda da bebek varken mi çalışması gerekiyor?hergün mü çalıştırıyorsunuz yoksa hırıltı olduğunda mı ?herhangi bir yan etkisi var mı ? biz bebeğimle aynı oda da yatıyoruz tek mi olması gerekir bu konuyla ilgili kullanan arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim

cnm benim oğlumda bronşiolit geçirdi 2 defa bende dr danışmadan tefalinkini almıştım.bronşiolit olduğu zaman çalıştırma dedi.ama normal öksürükte kullanabilirsin dedi.biz yatmadan bi kaç saat önce çalıştırıp yatınca kapatıyoruz

merhaba arkadaslar bizim henüz bır bebegimiz yok ancak eşim ve bn butun gun laboratuvar da bulunmak zorunda kalıyoruz ve eve geldigimizde özellıkle esım de de hırıltılar oluyor ve dusunup bır buhar makınesı almaya karar verdık ancak piyasa yoklaması yaptıgımızda fıyat aralıkları cıkıyor ve acıkcası bılgıler bulunsada bu konu hakkında bı bılgım olmadıgı ıcın saglıklı karar verebilecegime inanamıyorum gordumkı sızınde bebeklerınızde bu tarz problemler oluyormus bızımde henüz bi meyvemız olmadıgı ıcın sımdılık bnm bebegım esım:) pekı sız bana özellıklerı ve marka secımı hakkında ne onerecbılırsınız?tesekkurler

bende düşük ayarda sabaha kadar çalıştırıyorum hem de her gün. oğlumun burnu çok tıkalı malesef.
yalnız bilmem sizlerde de aynı sorun var mı halı veya parke ıslak ıslak oluyor.

arkadaşlar buhar makinesi almam gerekiyor, net den araştırma yaptım kraft hem fiyat olarak hem özellik bakımından hoşuma gitti, aranızda kullanan varmı?

tavsiye eder misiniz? lütfen acil cevap, biran önce almam gerekiyor

önerilerinizi bekliyorum

Özellikler :
Ürünün Adı : İyonlaştırma Fonksiyonlu Ultrasonik Nemlendirici
Markası : KRAFT
Üretim Yeri : PRC
Kalite Belgeleri : CE
Hitap ettiği Yaş Aralığı : 0 +
Özellikleri :

İyonlaştırma Fonksiyonlu Ultrasonik Nemlendirici
Soğuk buhar makinesi olduğu için yanığa neden olmaz.
Tek tuşla devreye giren İyonlaştırma fonksiyonu bulunur.
0,05 ppm `den düşük Ozon üretimiyle son derece güvenlidir.
Ultra sessiz çalışma teknolojisi ile bebeğinizin rahat uyumasını sağlar.
Ortam sıcaklığını ve nemini ölçerek istediğiniz oranda nemlilik sağlar.
Su haznesi boşaldığında, hazne yerinden oynadığında veya devrilme halinde otomatik kapanma özelliği
360 derece dönebilen buğu çıkış ağzı
Renkli LED ışıklar
Ortam sıcaklığını, ortam nem düzeyini ve tercih edilen nem oranını gösteren LED ekran
İyonlaştırma Fonksiyonun Faydaları:
Negatif iyonlar çıkararak ortam havasını temizler
Negatif iyonlar hava kirliliğine neden olan toz zerrelerini, havadaki bakterileri, mikropları, tozları, alerjik maddeleri ve küfleri azaltarak havanın kalitesini arttırır.
Ayrıca ruh sağlığını iyileştirir,
Sinirliliği azaltır,
Enerjiyi arttırır,
Depresyonu azaltır,
Uykuyu düzenler,
Soluk almayı kolaylaştırır.
Taşıma Kapasitesi : 2 lt
Kullanım Amacı ve Faydası :
Ortamın nemini arttırarak sağlıklı bazı solunum yolları sorunlarını engeller.
Negatif iyon üreterek havadaki oksijeni canlandırır ve havada uçuşan partikülleri (toz, bakteri, ev akarları gibi) nötralize ederek genel anlamda hava temizliğine yardımcı olur.
Temizlenme Özellikleri :
Ilık su ve yumuşak bir bez ile temizleyebilirsiniz.
Garanti Süresi : 2 yıl

Negatif iyonlar hava kirliliğine neden olan toz zerrelerini, havadaki bakterileri, mikropları, tozları, alerjik maddeleri ve küfleri azaltarak havanın kalitesini arttırır.
Sinirliliği azaltır,
Enerjiyi arttırır,
Depresyonu azaltır,
Uykuyu düzenler,

indir.jpg
ben bunu kullanıyorum çok memnunum ayrıca medikal bir ürün olduğu için güvenip almıştım. güvenimi boşa çıkarmadı.

arkadaşlar buhar makinesi almam gerekiyor, net den araştırma yaptım kraft hem fiyat olarak hem özellik bakımından hoşuma gitti, aranızda kullanan varmı?

tavsiye eder misiniz? lütfen acil cevap, biran önce almam gerekiyor

önerilerinizi bekliyorum

Özellikler :
Ürünün Adı : İyonlaştırma Fonksiyonlu Ultrasonik Nemlendirici
Markası : KRAFT
Üretim Yeri : PRC
Kalite Belgeleri : CE
Hitap ettiği Yaş Aralığı : 0 +
Özellikleri :

İyonlaştırma Fonksiyonlu Ultrasonik Nemlendirici
Soğuk buhar makinesi olduğu için yanığa neden olmaz.
Tek tuşla devreye giren İyonlaştırma fonksiyonu bulunur.
0,05 ppm `den düşük Ozon üretimiyle son derece güvenlidir.
Ultra sessiz çalışma teknolojisi ile bebeğinizin rahat uyumasını sağlar.
Ortam sıcaklığını ve nemini ölçerek istediğiniz oranda nemlilik sağlar.
Su haznesi boşaldığında, hazne yerinden oynadığında veya devrilme halinde otomatik kapanma özelliği
360 derece dönebilen buğu çıkış ağzı
Renkli LED ışıklar
Ortam sıcaklığını, ortam nem düzeyini ve tercih edilen nem oranını gösteren LED ekran
Sinirliliği azaltır,
Enerjiyi arttırır,
Depresyonu azaltır,
Uykuyu düzenler,
Taşıma Kapasitesi : 2 lt
Kullanım Amacı ve Faydası :
Ortamın nemini arttırarak sağlıklı bazı solunum yolları sorunlarını engeller.
Negatif iyon üreterek havadaki oksijeni canlandırır ve havada uçuşan partikülleri (toz, bakteri, ev akarları gibi) nötralize ederek genel anlamda hava temizliğine yardımcı olur.
Temizlenme Özellikleri :
Ilık su ve yumuşak bir bez ile temizleyebilirsiniz.
Garanti Süresi : 2 yıl

Sinirliliği azaltır,
Enerjiyi arttırır,
Depresyonu azaltır,
Uykuyu düzenler,

* * * ** *

Merhaba aldınız mı bahsettiğiniz makinayı ? Aldıysanız memnun kaldınız mı ? Hastanelerde maske kullanılan makina ile aynı mı bunlar ? Fikri tecrübesi olan arkadaşlar lütfen cevap versin.

Bende weewelli kullanıyorum çok memnunum. Hem oda sıcaklığını gösteriyo hemde nem oranını birde kumandası var gece arada açıp kapatıyorum çok rahat oluyo.

X