Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Hangi Pudrayı Kullanıyorsunuz?

twoche

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2008
33
0
ben loreal true match kullanıorum çok doal duruo ama kalıcı diil işte :1rolleyes: daha kalıcı bişi önerirmisnz?

canım cildin ihtiyacına göre değişiyor pudra tercihleri ama ben beyunun pudrasını kullanıyorum çok güzel:lepi:
üstelik görevli bana beyunun pudrasının ipek olduğunu söyledidelikafadulden

max faktör crem puff memnunum ama bittiğinde başka markalarada bakıcam olmazsa yine max factör..

Bende max factor kullanıyorum, birçok marka denedim ama cildime en uygunu bu sanırım senelerdir tekrar tekrar alıyorum. :kahve:

ben loreal true match kullanıorum çok doal duruo ama kalıcı diil işte :1rolleyes: daha kalıcı bişi önerirmisnz?

ben de loreal pudra kullanıyorum. çok da memnunum. ama beyu yu merak ediyorum. indirime girdiğinde alıcağım. elimdeki henüz bitmedi daha.

Max factor kullanıyorum..

arkadaşlar max factor un hangi pudralarını kullanıyorsunuz. benim cildim karma ama kuruya daha yatkın bazen bütürler oluyor cildimde o yüzden karar veremedim purda mı alayım yoksa fondoten mi ??mirmirmirmir

harika bu pudra hatta mineral pudra fondöten olarak geçio çok doğal aradığımı buldum die havalar uçuorm resmen ay sonunda bitane daha alıcam hatta stok çünkü bu pudra sadece sephoralara özel ve şubat ta kaldırıcaklarmış haberinz olsun sephorada şuan 45 tl olması lazm cnm

cliniquealmpowderlv4.jpg
[/URL][/IMG]

Son düzenleme:
harika bu pudra hatta mineral pudra fondöten olarak geçio çok doğal aradığımı buldum die havalar uçuorm resmen ay sonunda bitane daha alıcam hatta stok çünkü bu pudra sadece sephoralara özel ve şubat ta kaldırıcaklarmış haberinz olsun sephorada şuan 45 tl olması lazm cnm

cliniquealmpowderlv4.jpg
[/URL][/IMG]

bu pudranın adı tam olarak ne canım bide her cilt tipine göre olanı varmı benimkisi karma sıkılaştırılmış düşünüyorum,,senin cilt tipin nasıl canım biraz bilgi verrmisin:içelim:

arkadaşlar max factor un hangi pudralarını kullanıyorsunuz. benim cildim karma ama kuruya daha yatkın bazen bütürler oluyor cildimde o yüzden karar veremedim purda mı alayım yoksa fondoten mi ??mirmirmirmir

ben max factör crem puff kullanıyorum benim cildimde kuru sayılır makyaj öncesi nemlendirici sürüyorum ve çok doğal ve kalıcı diyebilirim.

aynen benimde karma cildim cnm 6 renk seçeneği var zaten alta nemlendirici üste pudra sürüors harika doğal duruo ve sıkıştırılmış buda cnm zaten denemeni öneririm mineral olmasıda ayrıca hoş

Bende clinique pudrasını kullanıyorum percect real olan mineralli olan nasıl güzelmi pekii? Kapatıcılıgı iyi ama maske gibi olmayan bir pudra istiyorum şuan kullandıklarımın arasında iyisi bu gibi..

cliniquealmpowderlv4.jpg
[/URL][/IMG]

bu pudradan bende kullanıyorum.gercekten cok güzel bir pudra ve cilde bir zararı yok.sadece sephoraya özel üretildi ama kaldırılmıyor.şubatta tüm kozmetik firmalarına dagıtımı yapılacak yani şimdilik sadece sephorada var.

max factor un pudrasınıda fondetenınıde kullanıyorum ıkısıde cok guzel kapatıcı pudrası zaten fondotenlı altına nemlendırıcı surup tek basına kullanabılırsın

aaa şubatta kaldırılmıcakmı ben sordum öle dediler sephorada çok sevindim ozmn yaaa üzülmüştüm bende çünkü devamlı kullanmak istediğim bi ürün teşekkür ederm cnm bilgi için

X