kizlar dikkat..iltihapli vajinal akinti gebe kalmayi guclestiriyor

dilekumur

ölerek sonsuza doğuyoruz
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2008
164
4
42
selam kizlar,bugun tekrar doktoruma gittim.aylardir kullandigim yumurta catlatma ignelerinden bir sonuc alinamayinca yeni bir tedavi icin doktorumla konusurken,vajinal akintimdan bahsettim muayene etti ve tedavi ye en basindan basladik.keske bastan soyleseydin dedi;keske sorsaydiniz dedim fakat bunlari tartismak artik anlamsiz.umuyorum bu iyi bir baslangic olur.unuttugumuz ve atladigimiz kucuk ayrintilar bu gibi sonuclar dogurabiliyor.

:Saruboceq:
selam kizlar,bugun tekrar doktoruma gittim.aylardir kullandigim yumurta catlatma ignelerinden bir sonuc alinamayinca yeni bir tedavi icin doktorumla konusurken,vajinal akintimdan bahsettim muayene etti ve tedavi ye en basindan basladik.keske bastan soyleseydin dedi;keske sorsaydiniz dedim fakat bunlari tartismak artik anlamsiz.umuyorum bu iyi bir baslangic olur.unuttugumuz ve atladigimiz kucuk ayrintilar bu gibi sonuclar dogurabiliyor.

:1hug:canım benimde çok vardı 5 yıldr bebeiş olmuyodu drfitil ve antibiyotik verdi ve o ay hamiş kaldım ama tabi boş gebelikti olsun bu bile bana ümit verdi tüp bebekte denemiştim ollmamıştı dr sana ne verdi papatya ve ısrgan suyu iç ve soğan kürü uygula iyi geliyo

ARKADAŞIM BANA BİRAZ AÇARMISIN LÜTFEN BENDE BOŞ GEBELİK GEÇİRDİM İKİ DEFA POLİKİSTİK VAR BENDEDE ANLATIRSAN SEVİNİRİM DR NE VERDİ
a.s.

X