Belimde ağrı ve uyuşma var yardım!!!

F

fulya79

Ziyaretçi
kızlar son günlerde belim çok kötü ağrıyo ve devamlı uyuşuyo gibi hissediyorum bi karıncalanma var.bebeğimi dvamlı kolumda saalıyorum uyuturken bide 6 kg oldu acaba belimimi incittim.doktora gitsemmiki?

geçmiş olsun, belini incitmiş olabilirsin. ağrı kesici bir jelle hafif masaj yaparak ısıtıp sar, belki rahatlatır. ama masaj sert olmasın. biraz dikkat et bebişi bir süre kucağında uyutma, duruş bozukluğu sebep olabilir, kuşak gibi bir şey de rahatlatır. geçmezse doktora görünürsün

Geçmiş olsun dikkat et bel fıtığı başlangıcı falan olabilir hemen bir dr görün bence kimi duysam aynı şikayet aman ihmal etme.

geçmiş olsun fulyacım.hiç ihmal etme hemen bi doktora git.böle fikir almakla olmaz biliyosun.ince yer bel.hemen git bize de haber ver.

gecmis olsun ben normal dogum yaptim benim belimdeki agrilar dogumdan 15 gün sonra cikti resmen kötürüm gibiydim yürüyemiyordum bile ortepediye gittim belimden 2 tane igne yapti normal dogumda zorlanmalardan dolayi bazi kadinlarda olabiliyormus simdi daha iyiyim ama yagmuru yerine yatirirkrn veya kucaklarken agrilarim oluyor ama eskiye göre daha iyi

sende ihmal etme biran önce doktora git olurmu tekrar gecmis olsuna.s.:1hug:

X