Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saçımdaki sirkelerden nasıl kurtulacağım bilen varmı?Çkk acil...

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
kız söyledim yaa bizde küçükken çok bitleniyoduk şampuandan sonra senin gibi sirkeler kalıyodu sacımızda.onları da dedigim gibi taragı iple baglayarak yook ediyoduk.tarak ne kadar sık dişli olursa olsun çıkarmaz iple baglamadan.bu çok eski bir yöntemmm böyle yapmadan çıkmaz.
hem arkadaslarr bit yok arkadasımızın kafasında ölü sirkeler var öyle elle temizlenmez onlar tek tek.

canım bak saçında eğer sirke varsa onlar tekrar bite dönüşebilir çok dikkat et saçının içinde bi iki yumurta canlı kalırsa sen kurtuldum zannederken tekrar çıkarlar ..arkadaşların dediği gibi sirkeli su ile saçlarını yıka sürekli ve dikkatlice birine kontrol ettir ayrıca kemik tarak var eczanelerde satılıyo siyah rengi çok sık bir tarak hem asla kırılmaz saçını sürekli onunla tara..saçının sirekesini ve tüm içindeki pislikleri temizler..

canım sorununu çözdünmü bilmiyorum ama benim sana tavsiyem saçını boyamandır benim kardeşim bu olayı çocukluğunda yaşadı ve boyayarak kurtulduk

canım allah yardımcın olsun

ablalar haklı bende senle yaşıtım..benimde başıma gelmişti eczaneden bit ilacı almıştım her hafta onla yıkanıp o tarakla temizlemiştim..
bak bit şampuanını sürdün 5 dk bekle sonra tarakla sıkıca tara derin acıyacak azcık ama dayanmalısın canım..

benimde ilk okulda vardı annemle tyzemn ynına otrrdum tmzlerdi ama çok sıkılırdm acırdı bide gaz yağını kullandım bit ilacını kullandım annem hergn kolnya döküp sık dişli trkla trrdı çok zor temzlndi sirkeler vardı onlara hiç bişi yapmadım kendi kendne gitti tyzem hastalandıktan sonra btlerde srklrde gider demişti gerçktnde de gtti tabi senn durumun farklı cnm ama en ii çözüm annenn tek tek temzlemesi olucktr koly glsn

benimde ilk okulda vardı annemle tyzemn ynına otrrdum tmzlerdi ama çok sıkılırdm acırdı bide gaz yağını kullandım bit ilacını kullandım annem hergn kolnya döküp sık dişli trkla trrdı çok zor temzlndi sirkeler vardı onlara hiç bişi yapmadım kendi kendne gitti tyzem hastalandıktan sonra btlerde srklrde gider demişti gerçktnde de gtti tabi senn durumun farklı cnm ama en ii çözüm annenn tek tek temzlemesi olucktr koly glsn

hastalandıktan sonra gider derken ne hastalığından bahsedyorsun canım

cok keskın bı cozum onerıyorum kendımde denedım bende vardı bocek ılacları bıt sampuanları gaz yagları hıc bırı care olmadı bıgun saclarımı boyadım ve hepsinden kurtuldum denemeni ciddetle tavsiye ediyorum cnm

biti biliyorumda sirke nedir

bir kaç sene önce ben de bitlenmiştm...gerçektn çok kötü bi duygu..arkadaşımın saçmdaki sirkeyi farketmesi üzerine hırs yaptım bütün yolları denedim..bit şampuanı,gaz yağı,sinek ilacı,elle tek tek ayıklamak..daha sonra bitkisel boyayla saçlarımı boyadım..sirkeler ölmüştü..tarakla tardığımda patır patır döküldüler..saçalrım sık sık fön çektrdm aşırı sıcağa maruz bıraktım onları..ve sonuç kurtuldm:) ama saçlarm kullandığım ürünlerden dolayı berbat durumdaydı..özellikle sinek ilacı mahvetmşti..:KK43: şuan bakım ürünleriyle fln eski haline döndürdüm saçlarımı ve mutluyum:)

telaşlanma cnm ya :KK43:
gaz yağını sür onlar ölmüş olucaklar muhtemelen bana annem öyle yapıyordu. annene söle ya da kardeşine ablana vs. onları tek tek saçından çeksin bir beze falan silin. anca öyle arınabilir.eğer saçların cok uzunsa kestirirsin hemen .

konu eskimiş ama sirke için ispirto sürülüo die duymuştum ...

CANIM BİT ŞAMPUANI KULLAN AMA SAÇINI TARARKEN SIK TARAK KULLAN... BNDEDE OLMUŞTU. ANCA BÖYLE ÇÖZÜMÜNÜ BULMUŞTM...zemuszemus

ilk öncee herkese geçmiş olsun...benim kızımda da sirkeler var malesef...her yolu denedim 4 gündür geçmedi... gaz yağı kullanıcağım ne kadar iyi gelir bilemiyorum

2 gün önce bende farketttim iğrençlerr nasıl kurtulacağım???

X