Başak Burcu 24 Ağustos - 23 Eylül Başak İle Oğlak / Burçlar Arası Uyum

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.849
29.706
60
BAŞAK ERKEĞİNE GÖRE OĞLAK KADINI

Herkesin 'ciddi bir kız' dediği kişi, Bayan Oğlak'tır. Gerçek aşkı, hayatının erkeğini arar ve sizin yanınızda doğru adrestedir. Tanıştığınızda, sanki onu daha önceden tanıyormuşsunuz hissine kapılacaksınız. Birbirinize karakter olarak çok yakınsınız. Ama ona tutamayacağınız sözler vermeyin. Sizin her sözünüze güvenir, aklınızdaki sadece bir gecelik ilişkiyse onu çok yaralarsınız.

Oğlak kadını size aşık olduğu anda ortak geleceğinizi planlamaya başlar. Onun sadece hoşlanması imkansızdır, kıskançlığı size tamamen inanabileceğini anladığı anda söner, ama asla tamamen silinmez. Oğlak kadını, kocasının mesleki yükselişine yardımcı olmak konusunda çok hırslıdır. Ailesi ve eviyle her zaman ilgilidir.

OĞLAK KADININA GÖRE BAŞAK ERKEĞİ

Sizin için doğru erkek olup olmadığı, yıldızlarda gizlidir; ama kesin olan, onun sizi kendisi için doğru kadın olarak görmesidir. 'Sabır', Başak erkeğiyle ilişkinizde neredeyse tüm hayatınızı kolaylaştıracak sihirli bir kelimedir. Bu nedenle size fiziksel olarak, 'yaklaşması' uzun sürebilir.

Sizi meşgul edecek heyecanlı erkeklerden değildir, tersine yanında kendinizi rahat ve mutlu hissetmenizi sağlayacaktır. Beraber geçirdiğiniz bir akşamdan sonra, kapıyı arkasından kapasanız da hemen yola koyulmayacak, yatak odasına davet edilene kadar bekleyecektir. İhtirasınızdan birazım Başak erkeğine verirseniz, aşk konularına kendini daha heyecanla vermesi kolay olacaktır.

Başak erkeğinin yanında parasal emniyeti bulacaksınız, ama bu istediğiniz her şeyi elde edeceğiniz anlamına gelmez. Evliliğe çok zor ve ancak kariyeri için yararlı bir hayat arkadaşı olup olmadığınıza, hayatını daha iyiye götürmek için yeterli paranın bulunmasına ve faaliyetlerini rahatsız olmadan sürdürmesi için elverişli bir yuva sunabilmenize, ilişkin düşüncelerine göre karar verir.

Sonunda cesaretini toplayıp size aşkını açıkladığında, sözüne güvenebilirsiniz. Size kendince emniyet, güven ve sadakat sunacaktır. O, her şeyi titizlikle düşünen ve her şey için mantıklı kanıtlar ileri sürebilen bir erkektir. Ne de olsa zihin ve aklın gezegeni olan Merkür tarafından yönetilmektedir.

OĞLAK ERKEĞİNE GÖRE BAŞAK KADINI

Başak çok hoşgörülü, sabırlı ve iyi huylu olabilir, ama aynı zamanda çok kararlıdır ve ayakları yere sağlam basar. Bir kadında değer verdiğiniz birçok özelliğe sahiptir. Mutlu ve uzun süreli bir ilişki yolunda hiç bir engel yoktur.

Başak kadını, düzene ve temizliğe çok dikkat eder. İlgi alanı, evdir. Evde her eşya belirli bir yerde durur. Güvenilir ve dürüsttür, Başak kadınıyla sadık ve kaçamak yapması imkansız bir kadın kazanırsınız. Güçlü bir sorumluluk duygusu vardır. Bir şeye karar vermişse, ne siz nede kafasına yiyeceği bir çekiç darbesi onu bundan vazgeçiremez.

Onun yanında hemen amacınıza ulaşamayacağınıza inansanız da gözünüz yılmasın. Bir buzdağı değildir, sadece kalbi mantığı tarafından yönetilen bir kadındır. Bu nedenle biraz sabrı göze alın, göreceksiniz her şeye değecek!

Bu kadın, iyi bir gözlemcidir, iç yüzünüzü hemen anlayacaktır. Baştan itibaren, meslek ve kariyerin sizin için ne ifade ettiğini bilir ve yükselme yolunuzu açmak için her şeyi dener. Daha iyi ve mükemmel bir eş asla bulamazsınız.

BAŞAK KADININA GÖRE OĞLAK ERKEĞİ

Astrologların hemfikir oldukları şey, Başak ve Oğlağın sadece birbirlerine uyduğudur. Ama araya aşk girerse... İkiniz de toprak grubunda doğmuşsunuz. Başaktan daha çok uyum, düzen, görev ve sorumluluk arayan tek burç Oğlaktır.

Hayatında düşüncesizliğin hiç bir şekline yeri yoktur. Adımlarını dikkatle atar, çünkü ona göre yanlış bir adım ölüm demektir. Hesapsız, ani hareketlere olan korkusu Oğlak erkeğini sekste çekingen yapar. Ama tutuk değildir. Bunlar özellikle ateşli kadınların hoşuna gitmeyecektir.

Oğlak erkeğiyle ilişkiye giren Başak kadını, inisiyatifli olmalıdır. Genelde ilk adımı atan siz olacaksınız, çünkü Oğlak erkeği aşk işlerinde sizden daha çekingendir. Daha yakın tanıştığınızda ona güven ve cesaret vermelisiniz. Onu aşağılık kompleksinden asla kurtaramayacaksınız. Depresif denilebilecek derecede pesimisttir. Bu negatif huy sizin iyimserliğinizle ortak bir yol bulacaktır. Birbirinizi en iyiye tamamlamalısınız.

benim sevgilim başak ben oğlak.burda bu iki burç için sabır diyor ama sabır sabır nereye kadar.erkek değil mi hepsi aynı başak koç yengeç farketmez

benim eşimde başak ben oglak bayanıyımsadece kendini düşünen bencil biri malesef:Roflol:

bende başağım eşim oğlak. aynen katılıyorum kuaför. çok bencil, tembel ve inatçı. oğlak erkeği ile hayat çok zor.:eek:klava:

bende başağım eşim oğlak. aynen katılıyorum kuaför. çok bencil, tembel ve inatçı. oğlak erkeği ile hayat çok zor.:eek:klava:

BENDE BAŞAK BURCUYUM EŞİM OĞLAK AMA NE HİKMETSE HİÇ ANLAŞAMIYORUZ. UYUM BUNUN NERESİNDE BİLMİYORUM BEN YİNE BAŞAK BURCUNUN ÖZELLİKLERİNİ TAŞIYORUM BİRAZ BİRAZ (AYRINTI ÇOK FAZLA) EŞİM DELİ OLUYO BUNA AMA O OĞLAK BURCUNUN HİÇBİR ÖZELLİĞİNİ TAŞIMIYO NOLACAK ŞİMDİ.:uhm::uhm::uhm:

falan filan buna değil gerçeğe inan demek kalıyor geriye... kaydirigubbakcemile3

yaa yalan bide uyumlu derler. ben başak burcuyum oğlak bi sevgilim vardı ÖMRÜMÜ YEDı!!! Allah bildiği gibi yapsın psikolojimde derin yaralar açtı adam ya.. ben böyle bencil böyle egoist böyle cimri böyle kendini beğenmiş her şeyi en iyi bildiğini sanan insan görmedim... aman uzak olsun benden :eek:klava:

ben basak nisanlim oglak.
Oglaklar bildiginden sasmaz. Dik kafalidirlar. Lider ruhlu olduklarindan iliskidede üstte olmayi severler.
Hep ben idare ediyorum, karsi gelsem asla anlasamazdik.
Ama benim yapimdada dik kafalilik, lider ruhluluk olmadigi icin idare etmem zor olmuyor, hemen yumusatiyorum oda zaten hic uzatmiyor.
Oglaklarin o huylari iyi, kin tutmuyorlar. Baska güzel huylarida var.Acik sözlü, sözünün eriler.
Benimki böyle kizlar, ama oglaklar genel anlamda zor insanlardir bu bir gercek.

bende başağım eşim oğlak anlaşmamı yalan.her zaman ben idare ediyorum bıktım artık. dediği dedik inat küser durmadan bir oğlakmı allh uzak etsin herşeyi onlar bilir zaten ne hikmetse..

ya benim sevgilim de oğlak bilmiyorumkismile ben başağım uyuşmaz mı diyorsunuz :çok üzgünüm: benim sevglim de çok inatçı.Hep kendi dediği olsun ister.Ben çok sevdiğim için uzatmam kavgalarımızı.ilerde daha mı kötü olur acaba ya senağlama

ben başağım eşim oğlak o beden biraz daha inat ama orta yolu buluyoruz sorun yok çok şükür

Bizi anlatıyor sankii :KK69:oğlak kadını ve başak erkeği arasında bi uyumsuzluk olcağını pek sanmıyorum mutlu bir beraberlik :KK69:

ben de oğlak kadınıyım.. sevgilim Başak... çook kıl Bi Burç.. ama iyi özellikleri de yok değil.. ama her şeyi eleştirmesi.. üüfff çekilmez oluyor Bazen..

ben başağım ama aslan özellikleride taşıyorum oda oğlakk henüz ilişki fln yok ortada duygularını belli eder mi bu oğlaklar bide biraz çocuk ruhlular sanırım çok akıllı olduklarını biliorum bide aşırı kıskançmışş çözemiorum ben bu oğlağı kapanmış kabuğuna napsamda çıkarsam onu ordan önerilerinizi bekliyorum :nazar:

ohaa bu ne bolee kmse brbrylee anlasamıorr:)) bu zmna kadar tum burclarla konsmusmdrr tanısmısmdrr ama oglakk en iisi bnce.p.p basaga gore tabı.bn basagım sewglm oglakk allah nazardan saklasın coook ii gıdıorzz hıcc ınatlasmıoo ıstedgı sseylerı guzelbı dılle ıfade ettgnde bnde zorlukk cıkarmıormm :)) cookk iiiz yaa bizz :)) oglak ıstıodum bn zatenn ii oldu sewglmn oglak olması ahaha :))

ben oğlak burcuyum .. kabul ediorum inadım tuttumu tutarr inadımı inada da bindiririm.. bunu alış verişte cok yaparımm eger fayatta istedgım indirimi yapmazsa bıralkır gderım orayada kımsei yonlendrmem sevgılımde basak burcu cook bencil gelio bazen cıldırıorum düşünüorum evlenınce de mi böle olucak bencıl olucak die cok surmez gelio ama cookta sevırum onu bılmıorum ama ...o da bana inatsın dio ama o inadmı hiç birini göstermedim bile nerden inadımı bilio bilmiorum oda görserse hweralde kaçarak uzaklasır ama erkekler ne olursa olsun bencıl oluo evdeki kadından önce hep kendileri oluo inş. benm sevgılım de degısır..benicok seven öncelik olarak hep ben gelirim onun için ömürü boyunca amin..

ben başağım nişanlım oğlak 30 yaşındayız 3yıllık sevgililikten sonra nişanlandık muhteşem bir erkek. çok bonkör çok cömert ya muhteşem biri ne desem yapıyor ne istesem hemen anında aluyor tatil para alışveriş allahım sanki rüyadayım muhteşem uyumluyuz
:KK66:

BAŞAK ERKEĞİNE GÖRE OĞLAK KADINI

Herkesin 'ciddi bir kız' dediği kişi, Bayan Oğlak'tır. Gerçek aşkı, hayatının erkeğini arar ve sizin yanınızda doğru adrestedir. Tanıştığınızda, sanki onu daha önceden tanıyormuşsunuz hissine kapılacaksınız. Birbirinize karakter olarak çok yakınsınız. Ama ona tutamayacağınız sözler vermeyin. Sizin her sözünüze güvenir, aklınızdaki sadece bir gecelik ilişkiyse onu çok yaralarsınız.

Oğlak kadını size aşık olduğu anda ortak geleceğinizi planlamaya başlar. Onun sadece hoşlanması imkansızdır, kıskançlığı size tamamen inanabileceğini anladığı anda söner, ama asla tamamen silinmez. Oğlak kadını, kocasının mesleki yükselişine yardımcı olmak konusunda çok hırslıdır. Ailesi ve eviyle her zaman ilgilidir.

OĞLAK KADININA GÖRE BAŞAK ERKEĞİ

Sizin için doğru erkek olup olmadığı, yıldızlarda gizlidir; ama kesin olan, onun sizi kendisi için doğru kadın olarak görmesidir. 'Sabır', Başak erkeğiyle ilişkinizde neredeyse tüm hayatınızı kolaylaştıracak sihirli bir kelimedir. Bu nedenle size fiziksel olarak, 'yaklaşması' uzun sürebilir.

Sizi meşgul edecek heyecanlı erkeklerden değildir, tersine yanında kendinizi rahat ve mutlu hissetmenizi sağlayacaktır. Beraber geçirdiğiniz bir akşamdan sonra, kapıyı arkasından kapasanız da hemen yola koyulmayacak, yatak odasına davet edilene kadar bekleyecektir. İhtirasınızdan birazım Başak erkeğine verirseniz, aşk konularına kendini daha heyecanla vermesi kolay olacaktır.

Başak erkeğinin yanında parasal emniyeti bulacaksınız, ama bu istediğiniz her şeyi elde edeceğiniz anlamına gelmez. Evliliğe çok zor ve ancak kariyeri için yararlı bir hayat arkadaşı olup olmadığınıza, hayatını daha iyiye götürmek için yeterli paranın bulunmasına ve faaliyetlerini rahatsız olmadan sürdürmesi için elverişli bir yuva sunabilmenize, ilişkin düşüncelerine göre karar verir.

Sonunda cesaretini toplayıp size aşkını açıkladığında, sözüne güvenebilirsiniz. Size kendince emniyet, güven ve sadakat sunacaktır. O, her şeyi titizlikle düşünen ve her şey için mantıklı kanıtlar ileri sürebilen bir erkektir. Ne de olsa zihin ve aklın gezegeni olan Merkür tarafından yönetilmektedir.

OĞLAK ERKEĞİNE GÖRE BAŞAK KADINI

Başak çok hoşgörülü, sabırlı ve iyi huylu olabilir, ama aynı zamanda çok kararlıdır ve ayakları yere sağlam basar. Bir kadında değer verdiğiniz birçok özelliğe sahiptir. Mutlu ve uzun süreli bir ilişki yolunda hiç bir engel yoktur.

Başak kadını, düzene ve temizliğe çok dikkat eder. İlgi alanı, evdir. Evde her eşya belirli bir yerde durur. Güvenilir ve dürüsttür, Başak kadınıyla sadık ve kaçamak yapması imkansız bir kadın kazanırsınız. Güçlü bir sorumluluk duygusu vardır. Bir şeye karar vermişse, ne siz nede kafasına yiyeceği bir çekiç darbesi onu bundan vazgeçiremez.

Onun yanında hemen amacınıza ulaşamayacağınıza inansanız da gözünüz yılmasın. Bir buzdağı değildir, sadece kalbi mantığı tarafından yönetilen bir kadındır. Bu nedenle biraz sabrı göze alın, göreceksiniz her şeye değecek!

Bu kadın, iyi bir gözlemcidir, iç yüzünüzü hemen anlayacaktır. Baştan itibaren, meslek ve kariyerin sizin için ne ifade ettiğini bilir ve yükselme yolunuzu açmak için her şeyi dener. Daha iyi ve mükemmel bir eş asla bulamazsınız.

BAŞAK KADININA GÖRE OĞLAK ERKEĞİ

Astrologların hemfikir oldukları şey, Başak ve Oğlağın sadece birbirlerine uyduğudur. Ama araya aşk girerse... İkiniz de toprak grubunda doğmuşsunuz. Başaktan daha çok uyum, düzen, görev ve sorumluluk arayan tek burç Oğlaktır.

Hayatında düşüncesizliğin hiç bir şekline yeri yoktur. Adımlarını dikkatle atar, çünkü ona göre yanlış bir adım ölüm demektir. Hesapsız, ani hareketlere olan korkusu Oğlak erkeğini sekste çekingen yapar. Ama tutuk değildir. Bunlar özellikle ateşli kadınların hoşuna gitmeyecektir.

Oğlak erkeğiyle ilişkiye giren Başak kadını, inisiyatifli olmalıdır. Genelde ilk adımı atan siz olacaksınız, çünkü Oğlak erkeği aşk işlerinde sizden daha çekingendir. Daha yakın tanıştığınızda ona güven ve cesaret vermelisiniz. Onu aşağılık kompleksinden asla kurtaramayacaksınız. Depresif denilebilecek derecede pesimisttir. Bu negatif huy sizin iyimserliğinizle ortak bir yol bulacaktır. Birbirinizi en iyiye tamamlamalısınız.

X