Meme ularnda kk sivilce gibi kabartlar var

Diana

Guru
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2008
153
105
49
merhaba arkadaşlar bu kulübe bayılıyorum en yakın arkadaşlarınızla bile paylaşamadığınız konuları burda rahatça paylaşabiliyorsunuz benim sorum şu benim göğüslerimin uçlarında yani koyu renkli bölümde küçük sivilce gibi kabarıklıklar oluştu sizde de varmı ve neden olabilir?ben 14 yıllık evli ve iki çocuk annesiyim teşekkür ederim:enbuyukkk:

evet canım bende de var . nedendir bilmiyorum.ama senelerdir bir zararını görmedim.

o kabartıların olması cok normal bısey cınsel uyarılmayı saglayan en bas faktorlerden brıı o kabarıcıklardır kafaya cok takma ttalım cogu ınsalrda olan bıswey ama sonradan olması bırazz tuaff belkıe normaldır nette arstr canımm

o kabarcıklardan bende de var. hatta bu ara fazlalaştı sanki. geçen birini sıktım hafif kanadı. korktum ama birşey olmaz inşallah.

bende hamileyken oluştu kabaarcıklar.hamileliğimin 5,5ayında kaybettim kızımı ama hala kızımdan hatıra gibi kaldı o kabarcıklar.

bende hamileyken oluştu kabaarcıklar.hamileliğimin 5,5ayında kaybettim kızımı ama hala kızımdan hatıra gibi kaldı o kabarcıklar.

canım benım başın sağolsun..sakıncası yoksa sebeb neydı guzelım ..nıcın kaybettın bebeğini..

meme anatomisini aratırsanız o kabartıları görürsünüz.. hamilelerde değil hemen hemen herkeste vardır. normal yani.

Areola(koyu kenarlar) yüzeyinde bulunan küçük çıkıntılara” “Montgomery” tüberkülleri adı verilir. Bunlar emzirme sırasında meme başının yağlanarak çatlaklardan korunmasını sağlayan büyük yağ bezlerinin açıldığı bölgelerdir.

canım benım başın sağolsun..sakıncası yoksa sebeb neydı guzelım ..nıcın kaybettın bebeğini..

rahim ağzı yetmezliği dedi doktorlar.yani rahim ağzının kısalması ve farketmeden açılmaya başlaması.caresi ikinci gebelikte belli bir dönemde rahim ağzına dikiş atılıp istirahat etmek.bakalım hayırlısı canım.çok zor ve çok acı kıpırtıları hissedip ona bağlanıp kaybetmek ama hayat bu insanın basına hersey gelebiliyor.allah daha büyük acılar yasatmasın.isteyen herkese allah sağlıklı bebekler nasip etsin.

merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım.ben henüz bekar bir bayanım benimde göğsümde sivilceler var.benim adet düzensizliğim çok fazla acaba bunun nedeni adet düzensizliği olabilirmi.benim durumumda olan biri varmı

ayy bende bu konuyu merak ediyodum konua can arkadasa cok tesekkür ederim..hamile kaldiktan sonra bende de belirgin olmaya basladi o minik noktalar...süt hormonlarindan oluyo diye düsünmüstüm demekki dogruymus

ben de var aynı noktalardan. sıkınca da içinden beyaz bir şeyler çıkıyor. Doktora sormuştum, sıktıkça çıkmaya alışır, normal demişti.

merhaba onlardan bendede var masajla büyütmekle uğraşıyorum şu sıralar göğüs uçlarına masaj yapın elinizle ovun o kabarcıklar gidiyor bendeki en azından öyle oluyor göğsüm üşüdüğünde kabarcıklar oluşuyor ilk farkettiğimde çok korkmuştum ama

bendede var bekarken yoktu evliyim hamile kaldım düşük yaşadım gitmedi kabarcıklar ama bana zararı yok agrısı falan bende araştırdım önemli degilmiş..

kızlar meme başını we çevresini (kahverengi bölgeyi) temiz tutun, yeni aldığını sütyenleri yıkamadan giymeyin, temizleyin anti banteriyel mendillerle silin, bakteri we kir birikiminden oluyor genellikle onlar

arkadaşlar bu kabarcıklar bendede var daha yeni yeni olmaya başladı üstelik benden sıvıda geliyor yapışkan gibi çok kötü doktorum enfeksiyondan dedi bakalım tedavi oluyorum allahım inşaalllah bizede verir 1.5 yıldan sonra

gece gece o kadar rahatlattı ki bu konu anlatamam. bendede aynı şeyler var. fakat internetten araştırdığımda meme kanserinden başka bi neden bulamadım. panik atak geçiriyodum şu ana kadar.