Cok kılolu olup adet duzensızlıgı yasayanlar adet goremeyenler umarım ısınıze yarar

YESIMMM24

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2008
488
5
ARKADASLAR BURDA BIR ARKADASIMLA GORUSTUM ARKADASIN ASIRI KILOSU VAR HAMILEYDI COK SASIRDIM DEDIM HERALDE ADET DUZENSIZLIGI YOK DEDIMKI SENDE ADET DUZENSIZLIGI VARMIYDI COK IYIDE BIR ARKADAS EVET DEDI BAZEN 9 AY OLMADIGIMI BILIRIM BENDE COCUGUM OLMUCAK DIYORDUM DEDI ANNESIDE DEDI BITKISELLER KULLANRAK DUZENE SOKTU KENDINI DEDIM NE BITKISELI BENDE KULLANAYIM CUNKU BU BENIM ICIN COK IYI BISEY BENDE DE AYNI POLIKISTIK OVER SENDROM SISMANLIK TUYLENME VE ADET YOKLUGU :KK43: DEDIM NE YAPTIN SOLE NOLUR BANADA DEDIKI HAMILE VITAMINI ALDIM VEDE SIZE LINK VERIYORUM BU BITKISEL KARISIMI KULLANMIS 28 GUNDE BIR ADET OLUYORMUS ARTIK HIC SASMAZ DEDI BURASI AMERIKA AMA BILMIYORUM ISINIZE YARARMI

https://web2.herbdoc.com/index.php?..._id=34&osCsid=19d3051dfc86cc32a0e248e66d674f4

BANADA VERDI HATTA TADI ZEHIR GIBI MIDEM BULANIYOR AMA NE YAPAYIM MECBUR BU BITKISEL KARISIMIN ICINDE ADET DUZENSIZLIGINE IYI GELEN BITKILERIN OZU VARMIS BAZI ILACLAR OLE DEGIL DIYOR KIMYASALLAR OLUYOR FALAN HER NEYSE KIZ COK BILGILIYDI SIZINLEDE PAYLASMAK ISTEDIM BANA UMUD ISIGI OLDU BENIM GIBI KILOLU ARKADASLARIM KORKMAYIN INANIN BIZDE BIZIM GIBILERDE HAMILE KALABILIYOR AMA KILO VERIRSEK DAHA SAGLIKLI OLUR CUNKU BEBEGIN KALBI DURDU :KK43:

merak ettim internetten bende arastirdim bazi amerikalilar bizim gibi yasadiklarini paylasiyorlar cok kolay adet oldum diyen var yani cok ovmusler bakalim siz bekleyin ben kullandim bakalim yararsa sizde kullanirsaniz sizin icin kendimi feda ediyorum :) isin sakasi kizlar gozumle gordukten sonra eridim bittim bole

dr tavsiyesi almadan mı kullanmaya başladın aslında bu benim bir arkadaşımın çok işine yarayacak bir konu eğer gelişmeleri yazarsan bende takip ederim:)

dr gitmis dr her zamanki gibi dogum kontrol hapi ve zayiflaman lazim bu sozden nefret ediyorum her hangi bir dr tavsiyesiyle almamis yani burda turkiye gibi degil bitkisel yontemler cok fazla ve insanlar mutlaka deniyorlar bunu ben kullanmaya devam edicem 2 aylik gelicek siparis ettim bakalim Allah im insallah herkese yarar cunku ben anliyorum neler cektiginizi bende ayniyim :)

hee benimi diyorsun pardon ben arkadasi dedin zannettim gitmez olurmuyum hic dr bisey yok diyor israrla en sonunda dediki kilo ver sanirim pkos var ben daha once bazi bitkiseller kullanarak duzene sokmustum ama ne kullanacagimi bilememedim sonradan kendime guveneden aptal gibi yine dr gittim oda bana adet duzenliyecek diye ilac verdi olan duzenimde gitti :KK43: bende bir yol ariyordum ne yapabilirim diye en sonunda umidimi kestim kilolarim var adetlenemiyorum hamilede olamicam dedim ama arkadasima tedafen gittik ve tesadufen sordum dr a falan danismadim insan bazen kendinin dr udur burdaki drlar cok bilgili degil malesef :KK43: kendi kendinesin biraz kendine ne iyi geliyor anlamak zorundasin ya iste turkiyenin kiymetini anliyorum simdi ole bir drlarimiz varki varya dunyada yok

bak bu sozune katiliyorum arkadasim. Atatürk bosuna dememis beni türk hekimlerine emanet edin diye burda isvicrede de ayni problem var burdaki doktorlarda pek bi sey anlamiyorlar.

bu adetsizlik bende de var benim dr de bana kilo ver dedi ve ardindan dogumkontrol hapi verdi fakat söyle bi sorun oldu bende; haplar kilo yapti, sonra doktora gittigimde kontrole bana saka yapar gibi yuzume bakip ben size kilo verin demedimmi dedi. bende sinirlendim ve biraktim hapi.
bitkisellerin faydasinida görmedim degil bi ara zayiflamak icin duzenli olarak enginar cayi iciyordum kilo verememistim fakat adetim duzene girmisti.

paylastigin icin cok cok tsk ediyorum.

rica ederim sibi ne demek biliyorum acisini cunku bende yasiyorum hele o dogum kontrol haplari insani bitiriyor zaten benim kalbim cok zorlandi ictigim zaman yerinden cikacak giiydi agliyordum sinirime artik gorsen burdaki drlara gittim oda beni sok etti biz nasil yurtdisina tedavi icin geliyoruz anlamiyorum ya inan kan tahlillerime bakiyor hersey normal nasil adet olmaiyorsun kilodan eralde diyor turkiyedeki drlar olsa neler bulurlardi simdiye biseyim kalmamisti resmen rezillik ataturk gercekten cok cok akilli bir adammis ne dogru solemis turk hekimleri gibisi yok bizim de drlarimiz var bazilari sadece para icin bakar ilgilenmez ama cogu bole degil gercekten hastanaye 1 kere gidersin tahlilerin yapilir senin su derdin var bu derdin var derler tamam burda anlamalari icin en az 1 ay hastaneye gidiyorsun hemen tahlilde yapmiyorlar yani sonucta dogum kontrol hapini hic onermiyorum enginar suyu adeti duzeltiyor evet bir kac kerede ben denemistim

benim arkadasim elindeki yarim siselik ilaci bana vermisti hatta dedi bunun suresi doldu yani bayagi eskiden almis onu o bie etkiliydi hissettim hemen rahimim hareketlendi tam oeydimki sise bitti simdi yenilerini aldim bekliyorum gelmesini gelsede hepinizie solucem

X