Lekeler, Çiller Lavanta Kürü İle Sivilce ve Cilt Lekelerinden Kurtulalım

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
hergün günlük peelingle yüz temizle fırçası kullanark yüzünü bildiğin çitile tatlım ama ardından yağlı sivilceli cilt nemlendiricini sürmeyi unutma.. bizim cildimiz anca böyle iflah oluyor valla..
temizleme süngeri kullanıyorum bende ama hergün değil işte iki yada üç günde bir hergün olursa cildim tahriş olacakmış gibi düşünüyorum ya sen kurtulabildin mi

temizleme süngeri kullanıyorum bende ama hergün değil işte iki yada üç günde bir hergün olursa cildim tahriş olacakmış gibi düşünüyorum ya sen kurtulabildin mi

Hadi yaaa.ben de almıştım braunun fırçasını.onu kullanayım düzenli olarak.

ay tabi ki kızlar hiç fırçayla el bir olur mu.. sünger de iyidir ama yağlı cilde özel olanlardan al onlar daha sert.. sonrasında tonik+nemlendirmeyle hiçbirşeycik olmaz.. evet işte düzenli böyle yaptığımda kalmadı.. çünkü gözenek tertemiz oluyor nereye sivilce çıksın.. tabi dönemsel çıkar ama az.. ha bir de sivilcenin üzerine getirmeyin bu peelingleri.. sivilce olmayan bölgeleri fırçalayın..

ay tabi ki kızlar hiç fırçayla el bir olur mu.. sünger de iyidir ama yağlı cilde özel olanlardan al onlar daha sert.. sonrasında tonik+nemlendirmeyle hiçbirşeycik olmaz.. evet işte düzenli böyle yaptığımda kalmadı.. çünkü gözenek tertemiz oluyor nereye sivilce çıksın.. tabi dönemsel çıkar ama az.. ha bir de sivilcenin üzerine getirmeyin bu peelingleri.. sivilce olmayan bölgeleri fırçalayın..
Ben öyle her tarafa yayarak yapıyorum peelingi.sivilce tutmam yüzümde.hemen sıkarım.tahammül edemem o görüntüye.dolayısıyla tüm yüzüme uyguluyorum.

Ben öyle her tarafa yayarak yapıyorum peelingi.sivilce tutmam yüzümde.hemen sıkarım.tahammül edemem o görüntüye.dolayısıyla tüm yüzüme uyguluyorum.

ay öyle yapma ama yayarsın sivilceyi.. essence in sos spot killer diye hızlı kurutucu bir ürünü var çok başarılı onu bir dene..

ben uyguluyorum bunu.. içiyorum her gün, bugün 12.gün..
sivilcelerim artık çıkmıyor ve çıkanlar da geçmeye başladı..
ki final haftamdayım yani imkansız gibi birşey bu durum benim için.. :KK43:
tadı çok fena valla biraz soğumasını bekleyip dikiyorum kafaya.. xd

ben uyguluyorum bunu.. içiyorum her gün, bugün 12.gün..
sivilcelerim artık çıkmıyor ve çıkanlar da geçmeye başladı..
ki final haftamdayım yani imkansız gibi birşey bu durum benim için.. :KK43:
tadı çok fena valla biraz soğumasını bekleyip dikiyorum kafaya.. xd

Saraçoğlu lavanta kürunde 1 hafta içip bir hafta ara vereceksiniz diyor. Siz ara vermeden mi iciyorsunuz

selam bayanlar ben de lavanta kürü yapıyorum. şu an 7. günümdeyim. vücudumda genel olarak sivilce artışı oldu. ama çıkanlar hemen sönüyor. deri altındakileri çıkartıyor diye düşünüyorum. şimdilik başka bir etkisi yok. kullananlar çoğu kişi memnun kalmış. inşallah ben de faydasını görürüm.:KK51:

kullanan arkadaşlar etkisi devam ediyor mu yoksa geçici mi çok merak ediyorum. rica etsem bilgi verir misiniz?:KK22:

Nasıl uygulayacaksın?

Ibrahim saracoglunun videosu var internette ararsan lavanta kuru karaciger youtube diye bulursun. eger moderatorler silmiyorsa asagida linkini de paylasiyorum.

ben 3 gun ictim gece sonra 2-3 gundur uyuya kaliyorum ama sunu soyliyeyim yuzum komple ince ince rahatsiz etmicek gibi soyulmaya basladi. benim yuzum disinda sivilcem zaten yoktu. cikanlar bir iki tane oldu ama cok cabuk sonduler simdi geciyorlar. Duzenli kullanabilsem kesinlikle etkisini gorcegimi dusunuyorum. zaten karacigere cok faydasi varmis yani normalde de

Ibrahim saracoglunun videosu var internette ararsan lavanta kuru karaciger youtube diye bulursun. eger moderatorler silmiyorsa asagida linkini de paylasiyorum.

ben 3 gun ictim gece sonra 2-3 gundur uyuya kaliyorum ama sunu soyliyeyim yuzum komple ince ince rahatsiz etmicek gibi soyulmaya basladi. benim yuzum disinda sivilcem zaten yoktu. cikanlar bir iki tane oldu ama cok cabuk sonduler simdi geciyorlar. Duzenli kullanabilsem kesinlikle etkisini gorcegimi dusunuyorum. zaten karacigere cok faydasi varmis yani normalde de

Gerçekten miiii:rolleyes::KK9:hemen başlamalıyım.:KK9:
İlgin için teşekkürler Hoppa

X