Lekeler, Çiller Lavanta Kürü İle Sivilce ve Cilt Lekelerinden Kurtulalım

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
bende bu gece başladım hatta şu anda içiyorum.bir hevesle başladım bakalım 15 gün devam edebilecek miyim ve faydası olacakmı çok merk ediyorum

ben kullandım benım lekem aynen duruyor.ama acayıp sakınlık yatıstırıcılık ve uykuuuuuuu.delıksız uykuuuuu.

bende başladım bugün 3.günüm olacak inşallah faydası olur kızlar.
faydasını gören varmı?

arkadaşlar bende lavanta aldım demledim 10 dk değil 3 - 4 dk demledim acı olmasın diye ama o ne yaa midem bulandı resmen kendime gelemedim 2 yudum içtim bide bardağı bitirseydim komaya girerdim heralde kimsenin hevesini kırmak istemem herkesin damak tadı ayrıdır çok istiyodum bi kürü uygulamayı ama kısmet değilmiş bide soğanı denicem hadi hayırlısı bakalım

ben suyunun kalanını pamukla yüzüme sürüyorum kızlar..hem içten hem dıştan:)

ben 20 nisan pazartesi başladım, bugün 3.yü içicem inş. ama kimi 4 dk diyo kimi 7 dk kimi 10 dk. hangisi doğru? çünkü saraçoğlu sitesinde sakın 4dk.dan fazla demlemeyin diyor, şaşırdım iyice. bir de çay bardağı mı su bardağı mı? sitede çay bardağı yazıyo ama burda sanırım su bardağı demişsiniz. biri beni aydınlatabilir mi? teşekkürler :) a.s.

arkadaşlar bende lavanta aldım demledim 10 dk değil 3 - 4 dk demledim acı olmasın diye ama o ne yaa midem bulandı resmen kendime gelemedim 2 yudum içtim bide bardağı bitirseydim komaya girerdim heralde kimsenin hevesini kırmak istemem herkesin damak tadı ayrıdır çok istiyodum bi kürü uygulamayı ama kısmet değilmiş bide soğanı denicem hadi hayırlısı bakalım

ben soğanı denedim :KK43:( 2 yudum alamadım dediğin gibi ardağı bitirseydim,bidaha soğanlı yemek yiyemezdim kesinikle...:nazar:

ben bu soğan kürünü yaptım arkadaşlar
bu kadar iğrenc bişey olamazdı ya her sabah ac karnına içtim bi su bardağı, tabi burnumu tıkayarak:)
ama ben hiç bi faydasını da görmedim içtiğimle kaldım yani 10 gün devam ettim. yani bilemiyorum sonra yine devam etmem gerekiyo muydu ama dayanamadım artık yani.. şimdi de bu lavanta kürünü denicem.. onunla ilgi bişey sorucaktım ben,lavantayı aktardan aldım ben böyle küçük küçük tomurcuk gibi di mi ? bi an tereddüt ettim de:)

Ben 15 gün yaptım 15 gün ara verdim.Yarın 2.15 güne başlıcam.ıçtiğim sürede lekelerim silikleşiyodu bırakınca eskisi gibi oldu sanki.Ama yinede faydası var gibi bence.Bide ne kadar zaman böyle devam edicez onuda bilmiyorum.

10 dk cok kısık ateşte kaynatıyosun. sonra hemen süzüp bardağa alıypsun ve ılımasını bekleyip içiyosun.. ama süzdükten sonra bekle mutlaka:KK66:

X