üstüne görme

HDUYGU

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2008
134
1
kızlar gene ben ama telaşlı ve meraklı olduğumdan sürekli aranızdayım
acaba aranızda üstüne görme ya da yerleşme kanaması yaşayıpda gebe olduğunu öğrenen var mı

Ben kızıma hamile kaldığımda üztüme görmüşüm ve ben hamile olduğumu diğer hamişler gibi 1 aylıkken değil 2 aylıkken öğrenmiştim....bu yüzden bayanlar hamile kalmak istediğimiz dönemlerde lütfen sağlığımıza ve yağtığımız ev işlerinde dikkatli olalım ve kullandığımız ilaçları doktora danışmadan kullanmayalım çünkü ben hamile olduğumu hastalıkla öğrendim ....dikkat edelim ve ağrı kesici bile içsek aman dikkat diyorum.....

teşekkür ederim sihirsensin ama nasıl olau üstüne görmen
benim yaşadığım şu an
adet günümde hafif lekelenmem oldu kahverengi arada kırmızı da olabiliyor ama çok az geliyor leke yani bunu merak ediyorum acaba benimkli de üstüne görmemi

Bayanlar neredesiniz ya cevaplarınızı bekliyorum lütfen yardm edin yaşadıklarınızı bana iletin ki cesaret alayım sizden

bende de üstüne görme gibi bir şey oldu canım. 26aralıkda adet olacaktım ama 23aralıkda açık pembe ertesi günde kahverengi kanama oldu. ben yine adet oldum bu ayıda kaçırdık dedim ama kesildi hemen. 26aralıkdada kan testi ile hamile olduğumu öğrendim hihoyyyt

teşekkür ederim sihirsensin ama nasıl olau üstüne görmen
benim yaşadığım şu an
adet günümde hafif lekelenmem oldu kahverengi arada kırmızı da olabiliyor ama çok az geliyor leke yani bunu merak ediyorum acaba benimkli de üstüne görmemi
BENDE AYNI ŞEY OLDUĞU İÇİN AÇIKÇASI ŞÜPHELENDİK VE DR AGİTTİK VE TESET YAPILDI AMA TESET İDRARLA OLAN DOĞRU ÇIKMADI HAMİLE DEĞİLİM ÇIKTI AMA BEN YİNEDE DİKKATLİ OLMAKTA YARA VARDIR DİYE DÜŞÜNDÜM ÇÜNKÜ BENİM ANNEMDE ÜSTÜNE GÖRMÜŞ BANA HAMİLEYKEN HERALDE ÖYLE DEDİK VE SONUNDA 2 AYLIKKEN HAMİLE OLDUĞUMU ÖĞRENDİK AMA TAM 3 KEZ TEST YATIK SONUNDA KANDA ÇIKTI HAMİLE OLDUĞUM:hooray:..
AYRICA BEN İLK LEKELENMEDE ÖĞRENDİM Kİ EĞER BÖYLE OLURSA BÜYÜK BİR İHTİMALLE KIZ OLUYORMUŞ VE ŞİMDİ BENİM 5 YAŞ 3 AYLIK DÜNYALAR TATLISI PRENSESİM VAR ÇOK ŞÜKÜR!
ALLAH HERKESE NASİP EDER İNŞALLAH HAYIRLISI BU YENİ YIL SİZLKERE VE TÜM BEBEK SAHİBİ OLMAK İSTEYEN HERKSE UĞURLU VE MUTLU GELİR İNŞALLAH!

BENDE AYNI ŞEY OLDUĞU İÇİN AÇIKÇASI ŞÜPHELENDİK VE DR AGİTTİK VE TESET YAPILDI AMA TESET İDRARLA OLAN DOĞRU ÇIKMADI HAMİLE DEĞİLİM ÇIKTI AMA BEN YİNEDE DİKKATLİ OLMAKTA YARA VARDIR DİYE DÜŞÜNDÜM ÇÜNKÜ BENİM ANNEMDE ÜSTÜNE GÖRMÜŞ BANA HAMİLEYKEN HERALDE ÖYLE DEDİK VE SONUNDA 2 AYLIKKEN HAMİLE OLDUĞUMU ÖĞRENDİK AMA TAM 3 KEZ TEST YATIK SONUNDA KANDA ÇIKTI HAMİLE OLDUĞUM:hooray:..
AYRICA BEN İLK LEKELENMEDE ÖĞRENDİM Kİ EĞER BÖYLE OLURSA BÜYÜK BİR İHTİMALLE KIZ OLUYORMUŞ VE ŞİMDİ BENİM 5 YAŞ 3 AYLIK DÜNYALAR TATLISI PRENSESİM VAR ÇOK ŞÜKÜR!
ALLAH HERKESE NASİP EDER İNŞALLAH HAYIRLISI BU YENİ YIL SİZLKERE VE TÜM BEBEK SAHİBİ OLMAK İSTEYEN HERKSE UĞURLU VE MUTLU GELİR İNŞALLAH!

şimdi ozaman benim kızımmı olacak delikafadulden

Inşallah btnm ya inşallah eli ayağı düzgün aklı başı yerinde olsun kız olsun erkek olsun farketmez allah boyu kucaklamayı nasipeder inşallah canım....

ben sağlık personeliyim bende üstüne gördüm hamile olduğumu 8 haftalık olunca öğrendim. ama takipte ve ilaç kullandığım için ultrason ve idrarda gebelik genede baktırmıştım ama negatifti. bu ay gene olmadı derken hamileymişim.tabi buarada röntgen çektim sonrası tam bir kabustu.3 taramada down testi pozitif çıktı.ama genede doğurdum.ve şimdi 4 yaşında son derece sağlıklı bir kızım var allahıma şükürler olsun.ama kız yani. bunuda yeni duydum.

Ya kızlar bende hamıle olmak cok ıstıyorum ama onceden ısteemdım hıc 2 yıllık evlıyım ne olduysa bırden cocuk ıstemeye baslamdım ne yazııkkı esım askere gtııkten sonra daha fazla oldu duygum sızden rıcam gercekten ustune gorebılıyormusun yanı tam anlamıyla hasta oldum yıende sızn yazılarından suphelendım test yaptık ve ne yazıkkı negatıf cıktı anlıyacagınız umutum kalamdı ama edranıll yazısı umutlandırdı ne dersın edranıll

bendede lekelenme oldu.. adet olcağım tarihten bir gün önce çok açık pembe bi kaç damla geldi.. ertesi gün yine aynı. tabi ben bilmiodum hamile olduumu adet olcam dedim ama kesildi. son iki gündede çok koyu bi kaç damla geldi. ve şimdi 4 haftalık hamileyim..

Ya kızlar bende hamıle olmak cok ıstıyorum ama onceden ısteemdım hıc 2 yıllık evlıyım ne olduysa bırden cocuk ıstemeye baslamdım ne yazııkkı esım askere gtııkten sonra daha fazla oldu duygum sızden rıcam gercekten ustune gorebılıyormusun yanı tam anlamıyla hasta oldum yıende sızn yazılarından suphelendım test yaptık ve ne yazıkkı negatıf cıktı anlıyacagınız umutum kalamdı ama edranıll yazısı umutlandırdı ne dersın edranıll

arkadaşlar biliomusunuz 10 aydır gebe kalmak için uğraşıodum gitmediim dr takip etmediim yazı kullanmadığım ilaç kalmadı.. isyan ettiğim günler bile oluodu(allah ım affetsin) ama bu ay ev taşıma telaşından ne çocuğu düşündüm nede olsun die yok kıçının altına yastık yok 20 dak falan kalkma yapmadım.. eşimle bile haftada bir ilişkiye girebildik. hemen kalkıp duş alıodum.. ama ALLAH ım bu yeni yıla bu hediyeyi vererek soktu beni. 4 haftalık (gerçekte 2 haftalık) hamileyim... ne kadar kafamıza takar ne kadar stres yapar ve ne kadar uğraşırsak olmuo.. bana sürpriz oldu çünkü sadece bu ay hiç aklıma bile gelmedi ev telaşından.. size takmayın allah ım uygun olduğu zamanda nasip eder dicem ama kolay değil biliorum.. ama sizden ricam 1 ay başka şeylerle oyalanın aklınıza bile getirmeyin stres yapmayın.. allah ım tüm isteyenlere verir inş..:CüvCüv::CüvCüv:

ben sağlık personeliyim bende üstüne gördüm hamile olduğumu 8 haftalık olunca öğrendim. ama takipte ve ilaç kullandığım için ultrason ve idrarda gebelik genede baktırmıştım ama negatifti. bu ay gene olmadı derken hamileymişim.tabi buarada röntgen çektim sonrası tam bir kabustu.3 taramada down testi pozitif çıktı.ama genede doğurdum.ve şimdi 4 yaşında son derece sağlıklı bir kızım var allahıma şükürler olsun.ama kız yani. bunuda yeni duydum.
-----
risk alıp doğurmuşsunuz ama
ne mutlu ki bebeğiniz sağlıklı..
herşey allahtan..
uzun,sağlıklı ömürler diliyorum..

canım ben üzerine gördüm ama normal regl gibi değildi. kahverengi akıntı şeklindeydi. ama gebe olduğu halde normal şekilde adet görenlerde vard. umarım en kısa zamanda bebeğin gelir

bende üstüne gördüm. ve 8 haftalıkken hamile olduğumu öğrendim işin ilginci. üstüne görme dediğimiz adet tam 22 gün sürdü ve ben doktora gittim. doktorda kese görülmediği (henüz 2-3 haftalık) için hamile olmadığımı söyledi doğal olarak. yaklaşık 5 hafta sonra bende mide bulantısı başladı. eczaneden aldığım kit ile test yaptım tam 3 kez (çünkü inanamıyorum) test pozitif. ertesi gün doktora gittim ve 8 haftalık hamile olduğumu öğrendim. Allahtan hamile değilim diye ilaç kullanmadım. ama saçlarımı rahat rahat boyatmıştım. Ben erkek olacağını hissediyorum. ama allah hayırlısını versin. 20 gün sonra bakalım cinsiyetini öğreneceğim. bakalım dedikleri gibi üstüne görenlerin kızımı oluyormuş..
herkese hayırlı hamilelikler dilerim..

kızlar benim annem de ablamda üstüne görmüş ve hamile olduklarını anlamamışlar Ben bu ay 8 gün geciktim ardından iki gün kahverengi ve pembe leke geldi daha sonra hastalandım kasıklarımda normalde olmazdı ağı var ve belimde çok ağrıyor Fakat insanlar sadece lekelenme olur hastalanmazsın diyor siz lekelerden sonra hastalandınız mı ben olmamıştır diye doktora da gitmekten vazgeçtim. fikrinizi söylerseniz sevinirim

aslında ümit vermek gibi olmasın canım ama belirtileri bu şekilde oluyor eğer hakkınızda hayırlısı ise inşallah derim canım.....kazasız belasız inşallah!

X