Bölgesel İncelme nivea Q10 plus sıkılaştırıcı losyon kullanan var mı?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

Asortie

bun@luzumvar..
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2007
9.319
604
38
kızlar merhaba dün bu kremi aldım daha önce kullanmadım kullanan arkadaşlar
varsa bana bilgi verebilr mi ne kadar sürede etki ediyor bugün başladım eğer etkisi olursa burada bende paylaşacağım
iki haftada etki ediyormuş bel basen ve kalça bölgesine benim doğumdan sonra
sanki göbek kısmım özellikle yumuşadı gibi oldu bunun için deneyeceğim bilgisi olan var mı?:uhm:

ayyyy kimse mi kullanmadı bende burdan paylaşırız die sevinmiştim neyse artık ben kullanayım bare

canım ben de bugun kremini aldım Q10 plus ın bende pek yorum bulamadım kullanan pek kimse yok herhalde sendeki durumu aktarırsan memnun olurum 10 gün falan olmuş herhalde sen kullanmaya başlayalı.

kızlar ben senelerdır ara ara kullanıyorum ve cok memnunum ozellıkle duzenlı kullanımda cıldı puruzsuz yapıyor,bellı bır sıkılıkta oluyor cıltte ama coook mucıze beklemeyın.

Bende 2 senedir kullanıyorum yumuşatıyor nemlendiriyor herşey var uzun süre kullanmayı gerektiriyor sonuç almak için işe yarıyorhihoyyyt

bende nivea dan iki ürün almıstım
hediye olarak nivea dnage yaşlanma karsıtı krem vermişlerdii
yaşım genç oldugundan bayan dedi kii
bel göbek basen bölgelerine sürerseniz sıkılastırır bende onu kullanıyorum işe yaricak gibii hihoyyyt

ewt bende etkisini göstermeye başladı kızlar memnun kaldımm

başka kullanan yokmu kızlar.. başka forum sitesinde bir kaç kız selülitlerindende bu kremle kurtulduğunu yazmış.. kullananlarda selülitlerle ilgili gelişme oldumu hiç

bende niveaanti celulite aldim ama kulanamiyorum emzikli oldugum icin arkadasalr yurt disidna boyle cok onerdiginiz varsa payalsin lutfen sagolun

arkadaşlar ben bu ürünü 2 gün kullandım ve kollarım bacaklarım mahvoldu. bilmiyorum benim ürünümle mi ilgili ama gerçekten o kadar üzüldüm ki anlatamam:KK43: insan içine çıkacak halim kalmadı yani...

Son düzenleme:
selamlar ben de dün aldım sürdüm gelişmeleri yazıcam, kokusu çok güzel kesinlikle iyi bir nemlendirici, sıkılastırır mı bilemem ama cildimi yumusacık yaptı, gelişmeleri yazıcam ben diyet ve sporda yapıyorum 2 aydır 2 ayda diyet ve sporla 9 kilo verdim, 5 kilo fazlam kaldı, bu kremde sıkılasma faslında yardımcı olur umarım

sıkılaştırıcı kremini 3 aydır düzenli kullandım. fena değil. bırazcık toparladı göbeğimi. kullanmaya devam edeceğim.

arkadaşlar ben bu ürünü 2 gün kullandım ve kollarım bacaklarım mahvoldu. bilmiyorum benim ürünümle mi ilgili ama gerçekten o kadar üzüldüm ki anlatamam:KK43: insan içine çıkacak halim kalmadı yani...

bu ürün kol ve bacaklar için uygun değil diye biliyorum. kutusunda bel, basen ,göbek bölgesine uygulayınız yazıyor..

ark kullanmaya devam eden varmı aranızda bende almayı dşünüyorum
bitkisle yaglarmı daha etkili yoksa kozmetikmi

slmm kızlarr bende bugün kremini aldım 16 tl gibi ucuz bi fiyata yalnız kullanann arkadaşlara sormak istediğim bi konu var ben yaklaşık 47 günde diet ve sporla 6 kilo verdm benim kalça bölümümde sorun yok göbek ve bel kısmında var birazcık fazlam :KK70: şimdi göbüşle bele sürdüğümde incelicek sıkılaşıcak ben basen bölgesinnde sıkılaşmasını istiyorum orayada sürmemm uygunmu hayır incelticekse hiç kalmaz :KK70: ayrıca göğüslermde küçüldü ve eskisi kadar dik gözükmüyor memişlere sürsemm faydası olurmuu :KK70: yada memişlerr için bana önerebileceğinz herangi bi ürün varmıı

X