Lise Yorum ve Soruları Açık lise imtihanları

K

kan_çiçeği

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi kan_çiçeği
Kızlar açık liseye yeni kayıt yaptırdım tecrübeli arkadaşlar yardım ederseniz sevinirim,ben kayıt yaptırdım açık liseye ama şu an başka şehirdeyim acaba burda sınava girmem mümkünmü birde verdikleri ders kitapları sadece bir dönem için mi yoksa 2 dönem de kapsıyor mu.
şimdiden tşk ....a.s.

• Konu Sahibi kan_çiçeği
evt canım başka ilde girebilirsin ama sınav ilini değiştirmeyi unutma
kitaplar geçersen dersi 1 dönemlik
mesala matematik 1kitabı 3 kez sınava giriyosun zorunlu olduğu için eğer geçemezsen birdaha verilmiyo yani muaf oluyosun

• Konu Sahibi kan_çiçeği
kan çiçeği yeni kayıt oldu yazmışsın kayıt tarihi nezaman biliyormusun cvplarsan sevinirim

• Konu Sahibi kan_çiçeği
2.dönem kayıtları 9 ocak 6 şubat tarihleri arasında yapılacak

• Konu Sahibi kan_çiçeği
özlem 2. dönem derken nasıl yani ilk defa kayıt olanlardamı 9 ocak 6 şubat

• Konu Sahibi kan_çiçeği
özlem8181 canım benim demek istediğim şu çalışmamız için bize kitap verdiler ya işte bu kitaplar 1 dönem için çalışacaz yoksa 2 dönem sınavları için yeni kitaplar mı verilecek çalışmak için merak ettiğim bu canım ilgilendiğin için tşk ....a.s.

• Konu Sahibi kan_çiçeği
cvp için saol özlem çok iyi oldu bu bilgi ama internette araştırıyorum heryerde ayrı birşey yazıyo kiminde haziran kimde agustos kiminde şubat benimde kafam karıştı dogrusu

• Konu Sahibi kan_çiçeği
özlem8181 canım benim demek istediğim şu çalışmamız için bize kitap verdiler ya işte bu kitaplar 1 dönem için çalışacaz yoksa 2 dönem sınavları için yeni kitaplar mı verilecek çalışmak için merak ettiğim bu canım ilgilendiğin için tşk ....a.s.

1 dönemlik
ama zorunlu derselirini veremezsen muaf olana kadar

• Konu Sahibi kan_çiçeği
bende açık lisedeyim kıslar.benim az kaldı 146 kreiydi benim zamanımda şimdi yükselmiş krediler.ama ben eski krediden devam ediyorum benim 46 kredim kaldı.bu olacak sınavlarımıda verirsem bitiyor.ama hiç çalışmadım ben.çok zor dışardan vermek.ben 2 yıl lise ticaret lisesi okudum.sonrada devam etmedim.keşke etseymişim.şimdi çok zor geliyor.kitplra gelince her sınava girişinde girmek istediğin dersleri seçiyorsun.bunu internet yolu ile gerekli birimlere gönderiyorsun.sonrada bulunduğun yerin eğitim merkezinden kitaplarını gidip alıyorsun.her seçtiğin derse yeni kitap veriliyor.yani tarih1,tarih2,gibi hepsinden ayrı geliyor kitap.

• Konu Sahibi kan_çiçeği
özlemcim yakaladım seni çok özledim nerelerdesin okul bitti arkadaşlık bittimi? neler yaptın öss sonuçları nedir merak ediyorum?

kıs bitermi saçmalama msn fazla giremiyorum
rahatsızım bide bu ara
öss bu sene gircem kpss hata yaptım 63 almışım son anda yaptığım sallamalar kötü oldu 13 doğrum boşa gitti
ama öss de öyle yapmıcam iyi ders oldu bana ama yinede de tercih yaptım inş nasip olur.

• Konu Sahibi kan_çiçeği
bende açık lisedeyim kıslar.benim az kaldı 146 kreiydi benim zamanımda şimdi yükselmiş krediler.ama ben eski krediden devam ediyorum benim 46 kredim kaldı.bu olacak sınavlarımıda verirsem bitiyor.ama hiç çalışmadım ben.çok zor dışardan vermek.ben 2 yıl lise ticaret lisesi okudum.sonrada devam etmedim.keşke etseymişim.şimdi çok zor geliyor.kitplra gelince her sınava girişinde girmek istediğin dersleri seçiyorsun.bunu internet yolu ile gerekli birimlere gönderiyorsun.sonrada bulunduğun yerin eğitim merkezinden kitaplarını gidip alıyorsun.her seçtiğin derse yeni kitap veriliyor.yani tarih1,tarih2,gibi hepsinden ayrı geliyor kitap.

yok kıs zor değil ezberler güzel
ama matematik fizik kimya görmeyen için zor ama muaf olmak gibi avantajı var lisede tabiki öss de zor işimiz

• Konu Sahibi kan_çiçeği
anacım hipersıpam var benim.nasıl ezberliyeyim.öyle yada böyle geçeceğiz umarım...........

• Konu Sahibi kan_çiçeği
başarılar canım bende kayıtlıyım ama hiçç çalışmadım:KK43: çok tembelim ve 26-27 0cakta sınav var:KK43:

• Konu Sahibi kan_çiçeği
acık öğretin lisesinin sitesine girerseniz gerekli duyuruları bildiriyor canım

• Konu Sahibi kan_çiçeği
kızlar

veeeee yarın büyük gün herkese başarılar diliyorum

Son düzenleme:
X