ucuz duvar saati bulabileceğim yer???

manolya40

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2008
1.031
1
kızlar arakadaşım yeni bi iş yeri açtı onun için ucuz duvar saati bulabiliceğim biyer arıyorum çünkü fazla nakitim yok yardımlarınızı bekliyorum :kahve: sanırım eminönü tarafında böyle biyer varmış bilgilendirirseniz sevinirim canlarm a.s.

canım ucuz duvar saatleri İKEA da var.Yine çok ucuz hemde tam iş yerlik duvar saatlerini mudo outlet magazalarında bulabilirsin.Mudo outletler her yerde var hemen hemen.online olarakta inceleyebilirsin mudonunkileri.

bimde vardı bu cuma 5 milyon civarıyı ben baktım fenada değillerdi yani bitmediyse bi bakın isterseniz
ya çokmu ucuz oldu

canım ucuz duvar saatleri İKEA da var.Yine çok ucuz hemde tam iş yerlik duvar saatlerini mudo outlet magazalarında bulabilirsin.Mudo outletler her yerde var hemen hemen.online olarakta inceleyebilirsin mudonunkileri.
-----------------benim de aklıma iki öneri gelmişti okuyunca;
IKEA ve MUDO..
tam anlamıyla arkadaşa katılıyorum.
ayrıca ofis için çok güzel bir hediye düşünmüşsünüz.

ben ikeadan almıştım beyaz evime çok da güzel 2 tane almıştım.6 liraydı sanırım

bende dün tedi den aldım 6,95 ytl. çok beğendim. kırmızı, mavi, sarı ve yeşil renkleri var. içi çiçekli. kırmızı olanı yatak odam için aldım. küçükleri 6,5 ytl. büyükleri ise 6,95 ytl. çok şık duruyor. 10 şubat tan itibaren tedi mağazalarında.
(gerçi geç olmuş benim yorumum. manolya40 almıştır sanırım saati. ama ihtiyacı olan diğer arkadaşların bilgisine...)

X