Eşiniz mi / Sevgiliniz mi size göre yakışıklı yoksa siz mi ona göre daha güzelsiniz?

D

deren23

Ziyaretçi
evet arkadalar çevrenizdekiler yada size göre fiziksel anlamada daha öndesiniz???

evet arkadalar çevrenizdekiler yada size göre fiziksel anlamada daha öndesiniz???

eşim duymasında....eşimi görenler bana yakıştırmamıştı,sen çok güzelsin hiç yakışmıyo sana diyenler çok oldu....
bu arada eşimde bana göre yakışıklı bee...:asigim:

Bizi zaten görenler birbirimize çok benzetiyorlar.Genelde herkes çok yakıştırıyor:nazar:.Eşit konumdayız diyelim her ne kadar bazı arkadaşlarım benim daha önde olduğumu söyleselerde:eek: aşkım bitane ya:asigim:

Biz birbirimize baya benziyoruz, baya bi insan bizi kardeş sandı hatta, bu durumda eşit mi oluyoruz:)

Ben eşime göre daha güzelim.. Bu iyi bir şey kadımca kadın, biraz daha güzel olmalı eşine göre, sürekli iltifat almak b ve beğenilmek malum kadınların en hassas olduğu konu.

simdi oyle bi soru sordun ki,,,,,,,,,
asagi tukursen sakal,yukari tukursen biyikdelikafadulden

çevremdekiler ne kadar yakıştırsalarda tabi benim ondan daha güzel olduğumu söylüyorlar.
ama hep böle olmazmı genelde bi taraf güzellik çekicilik bakımından daha ağır basardelikafadulden

bende söyliyim bari benim nişanlımla aramada yaş farkı var 13 gibi ama o yaşına göre yakışıklı amaaaa bizi görenler kesinlikle sensin diyo ee kendiside diyo zaten kızdığı zaman filan ama yakışıklı be selvi boylum:))))

bizide akraba sanırlar hep,çok benzeriz eşimle.ama bayan olmanın avantajıyla tabikide ben:lepi:

aşkım çoook yakışıklı tombiş:) o 32 yaşında olgun hoş tatlı bir yakışıklı..
ben henüz 24 yaşında genç ve güzelimm:)

çok yakışıyooruzz...

Çok kişiden duydum sen güzelsin diye ( yani kocamdan ) bilmiyorum işte sevdik nasıl sevdiysem çocuk aklıyla işte .:)))

ben 24 yaşındayım eşim 35 yaşında .........görenler sen daha iylerine layıksın, sen daha güzelsin, hiç yakışmıyosunuz,abi kardeş gibisiniz diyolar çok üzülüyorum...eşimde yaşına göre baya dinç ve genç aslında....
seviyorum kardeşim napim gönlüm onu seçti,gözüm kimseyi görmedi,görmüyorda....

eşitiz valla, görenler çok yakıştırıyo. o esmer ben kumralım (şimdi sahte sarışınım). valla bana göre dünyanın en yakışıklı adamı o'dur. birazcık göbek var ama ben görmüyorum:)))

kim ne derse desin hiç umrum da değil ikimizde çirkin olsak ne olur insanın eşi kendisine çirkin gelir mi yahu bana göre eşim çok yakışıklı ona göre de ben çok güzelimdir üçüncü şahısın görüşü beni ilgilendirmez

bizi görenlerde eşimle beni çok yakıştırıyorlar,ben çok güzelim o da dünyanın en yakışıklısı :))

Benim çevremdekilerde arkadaşlarım da ailemde benim çok çok güzel olduğumu ve sevgilimle niye çıktığımı söyleyip dururlar.Sevgilime görede ben çok güzelim o çirkin ama bana görede benim aşkım dünyadaki en yakışıklı erkek ne yapıyım benim gözüm de ondan başkasını görmüyo:eek:.Aşk böyle birşey galiba:asigim:

güzellik göreceli bir kavramdır...
benim için en önemli güzellik insanlığıdır...
ilk evlendiğimiz zamanlarda çevremden eşim adına
güzel tepkiler geldi...evet yakışıklıdır,esmerdir ve dadaştır benim eşim...
beni de güzel bulurlar...ee kızımda babasına çektiğine göre,
biz karı-koca güzeliz herhalde...
sevgiler...

ikimizde aynıyız benim gözümde,
ama çevremdekiler sen derler hep:1closedeyes:
nekadar sen deselerde benceee eşimmm:asigim:
aşkın gözü kördür derler:roflol:

beni ilk önce kimse eşime yakıştırmamıştı:kızgın: sen güzelsin kocan çirkin dediler:dilcikar:
kızdım bende öyle söyleyenlere Çok üzgünüm çoookben seviyorum beğeniyorum evlenende benim dedim
çok yakışıklı değil sadece yakışıklı bana göre tabi biraz kilo alınca daha hoş oldu
ama önemli değil önemli olan benim ailemin ve akrabalarımın gönlünü fethetti sempatilerini kazandı:asigim:

benim yakışıklım aşkım canım o :asigim:

birbirimize çok yakıştıgımızı söylerler şimdiye kadarda kimse eşime çirkin demedi
birbirimizi tamamlıyoruz galiba çevremdekiler benim daha çekici oldugumu söleselerde :lepi:

X