Maske Tarifleri Akr kahra ile irkinler bile gzelleiyor

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
bunu bende kitaptan okumustum..ancak denemedim, zeytinyagi yüzde kıl cikarmasin:26: ? saclari cok besleyip güclendirdigine göre yüzde de dikkatli olmakta fayda vardir..böyle bir sorunla karsilasan oldu mu?

Dün bende aldım bugün deniycem inş.. Umarım yüzdeki kılları beslemez zeytinyağı..Ama öyle olursada sodayla denemeye devam ederim

kızlar akırı karnayı agac gıbı dallı alın suda haslayın bıde buharına suratınızı tutun hergun surun vucuda yuze zeytınyagı tuy yaptı ben sade kullandım 2 ay super bır etkıı boyle deneyın bencee bide cıldınız yaglıysa bıraz yada karmayla sıvılce ıcın sunu deneyın:
orta boy cıg patatesı soyun yıkayın kurusun sonra bı guzel rendeleyın onu bol tuz katın bıde 3 damla lımon cok buyuk patatesse 6 damla koyun ama damla damla koyun cok degıl bıguzel elınızle karıstırın suratınıza surun 2 gunde bır benım 1 haftaya gectı gece yatmadan suyunu surdum sabaha yıkadım rahatsız etmıyor yuzunuzu aksama dogru yaparsanız patatesli bırakın suratınızı uzanın ıstedıgınız kadar hıcbır yan etkısını gormedım gecede yatarken suyundan surun suratınıza uyuyun cok ıyı geldı bana kuru cılde olurmu bılmıyorum ama benımkı yaglı cılt karma urunlerı kullanıyorum cok yaglı degıl tam kuru hıc degıl

kızlr bnde cubuk olanından aldım blendrden gcırdım suda kaynattım sora suzdum kavonoza kydum bıraz da zytınyagı koydum surdum sımdı yuzume bklım ne olcak

Son düzenleme:
akırı kahra değil de akırı karha :KK3:Çok kuvvetli bir bitki bazı ciltlerde tahriş yapabilirmiş aktar bir arkadasım söylemişti. ben denemeye cesaret edemedm cildim cok alerjik,denerseniz bana da haber verin :KK51:

daha evvel yıllar önce bu bitkinin saçları çok hızlı uzattığını ve çok iyi beslediğini okumuştum denemeye fırsatım olmamıştı.şimdi cilde iyi geldiğini duydum en kısa zamanda hatta bugün alıp saçıma yuzume sürcem bakalım ne olacak

selam arkadaşlar hergün cilt için sürülse zararı olur mu? bir de saç için nasıl uygulanıyor bilen arkadaşlarım varsa bilgi verebilirler mi?

X