Maske Tarifleri Akr kahra ile irkinler bile gzelleiyor

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
Annem değişikliği fark etti de ilk üç gün. Şimdi gözüm mü ne alıştı artık bir farklılık yokmuş gibi geliyor ama devam durmak yok.:122:

ne gibi sorunların vardı canım ve nasıl bi değişiklik farkettiniz ?
ben aldım ama toz değildi ya.. küçük ince ince dallar cubuklar halinde. nasıl toz haline gelir ki bu ??

:26:

Benim aldığım da toz değil. Kekik şeklinde ama paketin dibindeki tozu ile yapıyorum sonra artık döverek küçültürüm bilemiyorum.
Bazen zeytin yağı fazla kaçıyor tam tutturamıyorum da.

Rengim falan yerine geldi. Yüzüm daha parlak sanki. Yüzümü ilk yıkadığımda çok güzel ama saatler geçtikçe sanki etkisi geçiyormuş gibi. Her gün yapıyorum güzelleşmek bir şey değil de yanağımdaki kahverengimsi izi geçirdi etkisi var yani devam etmekte fayda vardır.

bende aldım bugün bundan 5 tl lik bi sürü verdi önce çıkardığı dal daldı ben ne için kullancağımı söyleyince toz olanı verdi anti septikmiş yaralara kullanılıyo daha çok dedi aldığım aktarcı...

bide şu yazıyı buldum

Akırı karha ve Akırı karhanın Faydaları: Öksürük ve balgamı keser. Vücuda kuvvet verir. Felce iyi gelir. Diş ağrılarını ve romatizma şikayetlerini azaltır. Cilde faydalı bir bitki olan akırıkarha cilt bakımı için kullanılmaktadır.

Akırı karha nasıl kullanılır? Kusma ve ishale neden olabildiği için daha çok haricen kullanılır. Akırı karha zeytinyağında kaynatılıp elde edilen yağ soğuduktan sonra felç olan bölge bu yağ ile ovulursa faydası görülür. Bu yağ yüze ve cilde sürülürse, cildi besler ve yüzü güzelleştirir. Akırı karha kaynatılıp suyuna bal ilave edip içilirse balgam, öksürük ve mide üşütmesine karşı faydalı olur. Kaynatılıp suyu ile gargara yapılırsa diş ağrılarını hafifletir.

Son düzenleme:
Konuyu ben de yeni gördüm,yarın aktarımdan alayım da kızlar acaba kuru ciltlere iyi gelir mi *

ben bu gun kullanmaya basladım bakalım nasıl olacak sonuc:KK70: hatta suanda yuzumde.Sacımda da maske var ıkısı bırden aradan cıkarayım dedım.Malum dolunay takvımıne gore bu gunden ayın 16 sına kadar cılt ve sac ıcın en ıyı verımı alabılecegımız bır tarıh...

ins cnm suanda yıkadım parıl parıl parlayan bı yuzum oldu :) ama sanıyorum kı etkısını cabuk gostermez beklemek lazım.:KK76:

bu aralar cilt bakımıyla bozdum :KK52: bugün aktardan akırı kahra otu aldım adam önce ot şeklinde veriyordu toz yokmu dedim yok dedi kendi öğtücüsünde öğüttü ama tam un gibi olmadı arasında mimik çubukçuklar kaldı zeytinyağında kaynatım dedim ama böle tane tane oldu krem gibi olmadı yüzüme sürdüm peeling gibi oldu ayyyy oldumu ki acep yaaa boşa mı gitti 15 tlm şimdi :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

Ben bulabilir miyim acaba bu bitkiyi? Neyse,
Her cilt tipine uygun mu ki bu bitki? Sivilcelerimi tedavi ediyor asıl maksat nedir bunu uygulama da?

İlk yıkamada yüzüm parlıyor daha güzel görünüyorum psikolojik olarak bana öylede gelebilir tabi.:KK1: 5 TL lik alın derim deneme amaçlı zaten çok oluyor 5 TL bile olsa. Çayını falan yapar içersiniz boşa gitmez faydalı bir şey sonuçta.

Bugün bende aldım, kg.ı 150 tlydi. 100 gr aldım 15 tlye... Haftada 2 gün kullanılmasından bahsetmişler önceki sayfalarda... Bir ara karışımını hazırlarım inşallah. :KK55:

X