Bıktım artık şu küsmelerinden be kocacım;(

bilge711

Asyaaammm iyi ki varsın..
Kayıtlı Üye
27 Mart 2008
88
11
Mrb arkadaşlar,şuan o kadar yanlızım ve çaresizim ki sizinle paylaşmak istedim.Bu saatte sizin de kafanızı şişireceğim,lütfen kusuruma bakmayın.
Eşimle 3 gündür küsüz,çok basit bi nedenden dolayı.Özür diledim çok önceden ama nazlanıp duruyor.Geceleri yanımda yatmıyor,evde konuşmuyor.Kaç defa konu açmaya çalıştım ama hep tersliyor. 2,5 aylık hamileyim.Yemeden içmeden kesildim.Evde iki yabancı gibiyiz.Çok üzülüyorum,kimseye anlatamıorum.Annemle konuşmak istiorum ama sesini duyunca ağlamaya başlıorum.Anlayacağınız sizden başka kimsem yok.1,5 yıllık evliyim.Kaç defa küsmemeye yemin etti ama yine aynısını yapıor.Bıktım artıka alttan almaya,çok yıprandım.Ben küs duramayan birisiyim,eşim beni kırınca bi sarılması yetior ama o çok inatçı.Akıl verin nolur.Dayanamıyorum..:a015:

hamıle hamıle sana küs olmaya hakkı yok
senı bu halınle uzmemelı
bence sana bu donemde daha hos gorulu olmalı

hamile olmasan sende üstüne gitme kendisi gelsin üstüne düştükçe naza çeker dieceğim ama hamile hamile kendini böyle aç falan bırakman kötü bence ne yap et normal rutin yemene sağlığına uykuna dikkat et ve eşiinin üstüne gitme inan o sana gelecektir bazen benimde eşimi yalvartmak hoşuma gidiyor aama gelmeyince yanıma ister istemez yanaşıyorum aşkın cilvesi işte..eşinin birazdüşünceli olması lazım üstelik hamilesin yaptığı hoş değil burnu sürtsünn

canım zaten hamilelğininde başlarındasın,hamileleik yeterince duygusallaştıroyordur seni eşin yanlış yapıyr hadi şimdiye kadar yapmış ama bundan sonra yapmasın bari. ayrıca uzatmanın anlamı ne ya bende sinir oluyoruzm böyle şeylere çok çok büyük bişey olmadığı sürece günlerce sürsürmenin anlamı yok bunu.
bence eşinin yanına git ve herşeyi konuş. sana bakmazsa bile sena lat içini dökmüş olursun. artık bunları kaldıramıyacağını aranızda böyle şeyler yaşamak istemdiğini ama kararlı bir şekilde anlat ona o da olayın ciddiyetinia nlasın.

Mrb arkadaşlar,şuan o kadar yanlızım ve çaresizim ki sizinle paylaşmak istedim.Bu saatte sizin de kafanızı şişireceğim,lütfen kusuruma bakmayın.
Eşimle 3 gündür küsüz,çok basit bi nedenden dolayı.Özür diledim çok önceden ama nazlanıp duruyor.Geceleri yanımda yatmıyor,evde konuşmuyor.Kaç defa konu açmaya çalıştım ama hep tersliyor. 2,5 aylık hamileyim.Yemeden içmeden kesildim.Evde iki yabancı gibiyiz.Çok üzülüyorum,kimseye anlatamıorum.Annemle konuşmak istiorum ama sesini duyunca ağlamaya başlıorum.Anlayacağınız sizden başka kimsem yok.1,5 yıllık evliyim.Kaç defa küsmemeye yemin etti ama yine aynısını yapıor.Bıktım artıka alttan almaya,çok yıprandım.Ben küs duramayan birisiyim,eşim beni kırınca bi sarılması yetior ama o çok inatçı.Akıl verin nolur.Dayanamıyorum..:a015:

Canım onu kıracak bir şey mi yaptın , yoksa eşin hep böyle nazlı biri mi ?Bence sen kötü alıştırmışsın , bırak ilgilenme .Ne demek ayrı yatmak ? Kız mı bu yatağını ayırıyor .Üstelik hamilesin kıyamam sana :teselli: Benim kızıma bu şekilde davranılsa çok kızarım .Ama önce sebebini öğrenmek isterim elbette .Erkeğin bu şekilde davranması için çok önemli bir şey olması gerekir.Öyle her kırıldığında küsüp darılıyorsa, her şeyde yatağını ayırıyorsa eşinle ciddi bir konuşma yapman gerekecek .Sen bu şekilde alttan aldıkça daha beter olur .Yıllar geçtikçe bu davranışlar artık alışkanlık haline gelir .Sürekli özür dileyen sen olursun canım .

Her küstüğünde alıyor batttaniyesini yastığını salona geçior.Kaç defa ayrı yatmayacağım diye söz verdi ama yok yok yok!!!!Yine aynı yine aynı. Acayip nazlı,kaprisli.Ailesi böyle alıştırmış,kahrını ben ve bebeim çekiyor:KK43:

Her küstüğünde alıyor batttaniyesini yastığını salona geçior.Kaç defa ayrı yatmayacağım diye söz verdi ama yok yok yok!!!!Yine aynı yine aynı. Acayip nazlı,kaprisli.Ailesi böyle alıştırmış,kahrını ben ve bebeim çekiyor:KK43:

canım sen bebegını düşünn saglıgın önemlı bu durumda ...

ne demek ya bu ne sacmalık ...bu adam kız gibi mi kibar anneci...eger böyleys cok kötü..hamile olmadan önce de sana böyle mi davranıyordu peki?seni bu halinle üzmeye hakkı yok..canım anlatsana ona ne yaptın ki bu kadar küstü sana?agır bi laf mı ettin..
bu arada bebegin ann karnındaki gelişimini olumsuz etkiler stres bunu unutma..

hamile hamile seni böyle üzmeye hakkı yok canım.
hep yanaşmaya çalıştın hala küs kalmaya devam ettiyse sende sal bakalım nolucak birazda tersini yapmaya calıs tavır koymadan ama hiç bişey olmamış gibde davranma ama bırak artık hatalı olduğunu anlatmaya calısmayı.
çok üstüne gitme canım​

acaba hata sende olabilirmi?
sakın yanlış anlama senden dolayı kavga çıkmış demiyorum...
demek istediğim diyorsunya ben küs duramam...ee o küsmüş sen konuşmuşsun...
böyle yapmak erkekleri daha bi nazlandırır...
bu seferde sen konuşma kendini tut konuşmamak için.....
bakalım kendisi seninle konuşacakmı...
benim eşimde ilk zamanlar böyleydi...:nazar:

Eskiden benim babam da böyleydi.
Çocuk gibi küserdi, annem de kahrolurdu garibim. Havadan nem kapardı yani.
Senin kocan da böyle biri olabilir.
Ama babamın bu huyu gecti zamanla. Annem hep alttan alırdı eskiden, ama artık sesini çıkarıyor:lepi:
Sen de alttan alma eğer haklı olduğunu düşünüyorsan.
Üzerine düşme.
Şuan en hassas dönemlerindesin, senin yanında olacağına düşüncesizlik yani başka bişey değil:kızgın:
Sen de onun silahıya vur onu.
Umursama bakalım daha ne kadar küs kalabilecek.yerimseniben

Merak ettim, kusura bakmayin
esiniz Yengec burcumu?

Canım işin çok zor Allah yardımcın olsun.. Küsme huyu olan erkekler hiç çekilmez.. Benim dedem böyleymiş halada böyle ama eskisi kadar değil tabii.. Zavallı anneannem yalvarırdı dedeme ne olur bir çift söz söyle diye... Dedemde eşin gibi ayrı yatardı...Ama yaş kemale erince artık çekemez oldu anneannem o küsünce anneanemde küsüyor.. Ne yemek ye gel diyor, nede çamaşırını yıkıyordu.. Bakdıki dedem bu işten zararlı çıkıyor o huyunu bıraktı küsse bile akşam yemeğine barışıyor..Senin eşinle arandaki sorunu bilmiyorum canım ama erkekleri fazlada şımartmamak gerek.. Fazla üstüne düşüpte nazlandırma bence...

bence bu sefer sen gitme bakalım
senin onun peşinden koşmana çok alışmış.
üstüne düşme en ufak şeyde yatak ayrılırmı????

Canımi şu an moralin çok bozuk senin.. Yapılan araştırmalar annenin mutsuz olması durumunda anne karnındaki bebeğide çok etkilediğini söylüyor.
Yemeden içmeden kesilmen çok yanlış,şimdilik eşini düşünmeyi bırak bebeğini düşün.
Hıc bir bebek annesinin mutsuz olmasını istemez :)
Sizden başka kimsem yok deme.. Herşeyden önemlisi bir bebeğin var =) Kendini üzme mutlu ol canım..
Zamanla herşey düzelir. Beslenmene uykuna herseyine,kendini düşünmesende bebeğin için dikkat et..

canım bende kırıkkaledeyim üzme kendini ne halin varsa gör de nasıl olsa konuşur sen üstüne düşünce böyle yapıyordur belki

Kocanizmi kusuyor ay cok garip geldi:jeyyar:erkek oyle kusermiymis yaaaaa birde hamilesiniz, cok ayip ediyor ne olursa olsun tartisilir edilir ama bir evin icinde oyle kus durulmaz....

X