Duşakabin Camı nasıl temizlenir??

Ssilan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2007
1.237
735
49
Arkadaşlar benim duşakabinim cam. Maalesef camdaki lekeleri arındıramıyorum.Duş jeli kullanıyorum sabun lekesi çıkmaz diye ama bir fark yok çıkmıyor işte.
Fikri olan varsa acil bekliyorum.

Arkadaşlar benim duşakabinim cam. Maalesef camdaki lekeleri arındıramıyorum.Duş jeli kullanıyorum sabun lekesi çıkmaz diye ama bir fark yok çıkmıyor işte.

bendede oluyor ama cif sıkıp süngerle ovuyorum çıkıyorda hemen

ben bulaşık detarjanıyla siliyorum
güzel çıkıyor deneyin isterseniz

teşekkürler arkadaşlar.Herbirinizin fikrinide deniycemm :) Öncelik yağkir çözücü galiba

bende POR ÇÖZ ile temizliyorum..ancak her banyodan sonra mutlaka çek pasla yapıyorum uzun süreli oluyo..ayrıca birşey duydum geçenlerdee..ilk duşakabin takılırken su deymemiş olucak ama VAZELİN SÜRÜLÜRSE BİRDAHA ASLA LEKE TUTMAZMIŞ..

Arkadaşım benim duşakabinim düz cam buzlu cam değil yani.Ben cam için satılan mikrofiber bezlerden kullanıyorum ve çok memnunum.sadece bezi ıslatıp siliyorsun okadar.Kurulamak filan yok ve ne kireç lekesi kalıyor ne başka bişey.Tavsiye ederim.Sakın kireç çözücü kullanma bir süre sonra fayans ve duşakabin aralarındaki derzleri eritiyor.Kolay gelsin.

Hımmm demek vazelin iyi geliyor tam zamanında öğrendim,yarın duşakabin takılacak çünkü.Teşekkür ederim bilgi için

turuncu clintb... varya ondan kullanıyoruz yaa adı naasıl yazılıyor bilemiyorum kusura bakmayın

mısraaa arkadaşım,duşakabininizi taktırdıktan sonra vazelin önerisini uygularsanız eğer,sonuçlarını bizlerle paylaşır mısınız?1 kaç ay sonra yeni evimize taşınacağız duşakabin almayı düşünüyoruz bende denerim en azından.iyi günlerde kullanmnızı dilerim...

kızlar duşakabin temizliği için yeni bir ürün çıkmış. Ben aldım ve denedim harika sonuç cveriyor. Ovma falan yok sadece DUŞSİL i kireçli yüzeye püskürtüyorsun. 1 DAKKA BEKLEYİP bol suyla duruluyorsun. Tatatmmm duşakabin ilk günki gibi tertemiz. DUŞSİL sedece internet satışı var gittigidiyor.com da ben çok memnunum camlarda herhangi bir solma dalga izi yok buğulanma yok sizede tavsiye ederim.

ben de tam bu konuyu merak ediyordum oval duşakabinler çok hoş ama kullanışlımı diye neyle temizliyorsunuz tavsiye edermisiniz?bir de şu vazelin sürme fikrini deneyen var mı?

kireç çözücülerden aldım bende benim duşakabinimde düz cam buzlu değil ama akıtmak için tekrar su tutunca silsemde kalıyor kireç lekeleri,bende bi arkadasım daha söylemiş mikrofiber bezlerle temizligini yapıyorum.ama yeni duşakabin alıcak olan varsa kesinlikle düz cam tavsiye etmiyorum ekstra iş çıkarıyor arkadaşlar..

kızlar bişey dıcem ama burda marka verınce dıolar onumu satıosun kı reklam yapıosun felan bana hıc olmadı cok sukurde yazılanlardan okudum öyle dusunmıcenızı umarak amwayın banyo temızleyıcsını tavsıye etcem. ben sahsen amway urunlerı kullanmayı tercıh etmıodum ama dusakabınım öle berbat durumdaydı kı neler denedım olmadı..bu urunu suyla sulandırıp sıkıosun yarım saat bı saat bekletıosun sonra suyla akıtıp nemlı bezle ardından kuru bezle guzelce temzlıosun.. cam yenı takılmıs gıbı oluo..

kızlar duşakabin temizliği için yeni bir ürün çıkmış. Ben aldım ve denedim harika sonuç cveriyor. Ovma falan yok sadece DUŞSİL i kireçli yüzeye püskürtüyorsun. 1 DAKKA BEKLEYİP bol suyla duruluyorsun. Tatatmmm duşakabin ilk günki gibi tertemiz. DUŞSİL sedece internet satışı var gittigidiyor.com da ben çok memnunum camlarda herhangi bir solma dalga izi yok buğulanma yok sizede tavsiye ederim.

duşakabindeki lekeler kireçten olur. leke, tutunabildiği yerde olur zaten, sudaki kireç zamanla duşakabinde gözle görünmeyen pürüzler yapar o pürüzlerde de lekeler oluşur kireç lekeleri olur en çok. bu yüzden kireç çözücü ürünler yani içerisinde nitrik asit olan ürünler temizler. ancak ellerinizi yıpratacağı için fısfıslı bir kaba koyup sıkın sonrada bezi bir fırçaya dolayıp o bezle silin, biraz beklettikten sonrada durulayın. öreneğin porçöz çok güzel çıkarır.. bu duşsil denen üründe de eminin nitrik asit vardır zaten.

X