Ikisi de erkekmiş kızlar

WomenLove

bir Aşk Krallığı
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2007
24.020
122
merhabalar bilenler biliyor ikiz bekliyorum ama yolum çok zorlu hergün elim ağzımda 16 haftadan bu yana hiç bişey yapmıyorumm yatırıyorum oturuyorum bu hafta ayrıntılı ultrasona girdim bebeklerim çok iyi kanamalarım bebişlerimi etkilememiş bu haftada gr lar 350 gr ,350 gr lar doktorum çok iyiler dedi tek bebek gibi gelişiyolar dedi
ama bundan sonrası önemli daha çok önemli dedi...plansentamız aşağıdaydı ama yukarı çıkmış ....benden alışverişleride çok iyi .............
artık hep yatıyorum yatacağımda yeterki onlar iyi olsunnnn

ÖMER & ALİ hoşgeldilerrr :teytey::teytey::sm_cool::nazar::nazar:

:nazar::nazar:

maşallah minişlere :)

çok sevindim canım,

isimleride belli olmuş :) İsimleriyle yaşasınlar.

bak dinlenmen işe yarıyor. sabret canım, kendini yoracak hiçbişey yapma. kendine çok dikkat et.

kızlarım ve ben öpüyoruz seni ve oğluşlarınıŞeniz

:nazar::nazar:

maşallah minişlere :)

çok sevindim canım,

isimleride belli olmuş :) İsimleriyle yaşasınlar.

bak dinlenmen işe yarıyor. sabret canım, kendini yoracak hiçbişey yapma. kendine çok dikkat et.

kızlarım ve ben öpüyoruz seni ve oğluşlarınıŞeniz

sağolll cnm sağolll isimleri çokkkk önceden hazırdıı hiç terddütsüz koydu babası isimlerini

ben hiç bişey yapmıyorum cnm valla ya yatıyorum yada oturuyorum oturmakda bişey yapmaz herlade plansentamız çıkmış yukarı bu çok güselll bişeyy annemdeyim doğuma kadar yatacam burada halamlar annemler cümbüşün içindeyim sıkılmadan yatıyorum

senin kızlarını yerimmmmmmmmmmmmmmdelikafadulden

oh oh çok güzel kalabalık içindesin. daha kolay geçer bu zorlu süreç.
sende şanslılardansın canım annen yakın. annelerimizin hakkını nasıl ödeyeceğiz, banada iki ay annem babam baktı. şimdide kızlarıma bakmama yardım ediyorlar :))

ay çok sevindim gözünüz aydın paşalarınız geliyor rabbim tamamına erdirsin kucağına aldığın günleride göstersin inşallah...

canım Allahım tamamına erdirsin.
hayırlı uğurlu olsun paşalarımız..:Saruboceq:

oh oh çok güzel kalabalık içindesin. daha kolay geçer bu zorlu süreç.
sende şanslılardansın canım annen yakın. annelerimizin hakkını nasıl ödeyeceğiz, banada iki ay annem babam baktı. şimdide kızlarıma bakmama yardım ediyorlar :))

cnm annem çalıışıyorrr herşeyi hazırlıyorrr gidiyorrrrrrrrrrr halam yakınn o gelirr geçerr zamannnnnnnnnnn

canım bişey dicem ama inanr mısınız bilmem.bundan ,iki gfün önce bi rüya gördüm onu hatırlamıyorum ama uyanırken azımda ömer ve ali deiye uyandım.bunu eşime anlattım enteresan kim kız bu adamlar dedi bana:) herhalde bu isimleri duyacakmısım.allah hayırlısı ile bebişlerini almayı nasip etsin canım.hamile olan herkesi kurtarsın insallah...

canım bişey dicem ama inanr mısınız bilmem.bundan ,iki gfün önce bi rüya gördüm onu hatırlamıyorum ama uyanırken azımda ömer ve ali deiye uyandım.bunu eşime anlattım enteresan kim kız bu adamlar dedi bana:) herhalde bu isimleri duyacakmısım.allah hayırlısı ile bebişlerini almayı nasip etsin canım.hamile olan herkesi kurtarsın insallah...

aaaaaaaaaa gerçektenmiiiii inanmıyorumm:1shok:biribirimiz tanımıyoruzz üstelik sağol cnmm

ewet gercekten bende çok sasırdım burda isimlerini gördüğümde bende hamileyim.diyorum bu bi işaretmi acaba isim olarak bunları mı koymam gerekiyor diye.daha cinsiyetide belli değil.ama ben sana yorumladım.sevgiyle kall

canım allah analı babalı sağlıklı sıhhatli büyütmenizi nasip etsin..sağlıklı sıhhatli bebişlerini kucağına versin rabbim..o güzel adlarıyla hayırlı yaşasın ,hayırlı evlatlar olsunlar...amiiiinnn..tekrar gözün aydın canım...

Dırımmm canım hayırlıı olsunnn çok sevindimm..Allah tamamına erdirsin inşallahh..2 tane küçükk adamm olcaklarrrr yerimm onalrı :):nazar::nazar:

merhabalar bilenler biliyor ikiz bekliyorum ama yolum çok zorlu hergün elim ağzımda 16 haftadan bu yana hiç bişey yapmıyorumm yatırıyorum oturuyorum bu hafta ayrıntılı ultrasona girdim bebeklerim çok iyi kanamalarım bebişlerimi etkilememiş bu haftada gr lar 350 gr ,350 gr lar doktorum çok iyiler dedi tek bebek gibi gelişiyolar dedi
ama bundan sonrası önemli daha çok önemli dedi...plansentamız aşağıdaydı ama yukarı çıkmış ....benden alışverişleride çok iyi .............

canım hayırlı uğurlu olsun oğluşların. gelişimleri de iyi aman aman maşallah canım
ben de ikiz bekliyorum. oğluşum 12+1 de gösterdi kendini, diğer bebeğimin cinsiyeti belli değil henüz.birkaç gün önce rahatsızlandım acile gittiğimizde baktılar yine anlaşılamadı, yarın doktor kontrolüm var bakalım gösterir mi acaba?
senin oğluşlar ilkinde gösterdiler mi, acaba diğeri kız mı ki? sağlıklı sıhhatli olsunlar başka bişey istemem ben. insan sadece merak ediyor işte

hayırlı olsun canım.tek yumurtamı çift yumurtamı

sağol cnm ayrı yumurta ikizi cnm tüp bebekle geldiler

canım hayırlı uğurlu olsun oğluşların. gelişimleri de iyi aman aman maşallah canım
ben de ikiz bekliyorum. oğluşum 12+1 de gösterdi kendini, diğer bebeğimin cinsiyeti belli değil henüz.birkaç gün önce rahatsızlandım acile gittiğimizde baktılar yine anlaşılamadı, yarın doktor kontrolüm var bakalım gösterir mi acaba?
senin oğluşlar ilkinde gösterdiler mi, acaba diğeri kız mı ki? sağlıklı sıhhatli olsunlar başka bişey istemem ben. insan sadece merak ediyor işte

oooo benim o dönemde hiçbişey belli değildi yada bana söylemediler 5 ayımızın bitmesine az kala sölediler
ilk erkeğimi 3 hafta önce söyledi doktorum ama kesin değil dedi doblöre girince ikiside erkek dedi 1 saat yattım cnm bu saatten sonra çok zor yanılması kör olmalı doktorumuz

Canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasib etsin bende 18+3 günlük hamileyim ve senin gibi benimde ikiside erkek ama ayrıntılı ultrasona haftaya giricem.Senin ne kadar oldu hamileliğin?

valla kızlar arkadaşıma 9 aya kadar iki erkek dediler 9. ayda 1i kız çıktı şimdi bi kızı bi oğlu var..................................

X