Ben aldırma ile ilgili çok acil yazdım edermisiniz..?

aysel19

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2008
4
0
35
slm arkadarşlar benim yalaklarımda kabarıksız 3 tane ben var bunların hepsi kırmızı mercimeğin çeyreği kadar büyüklükte ben bunları lazer ile almak istiyorumda hemen bu hafta içinde aldırıcam ama fiyat konusunda bilgi edinmem gerek bende 150-180 ytl para var aranızda muhakkak ben aldırmış biri vardır. fiyatını bilmeden bi yere gitmekten pek hoşlanmıyorum bu yüzden bilgisi olan daha önceden bu operasyonu yapmış olan kişilerden yardım bekliyorum teşekkür ediyorum şimdiden inş. iyi bi sonuç elde ederim.

slm arkadarşlar benim yalaklarımda kabarıksız 3 tane ben var bunların hepsi kırmızı mercimeğin çeyreği kadar büyüklükte ben bunları lazer ile almak istiyorumda hemen bu hafta içinde aldırıcam ama fiyat konusunda bilgi edinmem gerek bende 150-180 ytl para var aranızda muhakkak ben aldırmış biri vardır. fiyatını bilmeden bi yere gitmekten pek hoşlanmıyorum bu yüzden bilgisi olan daha önceden bu operasyonu yapmış olan kişilerden yardım bekliyorum teşekkür ediyorum şimdiden inş. iyi bi sonuç elde ederim.

cnm ben bu yaz çenemdeki benimi aldırdım eğer sigortan varsa neden devlet hastanesi yada tıpta aldırmayı düşünmüyorsun yerimseniben
hem bedava alıyorlar(lazerle yada başka yöntemlerle) hem doktor iyi olduktan sonra iz falan da kalmıyor
boşuna para verme bence fisfisfis

merhaba,
bende yazın çenemle yanağım arasındaki benimi aldırmıştım,lazerle aldırmadım,doktorum önermedi,doktorum Memorial Hastanesinde Dr. Barış Çakır'dı,iğneyle uyuşturdu,keserek aldı,hiç acı hissetmedim,iyi ki adırmışım,şu anda izi bile yok,zamanla kayboldu,arkadaşımında yüzünde benleri vardı,cilt doktoruna gitti,aldırdı ama malesef izi kaldı ve izler sanki yıldız tornavidayla yüzüne bastırmış gibiydi,alınan benim patolojiye gönderildi,herhangi bir şey çıkmadı çok şükür,toplam maliyetine gelince açıkçası bir hayli pahalıydı,ilaçlar,muayene,opresyon yaklaşık olarak 750 ytlyi buldu,bu arada ssk geçmiyor bu hastanede.
şimdiden geçmiş olsun,sana tavsiyem iyi bir doktora benlerini aldırmandır...

ben özelde doktorun muaynanesinde aldırdım bitaneydi 120 ytl ye mal oldu

Hülyalı arkadaşım nerede bedavaya yaptırıyolar ben istanbuldayım bende aldırabilirmiyim acaba :)
açıkçası maddi dururmum iyi deil ama oakdar süslenip püslenmek istemiyorumki sadece benlerimi aldırmak istiyorum hepsi bu

Son düzenleme:
ama benim sigortam yokki :KK43: Benim Yeşil kartım var devlet hastahanesinde geçiyor acaba yeşil kartla olurmu ??
bide kriyoterapi yapıyorlarmış internette araştırdım ucuzmuş sprey gibi bişey beni dondurup kesiyolarmış acaba bunumu yaparlar :?

Son düzenleme:
ama benim sigortam yokki :KK43: Benim Yeşil kartım var devlet hastahanesinde geçiyor acaba yeşil kartla olurmu ??

Cnm yeşil kartınla muayene olabiliyorsun değil mi :uhm:
bence ben aldırmaya da ücret ödemezsin sanırım fisfisfis
devlet hastanesinin cilt doktoruna git ben aldıracağım yeşil kartla ücretsiz alınıyor mu diye bir sor
bende zaten devlet hastanesinin cilt doktoruna gittim benimi aldırabilir miyim dedim bi kağıt verdi yarın gel dedi sonra diğer gün gittim
uyuşturucu iğne vurdu benimi keserek çıkarttı(gözlerimi kapatmıştım korkmuştum çünkü :roflol:) tabi ben iğne acısı dışında hiçbişey hissetmedim gamyoncuiremsu
sonra dikiş atmış kalkabilirsin dedi bende yeni başlıcak sandım oysa elime benimi içine koyduğu küçük şişe verdi bunu bi bölüme götür dedi (bölümün adını unuttum :eek: )zararlı mı diye araştırılsın dedi
götürdüğüm yerden kağıt verdiler bu numarayı bi ay sonra arayın sonuç açıklanırsa söleriz alırsınız diye
bende beni falan unuttum almayada gitmedim sonuçları delikafadulden
zaten doktor zararsız demişti baktığında hihoyyyt
bir hafta dikiş durdu çıkarttım baktım benin yerinde yeller esiyo şakkıdı
bence doktora git canım ne gerek var para vermeye :icecream:
hatta yanağımda bi tane ben var onu da aldırcam ama şimdi değil seviom çünkü kötü durmuyor
belki ilerde :içelim:

geçen yıl boynumda 150 ye yakın et beni aldırdım.öyle kötüydüki.isilik gibi görünüyordu.aralarda büyükleride vardı.benimki uzun sürecek bişiy olduğu için çok araştırdım ve çağlayan florans hastanesinden bekir beyi buldum.mutlaka oraya git ve sakın lazerle aldırma.dermatologların yapması gereken bişiy.elektrikle alıyorlar.boynumda tek bir leke bile yok

Kesinlikle lazere ya da kriyoterapiye bulaşma. Bir devlet hastanesine gidip plastik cerraha aldırt. Çıkan parçaların patolojiye gönderilecektir. Sonuçlarını takip et ve raporu alınca da sonucu yazarsan bilgi verebilirim. Para falan ödemeden en sağlıklı şekilde kurtulursun. Şimdiden geçmiş olsun.

geçen yıl boynumda 150 ye yakın et beni aldırdım.öyle kötüydüki.isilik gibi görünüyordu.aralarda büyükleride vardı.benimki uzun sürecek bişiy olduğu için çok araştırdım ve çağlayan florans hastanesinden bekir beyi buldum.mutlaka oraya git ve sakın lazerle aldırma.dermatologların yapması gereken bişiy.elektrikle alıyorlar.boynumda tek bir leke bile yok
slm bende bi tane benimi aldırmak istiyorum bu sana uygulanan yöntemin adı nedir? iz kalmadıgını söylüyosn demek başarılı bi yöntem. ist anadolu yakasnda oturuyorm kmi tavsiye edersnz?

aslında kesilerek alındığında iz kalmaması gibi bi durum söz konusu olamaz mantık dışı bence.bende yüzümdeki benleri aldırmak için doktora gitmiştik keserek alırım ama iz kalır dedi.iz kalmaz diyenlere inanmıyorum.benimkiler büyük olmadığı için lazerle aldırmamı önerdi bi doktor.benimde kafam karıştı açıkçası şimdide buz terapisi çıktı neye inanmamız lazım bilmiyorum

bende bu konuda çok araştırma yaptım.En tatmin edici bilgileri xxxxxx sitesinde buldum.Benimde yüzümde üç adet mercimek büyüklüğünde benlerim vardı.i kliniğine gittim lokal anestezi ile estetik cerrahı Dr Fevzi Yavaş'a aldırdım.ve şu an 2 ay oldu belli belirsiz izlerim var zamanla dahada belirsiz olacağını söylediler.Ücret ilk ben için 350TL sonraki benlerin tanesi 150 TL fakat değdi zira yüzümdeki kirli görünümden kurtuldum hemde çıkarılan benleri patolojıye gönderdiler içim rahatladı.Tavsiyem özellikle yüzde görünen yerlerdeki benleri alalede yerde aldırmayın derim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teyzem aldırdı özel boğaziçi hastanesinde 200 ytl mal oldu sanırım

ben kendimi bildim bileli kulağımın arkasında siyah bir ben var, yıllarca büyüdü büyüdü şuan bir nohut büyüklüğünde.. ben rahatsız değilim aslında ama bazen insanlar soruyor ve ne kadar büyük olduğunu söylüyorlar.. bazıları da asla aldırma kansere dönüşebilir diyorlar..neye güveneceğimi şaşırdım CADIARZU

Benimde omzumda var etli degil aslinda ama yinede rahatsiz oluyorum cok büyük cünkü straptez giyemiyorum giyincede yarabandiyla kapatiyorum. Aldirmayi hic düsünmedim bu basligi görene dek kafamçokkarıştı

Ne yapsam karar veremedim simdide CADIARZU

ben de bu başlıktan sonra iyice kararsızlaştım, en iyisi bir dermatologla görüşmek.. zira başlıktan sonra internette araştırdım da biraz, bazı benleri almamak kansere zemin hazırlıyormuş.. ben aldırmamak aldırmaktan daha zararlıymış :sinifsinif:

bu konuyu açan arkadaşa teşekkür ediyorum öncelikle sigortada ücretsiz alınabilindiğinden bahsetmiş bazı arkadaşlar sigortada plastik cerraha mı randevu alıyosunuz ameliyat mı oluyo sigortada yapıldığını bilmiyordum ek bir ücret ödüyormuyuz

demiştim ama kedi rumuzlu arkadaş çok güzel açıklamış teşekkür ederim vizelerden sonra ilk işim gitmek ama devlet hastanesine mi gittiniz üniversiteye mi cildiyeyemi sıra aldınız ilk olarak

Son düzenleyen: Moderatör:
X