Küçük Kalçaları büyütmek için

canım yemek derken protein ağırlıklı beslenmek şart dimi..
direk yağ yapacak olan yicekleri tüketmek istemiyorum.aslında hedefim kilo almak ve popo büyütmek olsada ben bunu kasla sağlamak istiyorum..

Protein ve karbonhidrat..
Asıl vurgulamak istediğim şu öğünleri atlayıp spor yapmaya başlarsan hiçbir şekilde istediğin amaca ulaşamazsın.
Vücudun enerji üretemez,kas gelişemez.
Gelişmeleri bekliyorum ona göre
yerimseniben

gelişmleri sana haber vericem canım muhakkak..
canım aslında benim asıl sorunum şu..
mesela o gün çok yemek yedim hatta arka arkaya bir kaç gün müthiş bir iştahım var ve ben o günler içinde oldukça kalori aldım diyelim..
işte o kaloriyle birlikte aldığım kilolar tamamen yüzümde yoplanıyor..
mesela ben şuan da vücüduma göre oldukça toplu bir yüze sahibim..
aldığım kiloların vücuduma yayılması için yüzümün önce önden bir 10 kilo kadar alması gerekiyor..
ve bu durum benim canımı gerçekten çok sıkıor..
dolgun yüzün bana yakışmamasıyla birlikte vücuduma göre tombul bir yüz beni çok rahatsız ediyor..
işte ben bu durumu dengelemek istiyorum..
vüsudumresmen kilo almıyor ya..
nekadar yesemde hepsi yüzümde birikiyor resmen..
yüzüm çok kilo alıncada zayıf olduğum halde resmen kendimi frenlemek zorunda kalıyorum ya..
tek çarem bu nedenle sporla biraz olsun gelişmek ve de fit bir görünüme sahip olmak..
yemek konusunun o yüzden üzerinde durdum canım..
yine bol bol tüketicem tabii ama dediğim gibi protein ağırlıklı beslenicem..
şuan masamda bir tabak yoğurdum var mesela :)9
ve her akşam yatmadan önce yoğurt yicem bundan sonra..
her sabah haşlanmış yumurta özelliklede beyazını tüketicem..
günde 2 litre su içmeye çalışıcam ki bu benim için çok zor olsada çünkü kaslar için su şartmış:))
en önemlisi benim için şu sporu aksatmadan yapabilmek..

artrenörcüm canım ya ben akşam başladım hareketleri yapmaya hani verdiğin bir link vardı ya,
onun içinde bir link daha var..
ve o linkte en başta mavi ile gösterilmiş hareketler var..
ben birtek onları yaptım ama kafam karıştı..
o sayfadaki tüm hareketlerimi yapmam gerekiyor yoksa onlar yeterlimi şimdilik..
bu arada ilk başta okadar zorlandım ki hareketleri yaparken ama sonra çok kolay yapmaya başladım .
ve bırakın genişlemeyi inanılmaz birrahatlık veriyor spor ya..

Canım önce o dediğin mavi renkli hareketleri yap.
Henüz yeni başladığın için fazla zorlama.
Egzersiz öncesi ısınmayı,aralarda 30 sn dinlenmeyi ihmal etme.
Diğer hareketlere daha sonra geçersin.
2-3 hafta sonra.
Onların vakti var.
Hepsini yapmaya kalkarsan egzersize yeni başladığın için fazla yorulabilirsin.
yerimseniben

tamam canım dediklerini aynen uyguluyorum ..
haklısın hepsi birden fazlaca yorabilir beni çünlü bacaklarımın ağrısını sabah hissetmeye başladım..
birde ısınmadan direk hareketlee başladım resmen ya..
yeterki kalçam büyüsün ben herşeye katlanmaya hazırım..
çok sağol canım ilgin için..

kızlar popomu ölçtüm 86=(( tabı dogruysa.bugun baslıyorum inş.yükselecek.hade sizde yazın takıpte olalım.beraber sevınelım

ya kalça nerden ölçlüyo kızlar poponun alt kısmından ise eğer benim de 84 çıktı az önce ölçtüm..

ben alt kısmını ölçtüm az önce basen yeri varya o kısmı..
şimdi dediğin yeri ölçtüm benimde 86 çıktı ya of ne küçük :KK43:
canım albümüne baktım az önce maşallah çok tatlısın ama bence gayet iyisin sen ya kalçanı sorun etme bence hatta 86 dan daha büyük gibi duruyordu..

ayy ben bu topici nası gormemişimmm bnde 166boyunda 46kgmsenağlama deniyomusunuz sporu kıslar ay bnde baslıcam duydugum herseyi de paylasırım burdan.. war mı bi gelişme

Hem örnek verdiğim hareketi göresiniz diye hem de o sayfadaki linki takip edesiniz diye verdim.
Söylediğiniz linke tıklayıp mesajımın içindeki kalça egzersizleri yazan linkle devam edin..
(umarım anlatabilmişimdirkafamçokkarıştı)
a.s.

teşekkür ederim buldum sonunda..yordum sizi kusura bakmayın:eek:

kızlar nasil gidiyor..
ben iki gündür düzenliolarak yapıyorum hareketleri birde şu kum torbasını bulablsem..
yanlız acayip ağrı var bacaklarımda.
üstkısmın arka taraflarında oturup kalkaeken acayip ağrıyo ya ..
alışık olmadığım için sanırım..

bn zaten düzenli spor yaptıgım için yormuo benı 2 gundur yapıorum bnde bu hareketlerı umarım 90 fılan olur=)))

ben alt kısmını ölçtüm az önce basen yeri varya o kısmı..
şimdi dediğin yeri ölçtüm benimde 86 çıktı ya of ne küçük :KK43:
canım albümüne baktım az önce maşallah çok tatlısın ama bence gayet iyisin sen ya kalçanı sorun etme bence hatta 86 dan daha büyük gibi duruyordu..

ayyyy cnm keşke gercektede öyle dursa resım dıe cıkartmışımdır popomu ==)))) görsen hiç yok popom kotta hiç görünmüo saten.dümdüz.

kızlar yuzustu yatıp tek bacaımızı kaldırabiligimis kadar kaldırıoırs,10sn tutup indiriors bunu her bacaga 15kere yapıors hafat bi 5 set yukseltces hafta 20gibi.. bu haraket geniş basenli deil kalkık popoya yardım ediomuş..haniduz diil de cıkık:sm_cool:

X