Normal doğum anneleri! İlişki sonrası kanama yaşayan var mı?

sebepsiz fxixrtxixna

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2008
129
0
arkadaşlar 47 gün oldu doğum yapalı.41. günüme kadar kanamam devam etti.şu anda da ilişki sonrası kanama yaşıyorum.adet oldum sanıyorum ama devamı gelmiyor.vajinamdan da et parçaları geliyor.benim yaşadıklarımı yaşayan var mı?sezaryen olsaydım keşke:çok üzgünüm:inanın çok pişmanım.hala sorunlarım devam ediyor.dikişlerimin acısı da henüz geçti.ama ilişki sırasında acı hissediyorum hala dikişlerimdesenağlama

geçmiş olsun canım, umarım ciddi birşey değildir, hiç öyle deme herişte bir hayır vardır üzme kendini, bende normal doğum yaptım ama 42. gün miyom ameliyatı olduğum için henüz deneme yapmadık o nedenle bir şey söyleyemeyeceğim, et parçası dediğin atılamamış kan pıhtıları olabilirmi acaba, eğer öyleyse iyi bile çünkü bir şekilde atılması gerekiyor,

bu arada doktora gittinmi canım, ihmal etme istersen

geçmiş olsun canım, umarım ciddi birşey değildir, hiç öyle deme herişte bir hayır vardır üzme kendini, bende normal doğum yaptım ama 42. gün miyom ameliyatı olduğum için henüz deneme yapmadık o nedenle bir şey söyleyemeyeceğim, et parçası dediğin atılamamış kan pıhtıları olabilirmi acaba, eğer öyleyse iyi bile çünkü bir şekilde atılması gerekiyor,

bu arada doktora gittinmi canım, ihmal etme istersen

40 ımız yeni çıktığı için belki normaldir diye düşünmüştüm.o yüzden henüz doktora gitmedim.ama normal bi durum değil anlaşılan.en kısa zamanda gideceğim canım.

arkadaşlar 47 gün oldu doğum yapalı.41. günüme kadar kanamam devam etti.şu anda da ilişki sonrası kanama yaşıyorum.adet oldum sanıyorum ama devamı gelmiyor.vajinamdan da et parçaları geliyor.benim yaşadıklarımı yaşayan var mı?sezaryen olsaydım keşke:çok üzgünüm:inanın çok pişmanım.hala sorunlarım devam ediyor.dikişlerimin acısı da henüz geçti.ama ilişki sırasında acı hissediyorum hala dikişlerimdesenağlama

canım öncelikle geçmiş olsun.
ben de normal doğum yaptım 57 gün önce. dikişlerim yapılırken doktor içeriyi temizlemek için eliyle cok uğraştı. ben yorgunluktan yeter noolur daha fazla acıtmayın dedim. doğumdan sonra enfeksiyon olursun, plesanta parçaları var temizlememiz lazım demişti. iyi ki temizlemiş. senin de inşallah böyle değildir ama bence de bi doktora görün.
ilişki sonrası kanama değil ama koyu renkli bi akıntı oluyo bende. daha önce hiç olmayan. dikişlerim acımıyor ama cok zorlanıyorum. sanki ilk gece gibi, inan sadece eşim istediği için katlanıyorum.
inşallah büyük bi sorun değildir.
geçmiş olsun tekrar.
kadın olmak anne olmak gerçekten cok zormuş yaa...:sm_confused:

Ben de yeni cesaret ettim denemeye ama benim de ilk gece gibi canım çok yandı, sonrasında da dikiş yerlerinden mi bilmiyorum hafif lekelenme oldu... Bi daha tekrar denemeye nasıl cesaret edicem bilmiyorum...

benim kanama olmadı ama en başta biraz acıdı.
sebepsiz fırtına cnm biran önce doktoruna görün sen cnm,ben gittiğimde doktorum ultrasonla bakmıştı içimde parça kalmışmı diye belki senin parça kalmıştır içinde onlar geliyodur cnm geçmiş olsun.

benimde olmuştu doktora gitmeyi istemiyodum ama nolur nolmaz diye gittim.temiz çıktı herşey.hormonlardan olabilir dedi.çok tekrarlarsa gel dedi.geçti şükür.insan rahatlıyo.gitmeden önce dikişlerim hala acıyo gibi geliyodu.dikişlerin iyileşmiş deyince ağrımadı bidaha.ama bende parça yoktu kanama vardı.

bende doğum yapalı 44 gün oldu ama bende hala cesaret edemiyorum ya:KK43:(
bende 37 gün boyunca kanama lekenlenme karışık devam etti 3 gün sonra adet oldum galiba 4 gün felan sürdü bende de bir kaç kez pıhtı parçalarıı geldi nasıl olacak o iş bilmiyorum kociş sorup duruyo bende yalandan kanamam var diyorum:eek:

bende olmadı kanama yada acıma , ama doğumdan sonra 60 küsür gün geçmişti öncesinde bende cesaret edemiyordum,

ama lekelenme değilde kanama devam ediyorsa, pıhtı yada parça geliyorsa lütfen doktorunuza gidin ben ameliyat oldum birde allahtan erkenden gitmişim yoksa ciddi şeyler çıkabilirdi

benim kuzenim 40ında baktırdı doktoruna rahmini..
tertemizmiş..sonrada rahat rahat girdi ilişkiye..
bence rahim kontrolü yaptırın kan pıhtısı gelen arkadaşlar

X