Kahve içmek göğüs küçültüyor...

dilek..

KusursuzHata
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2007
179
0
Uzmanlar, fazla kahve içmenin kadınlarda göğüsleri küçülttüğünü açıkladı.

İsveç'te yapılan bir araştırmaya göre, fazla kahve içmek, çok sayıda kadında göğüs ölçüsünün küçülmesine neden olabiliyor.

İsveç'te yayımlanan The Local gazetesinin haberine göre, ülkenin güneyindeki Lund Üniversitesi'nden Onkolog Helena Jernstrom, kahve içmenin göğüs ölçüsüne önemli etkisi olabileceğini belirterek, bu etkinin kadınların yaklaşık yarısında bulunan bir genin sonucu olduğunu kaydetti.

Günde en az 3 fincan kahvenin kanser riskini azalttığını hatırlatan Jernstrom, büyük göğüslü kadınlarda daha fazla meme kanseri teşhisi konulduğu teorisi üzerine bu araştırmayı yaptığını belirtti. Jernstrom, kahve tüketimiyle göğüs büyüklüğü arasında doğrudan bağlantı olup olmadığına baktığını ve bu bağlantıyı bulduğunu söyledi.

Jernstrom ve ekibinin 270 kadın üzerinde yaptığı araştırma, British Journal of Cancer dergisinde yayımlandı.

-GAZETEPORT-

:kahve: :çok üzgünüm:

:enbuyukkk:

bi yaşlı teyze vardı küçükken, kızlar kahve içmez derdi, demek doğru söylüyormuş, varmış bi bildiği

bu herkes için gecerli deildir bence. cünkü iş yerindeki iki oda arkadasım 90-95 bedende ve su gibi kahve tüketiyorlar

ben de östrojen kaynağı olarak kahveyi gösterdiklerini hatırlıorum.hangisine inancaz şimdi?fisfisfis

dr.ahmet günay adında bi hekim de!sarımsak ve fesleğen gibi lezzet vericiler;soya gibi kuru baklagiller;buğday ve pirinç gibi tahıllar;bezelye,havuç ve patetes gibi sebzeler;hurma ve nar gibi meyveler;içicek olarakta kahveyi öneriyor.yani arkadaşlar kimisi kahve küçültüyor kimisi büyütüyor diyor her kafadan ses çıkıyor,doğal olarakta ne yapacağımıza karar veremeyiple kalmıyor sinirlerimizi oynatıyoruz.uzun zamandan beri özellikle göğüs başlıklı bütün yazıları okuyorum her yerde elimden geldiince,çıkardığım sonuç ortak olarak ok verilenler;nar,küç,hurma,masaj

Doğruluğundan kendilerinin bile emin olmadığı teorilerini gerçek gibi anlatıyolar. Kaç farklı iddaa var hangisine inanıcaz?

Valla arkadaşlar benim annem kahveye bayılır, türk kahvesi hemen hemen her gün içer ve 95 beden sütyen kullanıyo kafamçokkarıştı

kahvenin göğüs küçülmesiyle bi alakası yok. öle olsa benimkiler minnacık olurdu:)) son 3-4 senede 2 beden büyüdüler. ama neden olduğunu bilmiom:)

bencede alakası yok çünkü nerdeyse 10 senedir en az günde bir tane kahve içerim ama göğüs ölçümün 95 den aşağıya düştüğünü hiç görmedim

Ne alakası var yaa.
Ben gözümü açınca kahve içerim. Kendimi bildim bileli bolca nescafe, türk kahvesi tüketirim. Gayette iyi yani göğüslerim :dilcikar:

yaaaaa ben çokk içerimm bende memişlerim niye küçüldü kii diyorum...:1shok:

Gülsu ALLAH iyiliğini versin emi...Koptum smili...:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

95 e zor sıgıyorum valla :))) ki gunde en az 2 kahva içerim ....

X