Aşkıma doğum günü hediyesi

matematikci

Guru
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2008
375
90
arkadaşlar yakın da aşkımın doğum günü var ve güzel bi hediye almak istiyorum ama aklıma bişi gelmiyor.7 senedir beraberiz her şeyi aldım yaaa. siz en son ne aldınızzzz? yada fikir verirmisiniz canlarım....

bence ille de bir şey almana gerek yok, kendi emeğinle hazırladığın bir şey daha da hoşuna gidebilir.

mesela ona bir kutu hazırla, içine de hoşuna gidecek ufak tefek şeyler ekleyebilirsin sizinle ilgili şeyler de olabilir sen daha iyi seçersin bunu tabiki yerimseniben

aklıma ilk gelen şey
tuttuğu takımın nevresim seti olabilir mesela...
fiat olarakta uygun ....

Bizimde bu yıl 5. senemiz olacak doğum günü şubatta bende ne alacağımı düşünüp duruyorum birde erkeklere hediye almak daha zor yaff.....

ikinizin fotoğrafı vardır mutlaka güzel bir çerçeve alıp içine fotoğrafınızı koyabilirsin güzel bir hediye olabilir bence..

ikinizin fotoğrafı vardır mutlaka güzel bir çerçeve alıp içine fotoğrafınızı koyabilirsin güzel bir hediye olabilir bence..

beniimde sevgilimin yakında dogum gunu bende bulamıyorum bişey biçok şey aldım. Ama bu güzel bir öneriydi sağol canım benimde işime yaradı

bazı fotoğrafçılar nesnelere baskı yapıyorlar.örneğin yastığa,tişörte,kupaya....vs bu tarz birşey de yapabilirsin.resminizi bir kupaya bastırabilirsin örneğin.ben sevgililer günü için düşünüyorum.fakat masa saatine istiyorum ama henüz yapan bir yer bulamadım

konuyu Bir Önerim Var bölümüne taşıyorum...
lütfen oradan devam edelim...
sevgiler...

canım bence bir milyonculardan güzel bir sepet al
sonra içini peluş oyuncaklar,şeker,çikolata,güzel sözler,gül yaprakları,
kokulu objeler vs...(şimdilik aklıma bunlar geldi sen çoğaltabilirsin)
bunlardan koy zevkine göre döşe hepsini ikinizin resminide en üste koy
sonra tüllerle ve ya çiçeklerle süsleyebilirsin yaratıcılığını kullanıp
hem emek verip yaptığın birşey olur hem de orjinal birşey
öpt.canım

erkekler için fazla alternatif yok :nazar:

ben kocişime sarardan güzel bi kutu içinde kemer cüzdan ve kart vizitliğin bulunduğu hoş bi hediye almıştım kaydirigubbakcemile2

ben en son kazak aldım..

aklıma pek bişi gelmiyo ona hediye almak konusunda genelde kazak, saat vs kandırıyorum onu:)

Geçen bi yerde gördüm hoşumada gitti..Beraber çekildiğiniz güzel anlamlı bir fotoğrafınızdan puzzle yaptırabilirsiniz eğer puzzle seviyorsa değişik bir hediye olur ,hatta tablo olarakta kullanılıyor güzel bir dekor ve doku oluşturuyor duvarda:KK66:

arkadaşlar aklıma bişi geldi. sevgilimin çocukluktan bu güne okul yılları dahil fotoğraflarından oluşan hoş müzik ve güzel sözlerle dolu bi slayt yaptırdım.bizim fotolarımızda var. çok güzel ve romantik oldu tavsiye ederim. bide atkı örcem tabi becerebilirsemm:)

arkadaşlar yakın da aşkımın doğum günü var ve güzel bi hediye almak istiyorum ama aklıma bişi gelmiyor.7 senedir beraberiz her şeyi aldım yaaa. siz en son ne aldınızzzz? yada fikir verirmisiniz canlarım....

dün çarşıda gördüm kupa bardağa ikinizin resmini bastırabilirsin 15--20 milyonmuş.sonra yine duvar saati ikinizin resmi var yine saatte.sonra yastığa yine aynı şekilde kendi resmini bastırıp hediye edebilirsin.bende bunlardan birini yaptırıcam çok hoşuma gitti.fotoğrafçıda gördüm...by..

bekarmışsın bence yastığı düşün yastığa sarılıp yatar.senin resmin olan yastık bence en güzeli bu olur.....

ben de nette görmüştm dolma kaleme lazerle isim yazıyolar ben de böyle bişey yaptırmayı düşünüyorum ya dolma kaleme yada çakıya ismini işleticem de nerde yaparlar acaba bi fikrinz var mı??

canım benim sevgilim evlenince akvaryum alıcam deyip duruyo bende sevmyorum ben fanusla iki tane balık alıcam çok seviyo balıkları hem güzel hemde hevesi gitsin eğer sevdiği özel bişey varsa sende bi süpriz yapabilirsin

benim aşkoomun da şubatta doğum günü yemek yapmayı sevio mutfakla ilgili bi eşya alim diorum ama kesin karar veremedim

X