Saç Uzatma Yöntemleri Anneannemin Sa uzatma forml...

hmm nasil yani nasil köüprdüki ölekafamçokkarıştı ben ilik suyla akitmistim sonra sampuanlamistim ama hala yikadigimda kokuyor cikmiyor sarmisak kokusu hele kafam terlediginde feci kokuyoyasakkelime

Evet sarmısak saça iyi gelir aslında ama dediğiniz gibi kokusu berbat ve feci kalıyo. Ya gübüş belkide senin burnun sarmısak kafanda dura dura alışmıştır kokuya. Başkasına sorsan kokuyormu diye.
Gübüşün demek istediği galiba saça su değdirmeden evvel şampuanla iyice kafasını ovmuş sonra suyla köpürtmüş..

canım bende ilk kez yaptım sarımsağı.ılık su yada sıcak su yapınca koku işliyor tene.mesela balık kokusu olan bulaşıkları filan da önce soğuk suyla yıkayınca koku olmuyor.saçımda sarımsak yağı vardı şampuanı döktüm saçıma köpürttüm.biraz su değdirebilirsiniz iyice köpürtüp duruladım.sonrada elidorun saç kremini sürüp birazcık bekledim.yıkadım koku filan kalmadı.şimdide muskatlı yağı uyguladım.saat 6 gibi yıkayacağım.

ben yaziyorum hep gübüs arkadasim karanfilli karisim harika kullanmaya baslamdan saclarimin ucunu kestirtmistim kat kat simdi banyodan sonra paril paril parliyor evdekilerde sölüyo

sağol canım yani demek istediğim birbirimizi motive edelim.yeni başlayacak olanlara fikir olsun.benim ilk yapışımdı o yüzden hemen bişey diyemiyeceğimama saçımıkremlemedentaradım gayet yumuşaktı

ewet bencede zaman buldukca yaziyorum yeni basliyanlarada tavsiye ederim,ben artik sampuandan sonra sac kremi kullanmiyorum gerek görmüyorum saten yumsacik yapiyo

Evet zaten saç kremi saç için iyi bir şey değil bu karışımı uyguladığınız sürece kreme gerek yok.. Yumuşacık oluyor..

bende aldım bugün tanesi 250krş yanlız onları dövecemde dış kabukları ile birliktemi kullancam

ilk denememi bugun yaptim saclarim daha yumusak kivir kivir oldular.. ozum kivircik benim zaten.. :))
bakalim kac gun surcek bu ymusaklik :)

X