Ay Taşı ile zayıflama..

Merhaba

Bende bugün aytaşını kolye ucu olarak aldım. Kilo vermeme yardımcı olmasını istiyorum ve diğer güzel etkilerinden faydalanmak istiyorum.

Ne kadar fiyat ödediniz?

bende 1 ay kullandım kilo aldım.ben kemeraltından(izmir)hisarönünden almıştım.

bende kolye ucu seklinde aldim ben zayiflamak icin degil de diger etkilerinden faydalanmak icin aldim gerci bi kac kilo fazlaligim var bakalim fazlaliklar gidercekmi

aytaşı diye sentetik bir şey satıyorlar, dikkat edin, gerçek aytaşı pahalıdır, çok beyaz, bulut rengi gibi olan,rengi giri ve maviye çalan ve çok parlayan taşları iyi inceleyin, bir de ağırlığına bakın, gerçek taşlar ağırdır.

Ben de Ankarada Karanfil pasajında görmüştüm bitane yüzük. Özellikle yüzük arıyodum, bi de bu al tabanında metal olmayıp direk tene temas edeni. Bulmuştum çok şıktı, yüzük kısmı gümüş, hafifi açık mavi tonunda alt tabanı parmağa değen bir ay taşı. Çok beğenmiştim ama o zamanlar bana pahalı gelmişti, 50 TL falan istemişti kız, ben de indirim yapmayınca almamıştım. Hala aklımdadır ama... Walla ben faydalarından çok sırf güzelliğinden almak istemiştim, çok büyüleyici bir güzelliği vardı ama kısmet... Hala duruyo mu bilmiorum, yazın bakmıştım ben.

slm
3 hafta önce kardeşimle takı almak için çarşıda dolaşırken tanıştım. aytaşı nın sindirimi düzeltiğini söylediği için aldım. tabiki sihirli deynek gibi hemen hop diye düzeltmesini beklemeyelim ama işe yaradığını hissediyorum. düzenli bir şekilde af edersiniz tuvalete çıkabiliyorum. kiloyu merak edenler için söyülüyorum 1 kilo verdim. aldığım yerdeki bayan haftada bir nötrleşmesi için gece toprağa koymamı söyledi sabaha kadar durması gerekiyor. nötrleştirme haftada bir 10 günde bir yapılması gerekiyormuş. birde yoğun enerjiden dolayı yorulmasın diye akşam yatarken çıkar dinlensin taş dedi... psikolojiktir diye düşünen arkadaşlarımız var walla psikolojik misikolojik, enerjiymiş vs artık neyse işe yarıyorya nereden geldiği çokta önemli değil : )))

mrb kızlar bende bugün aldım aytaşı kolye taktım inşaallah faydasını görürüm.
hipofiz kaynaklı sorunum var ve haliyle oburluğum. ama zaten kendimi zayıflamaya programladım.
taşın etkisi umarım olur ve daha güçlü olurum her konuda...
kullanma süresince tavsiye edeceğiniz birşey varmı acep kızlaarrr...
niyeti güzel tutalım gerisi Allah tan,şüphsiz tüm dertlerin dermanı o,bizede onun yarattağı güzelliklerden faydalanmak düşer...
sağlıklı mutlu günlere....

bunu duyduğum iyioldu. benim ay taşı kolyem ve bileziğim var. hemen bileziğimi taktım. bakalım sonuç ne olacak.

dsc03981q.jpg

okypete,
Sizin bilekliğiniz aytaşı diil, opale benziyor, yada o tarz bir taş, ama kesinlikle aytaşı diil.

birşeyi bilip bilmeden kesin ve net konuşmazsa kimse iyi olacak. bu googleda görsellerde bulduğum ay taşı resmi.
alttaki bileziğim .aytaşı.
19032.jpg

dsc05038z.jpg

süt beyazında aynı ışıLtıyı veiryormu aceba ... eLime yurt dışından birkaç taş geldi ve neyin ne oLdugunu biLmiyorum beyaz olan süt beyaz ve uyku taşı diye biLiniyormuş..

taslarin faydasina inaniyorum ve kesinlikle bu tasa ihtiyacim var.su sira yeme kontrolumu kaybettim.tesekkurler paylastiginiz icin

X