Ay Taşı ile zayıflama..

kestane

Guru
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2008
1.090
9
40
arkadaşlar ben yaklaşık 10 ay önce 72 kg fakat birgün ay taşını keşfettim ve kullanmaya başladım ve şuan 62 kg ben bilezik olarak kullanıyorum bu taş insanın iştahını kesiyo ve ister istemez yemek yemeği azaltıyosunuz ve acıkma hissi ortadan kalkıyo ekstra diyet yapmanız gerekmiyo umarım fazla kilolarından şikayetçi olan arkadaşlar bu taşla zayıflayabilirler cokacimcoook

canım ben bunu pazar yerinden aldım böyle şifalı renkli taşlat satan yerler var orada istediğini bulabilirsin ama bilezik yüzük şeklinde al vücuduna deysin

Yari seffaf, grimsi ya da süt beyaz renklerdedir. Isik kaynagina karsi tutuldugunda mavi-beyaz piriltilar yayar.

PSİKOLOJİK ETKİLERİ
Aytaşı, kişinin duygusal gerilimden kurtulmasına ve duygularini kabullenmesine yardımcı olur.

Aşıriı tepki verdiginiz ve endişeli oldugunuz durumlarda aytaşı sizi dengeler ve diger insanların hislerine karşı duyarlı olmanızı sağlar.

İnsanlarla aranızdaki şefkat ve sempati duygularını karşılıklı olarak artırır ve kendisini taşıyan kişiye sempati kazandirir.

Duygusal dengeyi saglar ve egoya karşı iyi gelir.

Sezgileri ve iletişimi kuvvetlendirir.

Yıldızı düşük olanların taşıdır. Nazara karşı etkilidir.

Sevgililerin daha ihtiraslı olmasını saglar

FİZİKSEL ETKİLERİ
Kramplara, bacak ağrılarına ve sırt ağrılarına iyi gelir.

Oburluğa karşı faydalıdır

Sertlik derecesi: 6 - 6,5
Kim. yapısı: NaCa(Al, Si)AlSi2O8
Özgül ağırlıgı: 2,64 - 2,68
Unsuru: Su yerimsenibenyerimseniben

Ay Taşı
Yarı şeffaf, grimsi ya da süt beyaz renklerdedir. Isık kaynağına karşı tutulduğunda mavi-beyaz pırıltılar yayar.

aytasi.jpg

Alıntı

ben inanıyorumda metabolik sorunu olan kilolularda işe yarıyormu acaba bende 73 kiloyum haşimotoluyum kilo veremiyorum

yaa aslında bende aldım zayıflatıyor diye ama ne biliyim etkisini görmüyorum diye bıraktım duruyo öyle gercekten öyleyse takıyım tekrar ben kolye ucu aldım ay taşı ve lal taşı var kolye ucunda

Bu taşı troid hastaları için öneriyorlardı bende troid hastasıyım ve almıştım çokta hoş duruyor.sanırım kilo kontrolünde etken olması troid bezini etkilemesiyle alakalı .
ancak bilekliğim kırıldı ve taşlar dağıldı şimdi bulunduğum yerde nerden bulup alırım bilemiyorum

bende 2 ay kadar hiç çıkarmadan taktım aksine kilo aldım sahtemiydi acaba

merhaba.bende ay taşını bileklik olarak kullandım ama ne zararını nede faydasını gördüm.ızmir de oturanlar kemeraltı hisar camiinin orada tesbih-taş satan yerlerde her türlü şifalı taş ve çeşitleri bulunuyor.

etkisi olabilir ama sahte olmamasına dikkat edin. ben hiç o paarlarda felan hakiki tas satılabileceğine inanmıyorum.
o doğal taslar binbir güçlükle elde ediliyor. ticaretini yapan insanların sanmam bu kadar ucuza elden cıkaracaklarını.
kimileri yüzeyin bilmem kac metre altından,kimileri denizin taaa dibinden (kum tabakasının altından)
kimileride su seviyesinin altında kalan kaya parcalarının göbeğinden cıkartılıyor.
nette okudum bunları hep

doğal taşların vücutta elektromanyetik etkileri olduğuna inanırım da... zayıflamayı ...bilmiyorum yanneee.....kızlar boğazımızı tutmadan zayıflamamız mümkün değil...unutmayalımmm ...sadece pisikolojik etkiler bunlar..şakkıdı

bence de pazarda falan satılanlar sahte olabilir..
ankara için ankamall de taş satan bi yer var .

eminönünden almıştım ben ama sahteydi herhalde rüyamda bile yemek görmeye başladığımda olabilecek en uzak yere yolladım galakside mafoldumben
Ama gerçek taşın etkili olacağına inanıyorum:1rolleyes:
gerçi parayı taşa yatırıp ekmek parası kalmayınca bünyede bi daralma olacağıda bilimsel bi gerçek olsa gerektir:eek:

Ben ay ta$ini Mersin'den aldim.Satan ki$i o kadar inandirici anlatti ki dayanamadim.Ay ta$ini takmadan önce dolunayli bir gecede pencere kenarina koymami ve sabah güne$ dogmadan takmami söyledi.Sizden ba$kasi dokunmasin ve her ay düzenli temizligini yapin dedi.Nerde oturdugumu sordu temizlik bilgileri için, Belçika deyince "orda akan su bulmaniz zor, o zaman hazir $i$e sulariyla ayda bir yikayin" dedi.Sadece banyodan banyoya çikarmami tembihledi.Aldigim gece dolunay vardi zaten, dediklerini aynen uyguladim.Bu arada ben kolye ucu olarak aldim.Aldiktan 3 gün sonra yola çiktik geri dônü$ için.Yolda bile¨ hiç $i$kinlik ya$amadim, normalde karnim çok $i$erdi ve ilaç almak zorunda kalirdim.Psikolojik mi bilmem ama ta$i takmaya ba$ladigimdan bu yana hiç $i$kinlik problemim olmuyor ve bundan çok memnunum.sositososito

Ben ay ta$ini Mersin'den aldim.Satan ki$i o kadar inandirici anlatti ki dayanamadim.Ay ta$ini takmadan önce dolunayli bir gecede pencere kenarina koymami ve sabah güne$ dogmadan takmami söyledi.Sizden ba$kasi dokunmasin ve her ay düzenli temizligini yapin dedi.Nerde oturdugumu sordu temizlik bilgileri için, Belçika deyince "orda akan su bulmaniz zor, o zaman hazir $i$e sulariyla ayda bir yikayin" dedi.Sadece banyodan banyoya çikarmami tembihledi.Aldigim gece dolunay vardi zaten, dediklerini aynen uyguladim.Bu arada ben kolye ucu olarak aldim.Aldiktan 3 gün sonra yola çiktik geri dônü$ için.Yolda bile¨ hiç $i$kinlik ya$amadim, normalde karnim çok $i$erdi ve ilaç almak zorunda kalirdim.Psikolojik mi bilmem ama ta$i takmaya ba$ladigimdan bu yana hiç $i$kinlik problemim olmuyor ve bundan çok memnunum.sositososito

merhaba canım mersinde nerden aldın öğrenebilirmiyim acaba bende almak istiyorum.

Bu taşı troid hastaları için öneriyorlardı bende troid hastasıyım ve almıştım çokta hoş duruyor.sanırım kilo kontrolünde etken olması troid bezini etkilemesiyle alakalı .
ancak bilekliğim kırıldı ve taşlar dağıldı şimdi bulunduğum yerde nerden bulup alırım bilemiyorum

bende haşimato troidi hastasıyım... eğer bir faydası varsa bende almayı düşünüyorum...
en çok ta yorgunluk ve halsizlikten kurtulmayı istiyorum...inş. faydası vardır...

X