Yumurtlama dönemi kanaması yaşayanlar...

Teşekkürler cvbın için canım..yanma kasınma hiçbişi olmadı ama kahve akıntı 4 gün sürdü nerdeyse pembede dün geldi kıvamı gittikçe koyulaştı ilk defa oluyor bu ay..3 aydır deniyoruz çikolata kistimden dolayı oldugunu düşünüyprum tutmadı..
Rica ederim cnm Kistin varsa tutmayabilir cnm oda ayri bi konu ama yunurtlama donemjnde akinti vs seklindeyse yumurtlama donemindir ztn gerçi benimde tutmuyor bişey yok allaha Şükür ama :) zamanı değil demekki bu ay bekliyorum bakalım bende ..

Rica ederim cnm Kistin varsa tutmayabilir cnm oda ayri bi konu ama yunurtlama donemjnde akinti vs seklindeyse yumurtlama donemindir ztn gerçi benimde tutmuyor bişey yok allaha Şükür ama :) zamanı değil demekki bu ay bekliyorum bakalım bende ..
Hayırlısıyla hayırlı zamanda gelsinler inşallah canım ☺️ Kist için vinessa diye bi hap verdi doğum kontrolmuş galiba kullanmak istemiyorum..çevremde kist olsada hamile kalanlar vardı bir ay daha deneyelim dedim olmazsa içecem mecburen.

Hayırlısıyla hayırlı zamanda gelsinler inşallah canım ☺️ Kist için vinessa diye bi hap verdi doğum kontrolmuş galiba kullanmak istemiyorum..çevremde kist olsada hamile kalanlar vardı bir ay daha deneyelim dedim olmazsa içecem mecburen.
Bu ay benimde olmazsa bende iki ay yasmin verdi doktor onu kullancam şu ara kanamalarım oluyor.yumurtlama kanamasiymis yumurtaları düzenledi diye 2 ay erteleyecem bebek işini mecburen .. Bakalim inş bu ay tutmuştur da gerek kalmaz kullanmama ..

kizlar şubat ayında 25. gün agrısız sızısız adet oldum 4 gün sürdü. mart ayında da ara kanamam gelmedi kızlar,

kendiliğinden geçti bakalım gebe kalabilecekmiyim

kizlar şubat ayında 25. gün agrısız sızısız adet oldum 4 gün sürdü. mart ayında da ara kanamam gelmedi kızlar,

kendiliğinden geçti bakalım gebe kalabilecekmiyim
Cnm ya bende ara kanama yaşıyorum iki aydır ve bebek düşünüyoruz şimdi bende adetim bekliyorum bugün yarın bakalım. . Yanlız kendiliğinden geçermi bilmiyorum adet sonrası 2 ay yasmin baslicam düzenlesin diye yumurtaları. .aslında görünürde bi sorun yok ama bakalım. .senin kaç aydır ara kanaman oluyordu ? Ve adet gibi yoğun mu oluyordun

Cnm ya bende ara kanama yaşıyorum iki aydır ve bebek düşünüyoruz şimdi bende adetim bekliyorum bugün yarın bakalım. . Yanlız kendiliğinden geçermi bilmiyorum adet sonrası 2 ay yasmin baslicam düzenlesin diye yumurtaları. .aslında görünürde bi sorun yok ama bakalım. .senin kaç aydır ara kanaman oluyordu ? Ve adet gibi yoğun mu oluyordun

mrb ,

benim ilk olarak eylül adetim gecikti korunmamıştım .
yumurta çatlamamış herhangi bi ilac vermedi dr. kendi gidecek dedi. gecikmeli adet oldum 40. gün .
sonra ocak ayına kadar korunmuştum ama 4 ay boyunca yumurtlama gunlerimde kahverengi lekenme koyu acık kan gibi ara ara 3 -4 sürüyordu .
şubat da erken adet oldum 25. gün , 4 gün sürdü agrı sızı olmadı . mart ayı bitiyor neredeyse ara kanamam olmadı .
korunmuyorum da yumurtlama günümü pek hissetmedim bu ay , çok üstüne düşmedim bebek olayının .

geçen ay kendini çok şartlandırmıştım . her an aklımdaydı . sürekli kendimi takip ettim günde 2 kere ovulasyon testi yaptım
ovulasyonu yakaladım 3 gün arka arkaya denedik hiç beklemediğim anda 7 gün önce adet oldum .
korunmayı bıraktıgımdan beri her ay farklı bişeyle karşılaşıyorum .

bu ay ne folik içtim ne gün aşırı ilişki denedim . ovulasyonu da günde 1 defa arada sırada eglence olsun diye yaptım.
bakalım bu ay ne olacak

mrb ,

benim ilk olarak eylül adetim gecikti korunmamıştım .
yumurta çatlamamış herhangi bi ilac vermedi dr. kendi gidecek dedi. gecikmeli adet oldum 40. gün .
sonra ocak ayına kadar korunmuştum ama 4 ay boyunca yumurtlama gunlerimde kahverengi lekenme koyu acık kan gibi ara ara 3 -4 sürüyordu .
şubat da erken adet oldum 25. gün , 4 gün sürdü agrı sızı olmadı . mart ayı bitiyor neredeyse ara kanamam olmadı .
korunmuyorum da yumurtlama günümü pek hissetmedim bu ay , çok üstüne düşmedim bebek olayının .

geçen ay kendini çok şartlandırmıştım . her an aklımdaydı . sürekli kendimi takip ettim günde 2 kere ovulasyon testi yaptım
ovulasyonu yakaladım 3 gün arka arkaya denedik hiç beklemediğim anda 7 gün önce adet oldum .
korunmayı bıraktıgımdan beri her ay farklı bişeyle karşılaşıyorum .

bu ay ne folik içtim ne gün aşırı ilişki denedim . ovulasyonu da günde 1 defa arada sırada eglence olsun diye yaptım.
bakalım bu ay ne olacak
Aynen bende korunmayı bıraktığımız dan beridir adetim de çok farklı şeyler yaşamaya başladım .. şuan bile adet oldum sandım sabah çok fena sanci çektim normalde o agrinin pesine 2 saaté bi kaç damlaya olsa başlangıç olarak mutlaka gelirdi.. şuan inanılmaz kasik ağrısı yaşıyorum adette olmadım. Test yaptım negatif ..Çok karışık hallerdeyim ya ; (

Selam kızlar benimde yumurtlama günümde kahverengi akıntım oldu 1 gün boyunca ama sonra geçti doktorum yumurtlama kanamasıdır dedi.1 gün öncede ilişki oldu inşallah gebelik olmuştur
Canim Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin. Yumurtlama kanamani tarif edebilir misin? Adryin kacinci gunu oldu? Kivami rengi yogunlugu nasildi? Bu yumurtlama kanamasini bende yasiyorum galiba :110::110:

Bende de aynı durum söz konusu. Hatta ovülasyon günümü hesaplayamıyorum diye konu da açtın.
Ara kanamam oluyor bebek istediğimden beri.ben de kanamam var diye eşimle birlikte olmuyordum. doktora da gittim bişey çıkmadı.
Annem kadın doğum hemşiresi. Sonunda ona sordum.normal dedi. Onda da öyle olmuş.
Ama çok can sıkıcı bir şey. Hiç temiz gezemiyorum neredeyse...
Ne yapacağız bilmiyorum. Canım çok sıkkın.

Arkadaslar ben de yasiyorum bu durumu hersey normal ara kanama oluyorum uc hun falan suruyor basta yogun sonra azaliyor kahverengine donyor iki seneder bu var sizinde bu kadar uzun surdugu oldu mu boyle hamile olan varmi hamile oluncada bu kanamalar yasanacak mi acaba

Bende 3 ay bu durumu yaşadım adet düzenim bozuldu sinir bozucu bi durum ..defalarca doktora gittim herşey normaldi hormonlar da dahil ama yinede düzene girsin diye orgamietril diye bi ilaç kullandım ama.sonuç yine ara kanama... 2 ay yasmin kullancaktim ama bu durum 2 ay belkide daha fazla bebek isteyisimi ertelemekdi benim için .doktorum değiştirdim adet günüm geçmişti önce adet olmam için ilaç verdi sonra rahim filmi çekti .okadar ilgili bi doktorduki digeri yasminle beni oyalarken bu doktor direkt film cekmek istedi belki tupler tikalidir diye.rahim filmi sonrası klomene baslayacaktik, yumurtlama günümü de bilmiyordum çünkü. Şükür rahim filmim temiz çıktı ve ben o ay da ara kanama yaşayacam diye beklerken hamile olduğumu öğrendim. .şükürler olsun ki duzelmisti şuan 12+2 haftalık hamileyim ..umarım sizlerinde düzelir kızlar .

Ne kaar guEl saglikla kucagina al insallah ara kanamalarinin yogunlu nasildi peki
Amin cnm sağolasın . Evet yoğundu adet kanamasindan bile yoğun oluyordu ama genelde doktora gidince vajinal muayene sonrasında artıyordu sanki ve de aynı sancım oluyordu adet oluyormusum gibi . Hiç geçmeyecek sandım insana öyle geliyor ilk kez başa gelince birde .umarım senin de geçer bi an önce. .

İns cnmm ya bir kac senedir ugrasiyorum benden hamile kalmakta istyorum ama bu ara kanamalar yuzunden tesirginde oluyorum esimle munasebette agri olacak cok kanamam olacak diye korkuyorum atlatmak istyorum ins

İns cnmm ya bir kac senedir ugrasiyorum benden hamile kalmakta istyorum ama bu ara kanamalar yuzunden tesirginde oluyorum esimle munasebette agri olacak cok kanamam olacak diye korkuyorum atlatmak istyorum ins
Seni çok iyi anlıyorum cnm biz daha yeni olduğu halde 13 aylık evliyiz 6 ay denedik ve 6.ayimda geldi bebeğim. .ama şuan da çalıştığım için de sıkıntılı bi gebelik yaşıyorum bebeğim aşağıda düşük riskim var ve yatmaktan başka da çare yok .. işverenim de gıcık biri anlayışlı değil az önce arayıp bir hafta izin aldım sadece doktor daha fazla rapor yazıcakti halbuki ama ona bile mırın kırın etti .umarım bebeğine kavusursun sende ve bol bol dinlenmeye bak cnm eğer hamile kalırsan .. ben dikkat edemedim bak sonuç ortada

Merhaba bayanlar ya herkes 14 15. Gün agrı yada kanama oluyor diyor şuan bende yumurtlama dönemimdeyim 28 günde bir adet görüyorum düzenli benim 11. Günüm ve sağ kaşığımda agrı ve kanamam var benim ki erken mi başlıyor acaba yumurta çatlaması

Bende aynı sorunu yaşıyorum arkadaşlar adet harici kanamam oluyo önceden çok düzenliydi adetim kist problemim olustu ve ondan sonra bütün duzenim alt üst oldu mayısta ameliyat oldum ilk bi iki ay iyiydi yine kötüleşdi suan heralde kıstım tekrarladi offf kadın. Olmak çok zor:kızgın::mad:

regllerim gayet düzenlidir 11 şubatta düşüğüm oldu 1 gün gecikmeli regl oldum her yumurtlama döneminde ağrım olur gene oldu ama dün akşam yani 14.gün cinsel istek artışı ıslaklık artması falan vardı spor yaptık eşimle dönüşte iç çamaşırda lekelenme vardı ilişki oldu korunmasız ama bu lekelenmeyi anlayamadım.doktora sordum normal bi daha yaşarsan bakalım dedi düşük sonrası ilk defa bu ay deniyoruz gebeliği engeller mi ne olur anlayamadım

X