Prolaktini Yüksek Olup Hamile Kalan Arkadaşlar. Lütfen Bakarmısınız?

teşekkürler bugün yine doktora gittim ve prolaktinim düşmüş 1.36 olmuş doktorum biraz sabırlı ol ve bekle dedi:))cok sevindim ama sabredemiyorum işte bende aranızda hamile kalan yokmu??*

arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım benim sorum şu ekim ayında doktora gitmeye başladım hsg diğer kan testleri eşim için sperm testi ne gerekiyosa yapıldı bide rahim ağzında yara olduğu için yaktırdım daha doğrusu doktor bana sormadan yaktı ben yakılırken öğrendim ilk gittiğim doktor prolaktinimin yüksek olduğunu önemseyip söylemedi bile aklıma geldikçe sinirleniyorum hanımefendi profösörya bi havalar içinde neyse doktorumu değiştirdim şimdi çok memnunum.geçen ay yumurta takibine başladım normalden daha geç yumurtam çatladı ve hemen crinone jel verdi doktor bebek varsa tutunsun diye ama dün öğrendim ki hamile değilim şimdi herşeye baştan başlıycaz ama kafama takılan acaba prolaktinim yüksek olduğu için mi hamile kalamıyorum ben biliyorum daha yolun başındayım ama sabırsızlanıyorum bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim...

slm kızlar bende de prolaktin yüksekliği vardı dostinex kullandım 35. ti 1 ay kullandım 1.9 a düştü hemen düşürüyor bir arkadaşım dostinexten hemen sonra hamile kaldı ama benim dostinex kullandıktan sonra adetimde değişiklikler oldu 28 günde bir adet olurken 23 güne düştü şimdi de en son ayın 19 unda adet olmuştum bugün kanamam oldu kahverengi çok az yani ne oluyor anlayamadım ve önceki adetmden sonra kasık ağrılarım karnımdaki şişlik hiç gitmedi ara ara oldu gögüs ağrılarımda dahil hamile kalmak istiyorum ama olmuyor tekrar dr.la görüşeceğim yaşayan varsa aynı durumu paylaşsın lütfen hoşçakalınn

sinem55 aynı şeyleri yaşamışız...benimde 40 lardaydı...sonra birden 1.62 lere düştü..ve yine aynı senin gibi erken hastalanmaya başladım...kahve lekelenmeler...bende dostinex kullanıyorum...doktorum haftada bir çeyrek içmemi söyledi en son..en başta haftada 2 tam içiodum düşün..çok sabırsızlaıyorum bende yaaa:KK43:(yumurtlama takbne girdim...yumurta normal hızda büyüo çatlıo o gün birlikte oluyoruz ama yok.!!!doktor sabret dio:KK43::KK14:

malesef ben de de aynı sorunlar var.ben de prl yüzünden gebe kalamıyorum.58 di benim ki de ilacı kullandım 1 e düştü ben de azaltacam haftada yarım alacam.ben de daha yumurta tkibine girmedim gelecek ay girecem.allah hakkımızda hayırlısını versin.

Merhaba,

Ben de aynı dertten muzdarıbım...2 ay adet olmayınca Dr gittim, Prolaktınım 58 çıktı, hafta da 2 gun Dostınex kullanıyorum, Dr. dusecek dedı, gebelık olmaz da demedı ama yorumları okudukca korkuyorum :KK43:(( Allah hepimizin yardımcısı olsun...

testte max.22 olan prolaktin değeri bende 24 çıktı.dostinex kullanmaya başladım sadece bir çeyrek içtim.ben bu değerin doğru olduğuna inanmıyorum.ye da ilaç içilmesi gerektiğinden.başka bir doktora gidicem pzt günü.içim rahat etmeli.adet olmadan herhangi bir günde PRL testi yaptırılabiliniyor mu??

Arkadaşlar sakın ha sakın bu illet hormondan korkmayın.. benimde prolaktinim 58lerdeydi dostinex kullandım. bikaç ayda birde gidip ölçtürdüm düşük seyretmeye başladı ama hamile kalamıyodum. Tam 1 yıldan fazla beklemem gerekti o mutlu haberi almam için. Ben doktorumu değiştirip farklı bir doktora test sonuçlarımı götürmüştümkiiii gebelik kesesi göründü. Birazda psikolojik bu durum çok aşırı kafaya takıp düşünmek olumsuz etkiliyo.. Allah hepimizin yardımcısı olsun :nazar:

arkadaşlar siteye yeni katıldım ve ınanın kimseyle konuşmadıgım cogu seyi ogrendim.ya benım de prolaktinim 72 cıktı.dostınex kullanıyorum.ancak benım adetim çok düzenli 26 günü aşmaz.doktor yumurtlamam içinde çok güzel dyor.5 ay önce de gitmiştim herşey normal olunca hormon esti bile yapılmadı.doktorumda çok şaşkın.içinizde böyle olan var mı.bıre hayıt suyu ne acaba nrden alınıyor?:84:

canım benim de 28 günde bir olurdu, bu ay 3 gün geçti, gittim prolaktin yüksekmiş...bir haftadır dostinex kullanıyorm, pazartesi kontrolum var, bakalım nolucak... :44:

Inş.Allah hepimizin muradını verir inş.BENDE 1 AYDIR DOSTİNEX KULLANIYORUM SALI GÜNÜ BAŞKA DOKTORA GİDİCEM İNŞ DÜŞMÜŞTÜR BİRAZ:KK59:

arkadaşlar siteye yeni katıldım ve ınanın kimseyle konuşmadıgım cogu seyi ogrendim.ya benım de prolaktinim 72 cıktı.dostınex kullanıyorum.ancak benım adetim çok düzenli 26 günü aşmaz.doktor yumurtlamam içinde çok güzel dyor.5 ay önce de gitmiştim herşey normal olunca hormon esti bile yapılmadı.doktorumda çok şaşkın.içinizde böyle olan var mı.bıre hayıt suyu ne acaba nrden alınıyor?:84:

cnm tiroidlarına baktır hayıt suyu aktarda var hayıt tohumu yağıda var

benimde prolaktinim 31 di dostinex kullanıyorum dr düşünce kalırsın hamile dedi inş düşer

merhaba,

Kesınlıkle stres yapma once. benım prolaktınım 58 dı, dostınex kullandım, gecen perşembe bıttı ve dun doktora gittim. prolaktınım dusmus ve adetım gecıkmıstı. dr. gebelık testı ıstedı ve gebelık baslangıcı var ama p.tesi kesınlesır dedı :)))) ilacını duzenlı kullan ve rahat ol hersey gönlunce olsun...

tatlım 35 in altına pek ilaç vermiyorlar demişti drum benimkide 35 çıktı

cnmmmm merhabaaaa benimkidee 22 çıktıııı ve doktorr banada dıstınex mıdırr nedırrr onu verdiiiii haftadaa 2 kere yarım kullanıcak 2 haftada bitiyooo ama doktorun tutumuu hiç iyi deildii geri kalanların hepsii normal ama bu prolaktin 22 çıkmış diee bana dedikii hormonlarında ii deil dediiii offff deli olucAm yaaa:84::84::84::84::84::KK43::KK43::KK43:

cnmmmm merhabaaaa benimkidee 22 çıktıııı ve doktorr banada dıstınex mıdırr nedırrr onu verdiiiii haftadaa 2 kere yarım kullanıcak 2 haftada bitiyooo ama doktorun tutumuu hiç iyi deildii geri kalanların hepsii normal ama bu prolaktin 22 çıkmış diee bana dedikii hormonlarında ii deil dediiii offff deli olucAm yaaa:84::84::84::84::84::KK43::KK43::KK43:

tatlım bu hormon en küçük stresle çıkabilyor tekrar baktır ondan sonra ilaç kullan derim

X