Prolaktini Yüksek Olup Hamile Kalan Arkadaşlar. Lütfen Bakarmısınız?

3MELEKANNESI

ikinci çiçeğimiz yolda. .sağlıkla gel inşallah♥
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2008
6.511
59
arkadaşlar prolaktininiz kaçtı ve nekadar zamanda hangi ilaçla kaça düşürdünüz ?ayrıca hamile kalnınız var mı düşünce ne kadar sonra hamiş oldunuz?aydınlatırsanız sevinirim.bu arada düşürmek için doktor parlodel verdi yan etkileri çok kötüymüş siz yaşadınız mı?doktor gece yatmadan önce iç dedi.siz nazaman içtiniz?gece içsende etkilerini yaşıyo musun?bir de herkes dostinex adlı ilacı övmüş doktorum bana parlodel verdi.bu hap için ise hep kullanan ilk ay bunu içince daha da yükseldi sonra doktorum dostinex verdi demiş.parlodel kullanarak prolaktinini düşüren var mı?a.s.

çok soru sordum kusura bakmayın ama endişeliyim prolaktinim 52 çıktı da.

ben de sizin gibiyim pralaktin 42 civarıydı dostineks kullandım yan etkisini görmedim değerim önce 5 e düştü bıraktım birkaç ay sonra 17 oldu sonra 39. yani ara ara tekrar yükseldi.şuan normal düzeyde sanırım psikolojik durumda etkiliyor.ayrıca ben pcos luyum

hatta bence prolaktinini düşürmeye çalışan arkadaşlarla bir liste yapalım bakalım düşürdükten sonra nekadar sürede kimler hamiş olacak

İLACA BAŞLAMA /////////////////////////////////////////////////////// ADET TARİHİ

ozceliksena 3 Ocak ...............................................2 Şubat:nazar:
esma memo 10 ocak...............................................6 şubat
a_z.............9 ocak..............................................6 şubat

Son düzenleme:
merhaba kızlar benım ploraktınım 74 cıktı dostınex basladım bugun hayrılısı ınsallah duser 3 ay tedavı suresı varmıs ama sıtede hayıt suyunu onerıyorlar yapsak faydası olurmu..........

İLACA BAŞLAMA /////////////////////////////////////////////////////// ADET TARİHİ

ozceliksena 3 Ocak ...............................................2 Şubat:nazar:
esma memo 10 ocak...............................................6 şubat

a_z 9 ocak...................................................6 subat

ooesssmmra. canım 18 normal bence....23 e kadar normalmiş doktora gittin mi hiç?

a_;z ve esmammemo sizin de bulantılarınız oluyo mu benim gibi ya....ilaçtan dolayı benim iştahımda kesildi acaip herşeyden midem bulanıyo.bir de siz bebek istiyo musunuz?

Listemiz hayırlı olsun(PROLAKTİNİ YÜKSEK OLANLAR)
ilaca başlama /////////////////////////////////////////////////////// adet tarihi

ozceliksena 3 ocak ...............................................2 şubat:nazar:
Esma memo 10 ocak...............................................6 şubat
a_z.............9 ocak..............................................6 şubat

arkadaşlar ben dostiex kullandıktan hemen sonraki ay hamile kalmıştım.
ama maalesef bbeğimi kaybettim o ayrı..
dostinex hemen düşürüyor değeri bilginiz olsun

a_;z ve esmammemo sizin de bulantılarınız oluyo mu benim gibi ya....ilaçtan dolayı benim iştahımda kesildi acaip herşeyden midem bulanıyo.bir de siz bebek istiyo musunuz?

merhaba canım bende bulantı fılan yapmıyor ama sen gece yatarken al genelde bulantısı olana gece tavsıye edıyorlar .Evet ınsallah bebek ıcın tedavı oluyorum hoscakal.

doremicim çok üzüldüm yaaaaaaa.....inşallah sağlıklı bir bebeğin daha olur.peki senin adetlerin de düzensiz miydi?şimdi ne durumdasın tatlım

X