Bisküvi - Kurabiye Tarifi Şirin Renkli Kurabiyeler (Resimli)

Canım ya ben senın kadar marifetlı degılımkı:çok üzgünüm:Senınkı resmen pastanede satılanlar gıbı olmus ben yapabılırmıyımkı acaba:uhm:

İnsan isterse çok güzel ve lezzetli olur
Severek yapılan her işin sonuda güzel olur tatlım... Yapabilirsin tabiiki neden yapamayasın , hadi malzemeleri çıkar ve doğruuuu yapmaya... iyi geceler tatlım...Şeniz

ellerine sağlık ben bu aralar kurabiyelere merak sardığım için her topiğİ geziyorum malzemeler hep aynı ama bu kurabiyede yağ miktarı dikkatimi çekti hem margarin hem sıvı yağ karışık konulmasının sebebi ne denir birde yerken yağlı bir yapısı oluyormu

Yerken içini bayıcak şekilde bir kurabiye değil canım...
İki yağdan kullanılmasının sebebi kıyır kıyır bir kurabiye oluyor ne
yumuşak nede sert, lezzeti harika oluyor... İsterseniz gıda boyası katmadan sade olarakda hazırlayabilirsiniz arkadaşlar... afiyet osun... :teytey:a.s.

GIDA KATKI MADDELERİ - honann
tumgazeteler
.:. Gıda Güvenliği Derneği .:. İngiltere’de Kanserojen Gıda Boyası Sudan I Paniği

gıda boyası önemli ölçüde kanserojendir arkadaşlar
bence kesinlikle kullanmayın tatlılarınızda:kahve:

Arkadaşım haklısın; bana organik diye verdiler ama ne derece doğru
bilmiyorum açıkçası...
O zaman benden size fikir olsun... ya pancarı kullanın (turşu yapılan pancar varya
onu haşlayın bence ya pancarından biraz içine rendeleyin yada sadece suyundan bir miktar koysanız olur. Sarı renk için , safran katabilirsiniz...
hamurun bir mktarına kakao katabilirsiniz, vs vs bunu farklılaştırmak sizin
elinizde...
Paylaşımın için teşekkürler canım... Şeniz

Arkadaşım haklısın; bana organik diye verdiler ama ne derece doğru
bilmiyorum açıkçası...
O zaman benden size fikir olsun... ya pancarı kullanın (turşu yapılan pancar varya
onu haşlayın bence ya pancarından biraz içine rendeleyin yada sadece suyundan bir miktar koysanız olur. Sarı renk için , safran katabilirsiniz...
hamurun bir mktarına kakao katabilirsiniz, vs vs bunu farklılaştırmak sizin
elinizde...
Paylaşımın için teşekkürler canım... Şeniz

evet çok iyi bi fikir pancar ve safrana.s
bir arkadaşım da pastada yeşil rengi elde etmek için ıspanak kullanıyordu
bu olumlu ve duyarlı tavrın için ben de teşekkür ederim:1hug:a.s.

evet çok iyi bi fikir pancar ve safrana.s
bir arkadaşım da pastada yeşil rengi elde etmek için ıspanak kullanıyordu
bu olumlu ve duyarlı tavrın için ben de teşekkür ederim:1hug:a.s.
İnsan hayatında sağlık herşeyin başında gelir ve buradan birşeyleri paylaşıyorsak
uygun olan ne ise ona parmak basmak zorundayız... İnsan hayatı o kadar ucuz değil, basite alınamaz... canım arkadaşım... seni öpüyorum tatlım... ben teşekkür ederim... a.s.

X