Bölgesel İncelme Yan Yağlar...

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
inanmıycaksınız ama yan yağlarımda bi azalma oldu.. hatta kollarımda göbeğmde de.. göbeğim artık hemen hemen düz nerdeyse.. bira içmekten dolayı hafif bişey kaldı o kadar.

inanmıycaksınız ama yan yağlarımda bi azalma oldu.. hatta kollarımda göbeğmde de.. göbeğim artık hemen hemen düz nerdeyse.. bira içmekten dolayı hafif bişey kaldı o kadar.

Evet ben inanamıyorum olu_gelin..CADIARZU Kremle yağ mı erir anasını satayım?-tatlicadiarzu-:1closedeyes:

e nasıl yaptığını anlat ölü gelin...
canavar ın önerdiği barbara bortun inceltici kremiydi..

e nasıl yaptığını anlat ölü gelin...
canavar ın önerdiği barbara bortun inceltici kremiydi..

yook be ne kremi.. 1000kalorilik mütiş saglıklı süper bi diyet yaptım..arada kücük kacamaklarım oldu.. hatta sabah kahvaltılarında nutella yediğim bile oldu yani... hergün sabah niveva body cdsini yaptım ve ona ek olarak 100 tane yanlara eğilme hareketini yaptım.. 3 posta bol limonlu yeşil çay içtim. günde 2-3 lirte de su içtim.. 1 haftada gözle görülür değişme oldu.. hele bi de benim yan yağlarım çok fenaydı. zamanında ilaç kullanmıştm ve saatlerce spor salonlarından cıkamıyorum eritmek için yine de erimemişti.. şimdi gerçelkten gözle görülür bi fark var arkadaşlarımm bile söylediler. tüm bu yaptıklarımı bu seklde anlatınca zor gibi gelyo.. ama gözünüzde büyümesin. hayatınızın bi parçası haline getirin. ben öyle yaptım.. üstelik hiç de üşenmedim çünkü kendim için bişiyler yapıyodum.. hersey kafada biter. 1 haftada böyle bi sonuç aldım.. devam edicem bakalım nolucak. biraz daha kaldı..

ayrıca kremler falan yalan.inanmayın. kullanan aradaşlarım vardı sonuç foss.. inanmayın böyle şeylere.

benimde pek kilom yok ama yan yağlarım fena ...çünkü kendimi bildim bileli düşük bel pantolon giyiyorum bunun etkisi çok bence..

benimde pek kilom yok ama yan yağlarım fena ...çünkü kendimi bildim bileli düşük bel pantolon giyiyorum bunun etkisi çok bence..

aynen yaa.. resmen iyice tetikliyoruz yağları biz de... gece yatarken iç camasırının lastık kısmını cek de yat.. ben evdeyken esofmanımın lastiğni göğsümn altına kadar cekiorum nerdeyse:KK70: ama akıl var mantık var. kremlerle olur mu böle bişiy yaa.. sacmalık bence tamamen..

Kremle eriseydi keşke hepimiz incecik olurduk kaydirigubbakcemile3
Yan yağları yakmak için egzersiz şart. Kiloyu nereden vereceğiniz belli olmuyor çünkü...
Bir arkadaşım var üst 36 beden, alt 38 giyiyor ama acaip takıntılı çaktırmadan diyet yapıyor... Üstü giderek inceldi artık kemikleri sayılıyor giysilerin üzerinden... Spor yapmak yerine diyet yaptığı için üstü eriyor gerçekten iğrenç görünüyor

İçerik nedeniyle, Diyet Bölümünde açılmış olan konu Bölgesel İncelme Alt Forumuna taşınmıştır.

Gerekli yönlendirme linki 3. mesajda yer almaktadır.

Bölüm sorumlusu arkadaşımın dikkatine..

olu gelın bencede haklısın bıara aptallık edıp ole bısı almıstım hıcbısıye yaramıo dısardn verılseydı ohooooo benım esım- kozmetık uzmanı boynerde oda dıo bız satıoz ama yalan yanı dıo etkısı yok salk kokoslarda gelıp dunyanın parasını verıp gdıo dıo aynende ole

ewet düşük belli panatolonlar gercekten bel cevresını yaglandırıyo ya da katkıda bulunuyo bu yaglanmaya. katılıyorum ama düşük bel giymeden de olmuyo.

X