Tüp bebek sonrası gebelik hamilelik belirtileri nelerdir

mrb transferın ıkıncı gunu kasıklarımda batmalar oluyo normalmıdır acaba ya bıde brsey dıcem evde tek basımayım bana yardımcı olan yok yemek falan yapmamm dogru olurmu sıce ne bılım hep yatmak ta sıkıyor

canım hayırlı olsun bende kasık agrısı oldu dıkkat et ben hep yattım 3 gun sureklı şimdide yine istirahat ediyorum sende dıkkat et sonra pişman olma hakkında hayırlısı olsun insallah sonuc pozıtıf cıkarr:emir_bebek::eek:klava::nazar:

hayırlı olsun ,Allah sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin. benim transferimin 9. günü. dün idrarda baktım negatif. 5 gündür de artan adet belirtilerim var :KK43: . ve umuda ihtiyacım var. yada gerçekçi olup sonradan yıkılmamaya... işte öyle karışığım.
hamile arkadaşlar adet olacakmış giibi ağrılarınız oldumu, bağırsaklarım da çok çalışıyo... cevap verirseniz sevinirim.

tatlım adet belırıtılerıyle hamılelık belırıtılerı aynıymıs bekle sabırlı ve umut ol test tarıhınden once test yapma

tatlım adet belırıtılerıyle hamılelık belırıtılerı aynıymıs bekle sabırlı ve umut ol test tarıhınden once test yapma

çok teşekkür ederim. dışarı çıkarak oyalanmaya çalışıcam. iş olacağına varır. Rabbim hepimize hayırlı, sağlıklı sonuçlar nasip etsin.. cumartesi test günüm. adet olmassam umutlanıcam...

merhaba ben birşey soracam benim miden bulanmıyor sizce normalmi 4haftalık 20 ocakta ulrasyona gitcem bana dua edın inşallah bebişlerim tutmuşdur bende hepinize dua edıyom

canım bendede bulantı yok bende 19 unda gıtcem.pek daha hamıle havasına gıremedık heralde kaydirigubbakcemile3

Kızlar bende terstımı 20 de yapacam hıcbır belırtı yok anlamadım normalmı bu

Kızlar ben ikizlere hamileydim ve SIFIR belirti vardı.Ne tutunma kanaması ne birşey hiçbirşey olmamıştı.
Üstelik değerimde çok yüksekti.
Yani diyeceğim bu belirtilere takmayın.
Hiçbir belirti olmadan da hamile kalınabiliyor.
Ama ne yazıkk ki ben 5. ayımda düşük yaptım.Şimdi inşallah yine deneyeceğim...

Kızlar ben ikizlere hamileydim ve SIFIR belirti vardı.Ne tutunma kanaması ne birşey hiçbirşey olmamıştı.
Üstelik değerimde çok yüksekti.
Yani diyeceğim bu belirtilere takmayın.
Hiçbir belirti olmadan da hamile kalınabiliyor.
Ama ne yazıkk ki ben 5. ayımda düşük yaptım.Şimdi inşallah yine deneyeceğim...

canım ya cok üzüldüm allah gönlüne göre versin kismetinde hayırlısı olsun nereye gidiyorsun hangi doktara gıtcen :Saruboceq::gitme:

kızlar hepinıze teşekkür ediyorum saollun kızlar biz hic hamile gibi durmuyok napıcaz böyle cok zor:Saruboceq::Saruboceq:

merhaba duru ben kardeşimin eşi için takip ediyorum 7 ocakta transfer oldu 19 ocak test günü benim yüzümden dün evde test yaptık negatif çıktı çok üzgünm kızcağızı üzdüm belki(inşallah) boşyere sen nasılsın merak ediyorum. benim 30 ocakta 1 yaşına girecek bi kızım var.

herkese slm.. bende 3 yıldır bebek sahibi olmayı istiyorum.Birçok dr a başvurdum ama sorun yanlış tespit edildiği için olamadı.Sonunda tüplerimin tıkalı olduğu anlaşıldı ve izmir ege tüp bebek merkezinde tedaviye başladık.Aslında tedavim bitti transferin 9. günü bügün itibariyle,salı günü test yapılacak inşallah bebeklerim bana sıkı sıkı tutunmuştur.Heyecanla salıyı bekliyorum.2 gündür de kasıklarım ara ara ağrıyor, bakalım hayırlısı diyelim...

merhaba arkadaşlar bende adetimi bekliyorum tüp bebek tedavisine başlayacağız, inşallah Allah herkesin gönlüne göre verir:Saruboceq:

arkadaşlar , bugün transferimin 6. günü en ufacık birşey hissetmiyorum, sadece bugün sarı-beyaz bir akıntı farkettim, bu ilaç ve iğnelerin etkisi mi? iyi yada kötü yada anlamsız bir durum mu? takıldım bir umut arıyor insan.
Bu üçüncü denemem. ikinci tedavimin tam ortasında annemi kaybetmiştim, belki beni hatırlayan vardır aranızda. bu beklenmedik süpriz herşeyi unutturmuştu. Şimdi yeni acılara direnç kazandım.
ama bu 12 günün geçmesi için umuda ihtiyacım var.

arkadaşlar , bugün transferimin 6. günü en ufacık birşey hissetmiyorum, sadece bugün sarı-beyaz bir akıntı farkettim, bu ilaç ve iğnelerin etkisi mi? iyi yada kötü yada anlamsız bir durum mu? takıldım bir umut arıyor insan.
Bu üçüncü denemem. ikinci tedavimin tam ortasında annemi kaybetmiştim, belki beni hatırlayan vardır aranızda. bu beklenmedik süpriz herşeyi unutturmuştu. Şimdi yeni acılara direnç kazandım.
ama bu 12 günün geçmesi için umuda ihtiyacım var.

canım ne diyeceğimi bilemedim Alah annene sonsuz kez rahmet etsin mekanı cennet olsun inşallah, atlatılması çok zor bir şey.
ama dediğin gibi giden canından bir parça olsa da Allah hercanı ayrı yaratmış hayat kalanlar içşin devam ediyor, dilerim Rabbim bu tedavini hakkında hayırlı kılar ve yavrunu kucağına almayı nasip eder, benim de 7.günüm bugün Allahım sen umutlarımızı boşa çıkarma ya Rabbi:Saruboceq:

arkadaşlar transferim olalı 3 gün oldu, yalnız kasıklarımda çok ağrı, rahmimde şişlik ve bütün göğüsaltı bölgemde acı-ağrı karışımı bir şeyler hissediyorum. bunlar için doktorumu arayıp bir ilaç mı istemeliyim yoksa yumurtaların toplanıp transfer edilmesinin normal sonucu mı bunlar? sizde de oldu mu?

canım ne diyeceğimi bilemedim Alah annene sonsuz kez rahmet etsin mekanı cennet olsun inşallah, atlatılması çok zor bir şey.
ama dediğin gibi giden canından bir parça olsa da Allah hercanı ayrı yaratmış hayat kalanlar içşin devam ediyor, dilerim Rabbim bu tedavini hakkında hayırlı kılar ve yavrunu kucağına almayı nasip eder, benim de 7.günüm bugün Allahım sen umutlarımızı boşa çıkarma ya Rabbi:Saruboceq:

sağol canım, allah gönlüne göre versin, aşağı yukarı aynı zamanlama içindeyiz. hayırlısı olsun.... karşılıklı müjdeler verelim inşallah.

arkadaşlar transferim olalı 3 gün oldu, yalnız kasıklarımda çok ağrı, rahmimde şişlik ve bütün göğüsaltı bölgemde acı-ağrı karışımı bir şeyler hissediyorum. bunlar için doktorumu arayıp bir ilaç mı istemeliyim yoksa yumurtaların toplanıp transfer edilmesinin normal sonucu mı bunlar? sizde de oldu mu?
normal canım o ağrılar, bir iki gün daha bekle istersen benimde göğüslerim ilk 2 günden sonra çok acımaya başladı bugünde hala acı var ve südyenden taşıyolar yani o derece şiştiler balon gibi
sağol canım, allah gönlüne göre versin, aşağı yukarı aynı zamanlama içindeyiz. hayırlısı olsun.... karşılıklı müjdeler verelim inşallah.

evet canım burdan müjdelerimizi vericez inşallah

normal canım o ağrılar, bir iki gün daha bekle istersen benimde göğüslerim ilk 2 günden sonra çok acımaya başladı bugünde hala acı var ve südyenden taşıyolar yani o derece şiştiler balon gibi

evet canım burdan müjdelerimizi vericez inşallah

sağol merseray, biraz olsun rahatladım. senin transferin kaçıncı günü? kan testin ne zaman?

X